Geriye doğru takla nasıl atılır

bunun kolay yöntemlerini bilen arkadaşlar vardır umarım

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 12

• uzman tv de çok iyi anlatan hatun vardı

eğer duruyorsa bak ben ondan öğrenmiştim

0|0
    0|0
  • :D çok kolay pratikte ama anlatalım bakalım ok adar kolay olucakmı. sırt üstü uzan ayaklarını ve ellerini aniden havalandır düz takla gibi tam düz yapmıycaksın biraz soldan ya da sağdan gircen harekete

0|0
    0|0
  • çok zor

0|0
    0|0
  • ben açıyorum ama üst üste açamıyorum mesela yani açtıktan sonra dengeyi sağlayıp ayakta zor duruyorum bu arada basketbolcuyum

0|0
    0|0
    • banada söylermisin yöntemlerini veya nasıl bir çalışma yağtıgını bende futbolcuyum :)

• link bunu yapabiliyormusun mesela yapamıyorsan bunla başla bu hareketler aslında deneme ve cesaret işi püf noktası falan yok yani yumuşak bir zeminde çalışmalısın orda deneye deneye yaparsın ama tabi bu hareketleri yapmadan önce vücudu ısındırmalısın sakatlık çıkabilir .

• evet bunu yapabiliyorum ama taklada sırt üstü yere düşüyorum kendimi kontrol edemeden :(

• Once duz atmasini ogren..zmnla yaptiginin tersini yaparsan..olur..once hastaneden yer ayirt guya..bi taraflarin fazla hasar gorucek

0|0
    0|0
  • yatakta yap arkaya dogru hizli sekilde ellerinle de destek ver yoksa boynunu kirabilin

1|0
    0|0
  • kol açma hareketleri yap

0|0
    0|0
  • Belin cok esnek olmalı.Esnek degilse bol bol bel esnetme antremanları yapacan.

0|0
    0|0
  • Güreşde öğrenmiştim ama baya zor anlatması heralde burdan.

0|0
    0|0
  • kolayı yok atla ıste

0|0
    0|0
  • belli bir enerjiyi arkaya verip tartıp atlaman lazım

0|0
    0|0
  • "Uçan Adam Sabri" yi izle, feyz al.

0|0
    0|0
Yükleniyor...