Yağ yakıcı alsam mı? Hangi marka yağ yakıcı alayım ?

arkadaslar bodye basladım 1 oldu 2 kilo verdim ama yaglar baya bir Napıcam ben yag yakıcı alsam mı hangi marka alıyım ? kilo 72 boy 1.73

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• yağ yakıcı ve protein tozlarından uzak dur sağlığına zarar ve bir sürü para kardiyo yapacaksın.hergün yarım saat ip atla yediğine içtiğine biraz dikkat et zamanla verirsin bir ayda 10 15 kilo verecek halin yok herhalde.kendine bir zaman dilimi belirle 6 ayda şu kadar kilo vericem ya da 1 yılda de sabırlı ol programına sadık kal zamanla verirsin ayda 2 kilo versin 1 yılda kaç kilo eder sen düşün işte bir haftada 5 kilo verdim diyenlerede inanma hepsi yalan ve sağlıksız body yapıyorum diyorsan zaten protein ağırlıklı besleneceksin bende yapıyorum evde kendim gündüzleri tavuk yiyorum ekmeksiz zeytinyağlı soslu annem terbiye ediyor çokta lezzetli akşamları yine tavuk ya da balık bazen menemen yapıyorum sabahları süt peynir vs normal kahvaltı çok sıkta yapmıyorum genelde sabahları iştahım yok günde 3 öğün yiyorum abur cubur olarak protein deposu olduğu için tuzsuz fındık fıstık yiyorum.tek sorunum dondurma yiyorum çok bu huyumdan vazgeçemedim bir türlü onun haricinde çok iyi gidiyorum 2 ayı geçti spora başlayalı 5 kilo verdim ve 10 gündür tartılmıyorum belki yine vermişimdir.insanın kesinlikle kendine güveni geliyor geçen yaz giyemediğim gömlek ve tişörtlerimi giyebiliyorum bu sene kendime bakmaya başladım ve bu sadece 2 ayda oldu kendime seneye yaza kadar süre verdim o zamana kadar hayal ettiğim vücuda kavuşacağım bunu çalışarak yapacağım motivasyonunu kaybetmeden devam edersen hiçbirşey seni durduramaz :D

0|0
    0|0
    • dogru diyosun mücadelee eetmem lazım benim ya hemn pes eeediyorum 1 ayda vucut cıksın diye ugraşıorm :S kardşm yüzmenin yararı olurmu ya

• olmaz olurmu yüzmekte çok faydalı ben antalyada yaşıyorum deniz dibimde ama sabah erken kalkıp gidemiyorum bir türlü lafta bu hafta başlarım diyordum :D gidebiliyorsan hiç durma hatta sabah yüz akşam sporunu yap ardından yarım saat kardiyo yaptınmı bu tempoyla varya 3 aya istediğin vücuda kavuşursun kas olayı biraz daha uzun sürer tabiki :D ayrıca kilo normal ya :D sen kendine yağlı dıyorsan ben ölmüşüm boy 1.70 kilo 81 fotoğrafıma bakabilirsin :D senin kilonda olsam keşke

Kızlar Ne Diyor 2

• Gunluk alman gereken kalorinin altinda alirsan ve sporunu duzenli yapar

San vucudunda yagdan eser kalmaz mesela makarna yeme :)

0|0
    0|0
    • alma mı diyosun yag yakıcı :/ Ya zateen 3 gün yarım saat yüzüyorum + 3 gün dee bodyy yapıorm daha 1 ay oldu 2. kilo verdim :(

• Yuzdukten sonra boyuna yersen tabiki bir anlami kalmaz .bir diyetisyene git

• ne kadar oldu başlayalı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yağ yakıcı kullanan kişiler memnundu

0|0
    0|0
  • Yağ yakıcı al ama kardiyo yakmaya çalış hergün.

0|0
    0|0
  • bunu bende düşündüm ama dostum kimyasala girme yaaa.Benz güzel sıkıcı olmayan bir diyet yaparak kilo verdim

0|0
    0|0
    • nasıl bir diyet

• sabah kahvaltı yap abartma..10:30 da tekrar bı meyve bırkac kaysısı at..öğlenı abartma..bool bol su ıc..saate 4 gıbı bır ıkı bıskuvı tarzı sey at ağzına.akşamı agır yeme.sigara varsa kes.şekeri kes ..verırısın

• L-glutamin al

0|0
    0|0
  • yağ yakıcı alma

0|0
    0|0
  • yağ yakıcı ve protein tozlarından uzak dur sağlığına zarar ve bir sürü para kardiyo yapacaksın.hergün yarım saat ip atla yediğine içtiğine biraz dikkat et zamanla verirsin bir ayda 10 15 kilo verecek halin yok herhalde.kendine bir zaman dilimi belirle 6 ayda şu kadar kilo vericem ya da 1 yılda de sabırlı ol programına sadık kal zamanla verirsin ayda 2 kilo versin 1 yılda kaç kilo eder sen düşün işte bir haftada 5 kilo verdim diyenlerede inanma hepsi yalan ve sağlıksız body yapıyorum diyorsan zaten protein ağırlıklı besleneceksin bende yapıyorum evde kendim gündüzleri tavuk yiyorum ekmeksiz zeytinyağlı soslu annem terbiye ediyor çokta lezzetli akşamları yine tavuk ya da balık bazen menemen yapıyorum sabahları süt peynir vs normal kahvaltı çok sıkta yapmıyorum genelde sabahları iştahım yok günde 3 öğün yiyorum abur cubur olarak protein deposu olduğu için tuzsuz fındık fıstık yiyorum.tek sorunum dondurma yiyorum çok bu huyumdan vazgeçemedim bir türlü onun haricinde çok iyi gidiyorum 2 ayı geçti spora başlayalı 5 kilo verdim ve 10 gündür tartılmıyorum belki yine vermişimdir.insanın kesinlikle kendine güveni geliyor geçen yaz giyemediğim gömlek ve tişörtlerimi giyebiliyorum bu sene kendime bakmaya başladım ve bu sadece 2 ayda oldu kendime seneye yaza kadar süre verdim o zamana kadar hayal ettiğim vücuda kavuşacağım bunu çalışarak yapacağım motivasyonunu kaybetmeden devam edersen hiçbirşey seni durduramaz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...