Bu antrenman programı sizce nasıl?

Bu antrenman programı sizce nasıl?
Arkadaşlar spora 3 ay önce başladım haftada 3 gün düzenli olarak gidiyorum. Ilk 20 antrenman en soldaki programi uyguladim. Geçen hafta da ikinci aşama olarak sağdaki ikiliye geçtim. Sizce doğru hazırlanmis bir program mi? Eksikleri var mi? Önerilerinizi bekliyorum. Boyum 180 kilom 75

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• incline bench press neden yok? üst gğüsü geliştirmek hiç kolay degıl mutlaka çalışılması lazım.. program genel ıtıbaryle doğru ben sana tavsıyem makınalrda cok çalşma.. herzaman serbest ağırlıkla çalışmak orantılı düzgün biz fizige sahıp olmanın yolunu açar

0|0
    0|0
    • 1ay

Db fly i inclineda yaptiriyor hoca. sence yeterli mi yoksa incline pres ekleyim mi? Ikinci asamada ayak hareketleri dışında makineyle calismiyorum

• 1ay

fly makaradada yapabilirsin.. incline press yapmalısın bence cunku dedıgım gıbı iyi bir göğüs istiyorsan üst göğüsde aynı orantıda gelişmeli..

• 1ay

Ornek bir program yazabilir misin bana?

Kızlar Ne Diyor 1

• vay iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kotu

0|0
    0|0
  • artırarak gidecen böyle iyi iyi

0|0
    0|0
  • Haftada 5 gün. nasil olur biraz zorlamak fena olmaz mi😁

0|0
    0|0
    • 1ay

Salon 3 gun bayanlara 3 gun erkeklere hizmet veriyor 1 gun de genel temizlik var o yuzden 3 gun gidiyorum

• Kardeş bune 5 tane hareket arka arkaya koymussun olimpiyatlara mi hazirlaniyon

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben koymadim salondaki hoca yazdi programi ben de doğru mu degil mi diye burda sordum

• 1ay

Birleşik yazılmış tek tek tapiyosan tamam da süperset felan tapiyosan hareketleri ard arda yapma sakin

• 1ay

Hayir süper set degil 1er dk ara ile setleri yapıyorum baska bölgeye gecerken biraz daha ara veriyorum. Kilo almaya calisiyoruk 80 kilo olmaya ugrasiyorum

Yükleniyor...