Ultimate nutrition cla ve Multipower lecarnetin kullanan var mi?

? Diyet için iştah kesici olarak hangi suplement önerirs

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• diyet için supplementlere yonelmenıze gerek yok ayrıca L-carnetin iştah kesıcı degıl yag yakmaya yardımcı olur ancak bunlarıda tavsıye etmem kalp saglıgınızı rıske atma tehlıkesıde mevcut.. en ideal saglıklı şeklıde yag yakmak kılo kayetmek ıcın gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Lecarnetin yağ yakıcı olduğunu biliyorum onun yanında kullanmak için istedim.2 yıldır spor yapıyorum henüz hiç kullanmadim bilgim olmadığı için ilaçlar konusunda sorma gereği duydum. Dediğiniz bilindik bir şey ancak iştah kontrolü saglamak bahsettiğiniz kadar kolay olmuyor onu sağlamış olsam bile surekli diyetteyken baş dönmesi gerçekleşiyor

• 1ay

Teşekkür ederim:)

• 1ay

rica ederim

Erkekler Ne Diyor 5

• Genel olarak yağ için çok vitamini yeteri kadar aldığında vücut zaten carnitin salgiliyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Mesela

• 1ay

Şeker var sonuçta alirken yağ yakimi mi yapıyor? Greyfurt mantıklı olabilir sadece

• 1ay

Kısaca yağ yakicilar koca saçmalık ise yarayanlar vücuda inanılmaz zararlı

• lecarnetin iştah kesmek için depill ki yağ yakmak için

0|0
    0|0
    • 1ay

Biliyorum eğer oneriniz varsa diye sordum. Appetrex gnc iştah kesici ancak pek yorum bulamadığım için , biri cla önerdi

• 1ay

Alıcaksan eğer multipower öneririm fayda görürsün

• Sadece diyet olmaz sporla desteklemen lazım bunlar tek başına sihirli dokunuş yaratmaz

0|0
    0|0
    • 1ay

Spor yapıyorum düzenli olarak zaten✌

• universal animal cuts yeterli

0|0
    0|0
    • 1ay

Daha çok cardio yapmayi planlıyorum bu ürün crossfit yapanlar için daha uygun sanırım biraz inceledim yağ yakici olarak geçiyor

• 1ay

Herhangi bir yan etkisini gordun mu , kaç kg vermeni sağladı bende clenbuterol var ancak bir kaç defa kullandim titreme yaptı bıraktım zaten astim hastalarında kullaniyormus

• 1ay

clenbuterol efedrin türü ilaçları herkes kullanamaz
      malesef doğal supplementler %10 etki yapar yağ yakımında animal cuts yanında 8 gram kadar karnitin için %20 etki yapsın şu litrelik karnitinler var onlardan alın

• Hicbirini, sagliginiz icin uzak durun böyle ürünlerden.. insan vücudu sentetik ürünlerle beslenmeye alisik degil, sagliginizla oynamayin, ilerde kanser olursunuz..

0|0
    0|0
    • 1ay

Tüm sporcular neredeyse suplement kullanıyor , yoksa yağ oranı o kadar az bir vucuda sahip olmak veya irilesmek oldukça zor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...