Spor Hakkında Bakarmınız?

Arkadaşlar vücut geliştirme sporu yapıyorum. Kol parçalamak istiyorum hangi hareketleri yapsam daha etkili olur? Ve nasıl parçalanır? bir kaç arkadaşımda spor yapıyor onlar hafif ağırlıklarla yavaş çalış demişlerdi ağırlıkları set olarak yükselterek? Bu arada 37 cm kollarım.

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Ağırlıkla çalışman lazım belli egzersizler var iyi de bir beslenmeyle yaparsın

0|0
    0|0
    • Beslenme konusuna dikkat ediyorum aylık 250-300 tl beslenmeye gidiyor o konuda oldukça titizim zaten. Ağırlıktan kasıt ney? Zaten ağırlıklarla çalısıyorum setleri teker teker yükselterek yapıyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Bench press çalıştığın zaman bile kolların çalışıyor sürekli kola yukleniyorsun zaten ama bunun üstüne kollarını yeteri kadar dinlendirmeden yine kol çalışırsan kolların gelişmez kolu parçalama hakkında yağ oranı düşürüp sert kol antremanlari özellikle triceps çalışman lazım program önerim olabilir ozelden

0|0
    0|0
    • Yağ oranını tam olarak bende bilmiyorum ama bir arkadaşımla aynı kiloda sayılır benden biraz zayıf ama arka kolu çok iyi parçalamış fazla bir kilom yok gerçi boy 1.75 kilo 65

• Gerisi zamana kalmış beslenmeyede dikkat iyi çalışmalar

• Tamam kardeş sağolasın 👍

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• kolları parçalamın bır tekngıı yok daha dorusu tum vucut ıcın gecerlı bu.. parçalı gorunmesını ıstyorsan yapman gereken sey tum vucut yag oranını dusurmen.. yag oranın dustukce kasların parçalı gorunmeye damarların gorunmeye baslayacaktır zatn

0|0
    0|0
  • kardeş ikinci bir spor dalıyla ilgilenmen gerekiyor. benm en çok ne aldığım o konuda basketbol. güzel parçalıyo güzel terletiyo. ağırlık kaldırrken basketin, basket oynarken ağırlığın faydasını görmemen imkansız

0|0
    0|0
Yükleniyor...