Sosyal çevresi olmayan, fazla konuşmayan utangaç bir erkek hakkında ne düşünürsünüz ?

Böyle bir sevgiliniz olmasını istermisiniz ?

- çekingen

- fazla konuşmayan

- utangaç

* ama çok iyi kalpli , iyi birisi

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• sosyal çevresi olup olmaması onun kişiliğinin kötü olduğu anlamına gelmez ki.benim ondan , onun benden öğrenebileceğim çok şey olabilir.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bendede sosyal fobi var ve biliyorum ki sessiz utangaç bir insan kendini iyi hissettiği birinin yanında eğlenceli olabilir..

bence en iyisis sessiz olanı çok konuşan insanları sevmem

0|1
    0|0
    • evet yalaka gibi oluyorlar çok konuşanlar

• evet inş sende kurtulursun :D evet şuan kendini uyku moduna almış canavar var :D

• :D :D inşallah bakalım

• Kesinlikle ...

0|0
    0|0
  • sosyalleştiririz :)

0|0
    0|0
  • Hayır istemezdim..

Tam tersi eğlenceli - sempatik erkeklerden hoşlanıyorum ..

0|0
    0|1
    • bu yüzden üzülen siz oluyorsunuz

• çekingen olmaaa..

çok konuş..

utanma..

0|0
    0|0
  • özgüveni olmadığını ya da büyük bir sorunu olduğunu düşünürdüm ben. Böyle bir erkek arkadaşım vardı seri katil olmak istiyodu çok zekiydi çocuk. Ama sıkıcı oluyo bu tipler ya ben pek hoşlanmıyorum yani

0|0
    0|0
  • Birazcık sıkıcı bir tip

0|0
    0|1
  • o kişiyi görmeden bişey diyemem. aşırı uçlarda olmasın ama. Yani gereğinden fazla konuşan, kendini bir halt sanan, sürekli kendinden bahseden, bencil egolu tipleri de sevmiyorum. aşırı sessiz sakin olması da iyi değil. bir denge olmalı yerine zamanına göre.

0|0
    0|0
  • çok çekingen olması iyi değil bnce..

0|0
    0|0
    • sosyal fobili diyorum olacak elbette :) konuşmaktan çekiniyorum özellikle kızlardan

• git doktora..ama bu yüzden de çok sıkma canını zamanla gececek bir durumda olabilir.

• inş :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Kapalı bir kutusun sen... Sokağın ortasında bekleyen kapalı bir kutu..

İki şey olabilir...

Aaa şu kutuyu bir kurcalayalım diyen birisi çıkabilir... Ve seni tanır ...

Ya da Kutu kapalı diye bomba misali korkar uzak durur...

1|1
    0|0
    • evet boş bir yerde bekliyorum öylece

• neden korkutuyorum

• Suskun kaldığın için... İnsanlar hep bilmedikleriden çözemediklerinden korkarlar...

• Ben de öyle birisi sayılırım, hiç kız arkadaşım yok fakat çok erkek arkadaşım var. Genelde millet vekili gibi adamsın herkes selam veriyor diyorlar. Farklı ortamlara girip arkadaş edinebilirsin, eğer kız arkadaş edinmek istiyorsan kız ortamına girmek için utangaçlığı atıp, girişgen olup, biraz yüzsüz olmalısın (bu benim görüşüm)

0|0
    0|0
    • banada öyle herkes selam veriyor gördüğü yerde :) tanımadığım kimseler ben tanıyor.

ben yaşadığım şehrin %2 sini tanıyorumdur ama %40 ı beni tanıyordur :)

• Senin o zaman kızlarla alakalı, çözüm bulursan banada yolla :)

• aynen kızlar falan hep üstüme geliyor naber naber falan filan napıyon ben sadece iyi deyip geçiyorum

Kız: (yolda karşılaşınca) naber ?

ben : iyi ya da sadece gülümsüyorum :(

• iyi kalpli ama işte konuşmadığı için kimse onun o kalbini göremez. o yinede görsünler diye bekler kendi penceresinden. konuşmaya çalışsa o kendini anlatmaya o zaman anlatabilir kendini aslında

0|0
    0|0
    • heh işte aynen bunu yaşıyorum . kimse görmüyor

• köyden gelen bir arkadaş vardı sınıfta adam kendi dünyasındaydı. ama 1 senede yardımlarımızla sosyalleşti şimdi iyi durumda

• zor :)

• aynı ben

ama sosyal çevrem haddinden fazla (idi)

0|2
    0|0
Yükleniyor...