Terlemiyorum ama spor yapıyorum zayıflar mıyım?

Günde 90 mekik 35 squat ve 100 ip atlama yapıyorum ama çok terlemiyorum sabah 45 akşam 45 mekik çekiyorum ce diet yapıyorum 6 ay içinde 30 kg vermem lazım terlemedende verebilir miyim? İşe yarar mı arkadaşlar lütfen yardım?

0|0
317

En İyi Erkek Görüşü

• Tterlemein yag yakımıyla ne alakası var? yaglar ter olup vücuttanmı atılıyor? bunlar birbirine dönüşmezler.. terlemek bir boşaltım sıstemıdır ve vucudundan su atılır.. terleyrek su kaybı yaşarsın sadece , yaglar ise vucudun enerjı kaynagıdır.. mekik çekerek göbek yaglarınıda eritemezsin.. mekik sadece kasın kaslarını çalıştırır üstünde ki yag tabakasına bır faydası yoktur.. bukadar ip atlarsan göğüslerinde sarkma yaşayabılırsın bunun hakkında youtubede savaş cebecının meme sarkma vıdeosunu ızlemenı tavsıy ederim.. şimdi istedıgın cevabı yazıyorum nasıl klo veririm.. olayın mantıgını anlatayım sana gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden terlemiyorsun dogru nefes alıp vermiyor musum acaba

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• yağ yakımı için kalp ritmini en az 15 dakika yükseltmelisin tempolu koşu eliptik bisiklet kardio hareketleri ile

0|0
    0|0
  • terleyerek vucuttan su atılırk i demekki vucudun fazla su tutmuyor bu iyi birşey.
    yani sıkılıkla antreman yaparsan illaki bir başarı elde edersin diyetine sadık kal yapabildigin en üst seviyede hareketlerini yap başarı elde edersin diye düşünuyorum. bel hareketlerini sıklaştırmanı öneririm evdede yapılıcak çok basit hareketler mevcut

0|0
    0|0
  • Sabahları aç karnına yürü koş daha etkili olur

0|0
    0|0
  • Terlemen sart

0|0
    0|0
  • Günaydın, işe yarayabilir

0|0
    0|0
  • Olayın özü vücudu ısıtma kan akışını hızlandırmak yani devir daim olayi daha detaylı yazmak için mesaj atabilirsiniz sana bana takip gonderirsen

0|0
    0|0
  • Superset bacak çalış tavsiyem 😁

0|0
    0|0
  • yas kac, kilo ve boy ne kadar

0|0
    0|0
    • Yaş 18 boy 1.61 kilo 93

• Biliyorum 3 yıl kadar önce 45-50 arasıydım * depresyona girmemle beraber ve anti-depresan ilaçları kullandığım için çok kilo aldım diet yapıyorum hareketler yapıyorum sadece ama yürümüyorum yani yürüyüşün ne kadar işe yarıcağını bilmiyorum

• valla ilac kullanip kilo alanlar o kiloyu artk zor veriyolar amacm seni korkutmak degil ama zor verirsin, inşALLAH istedigin kiloya gelirsin, Tombiş kizlar guzel olurlar yani severim o tipelri :-)

• Işin içinde gündelik hareketlerinden fazla hareket varsa zayiflarsin

0|0
    0|0
  • Terlemeye bağlı değil biri hiç terlemez biri çok terler ama ikiside kilo verir

0|0
    0|0
  • kilon kac ki 30 kg veriyosun

0|0
    0|0
  • Zatiflarsin bazı insanlar yaktığı yağları idrar yolu ile atarlar disariya

0|0
    0|0
  • boy kilo kaç?

0|0
    0|0
  • Çok aşırı yıpratma kendini, ama verirsin tabiki sorun yapma

0|0
    0|0
  • terlemek vucudundaki ödemleri yok etmeye yarar yağlara fazla etkisi yok diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Cok zorlama hasta eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yag yakman lazim böyle kas yaparsin.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0