Eski sevgilinizi yeni sevgilisiyle kol kola görürseniz ne yaparsınız?

Size çok büyük hatalar yaptı,oyaladı sonra gitti başkasıyla birlikte oldu ve siz tesadüfen karşılaşıyorsunuz ne yaparsınız?

Görmezliktenmi gelirsiniz yoksa kendinizi gösterecek bir hareketmi yaparmısınız?

Benim başıma geldi bilerek gidip koluna çarptım ve yanından geçip giderken bu kadar tesadüf olur dedim sonra morelleri bozuldu her ikisininin oldukları yerden ayrıldılar ama bu istemsiz bir hareketti yani o an hiç düşünmedim biranda reflekslerim bunu yaptırdı sanki...

Siz olsaydınız ne yapardınız?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• eski sevgilim ile yeni sevgilimi kol kola görmediğim sürece sıkıntı yok

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• eski sevgilimle yeni sevgilimi kolkola grürsem olaydan çıkartacağım ders. Eski sevgili olan benmişim olur :D

0|0
    0|0
  • ben icimden gulerdim.cunku birak turkiyeyi,dunyayi dolassa bir tane daha benden yok.bunu o da biliyor.o yuzden ayrildiktan 11 ay sonra geldi donmek istedigini soyledi.evlilik dahi teklif etti.fakat bir kere testi kirilmisti.

bana geldiginde de dalga gecer gibi kendim soyledim xx vardi okuldan onunla neden denemiyorsun sana yakindi hem vs diye.sok olmustu nasil beni bir baskasi ile dusunursun ben buna dayanamazken diye.

bu yuzden insanlar iliskilerinde hata yaparken ilerisini de dusunmesi lazim.

0|0
    0|0
  • :)) kadın olarak elinideki gücün olduğunu bilseniz dünyayı bile yerinden oynatablrisiniz buna emin olun.kaybeden km önce onu irdeleyin kendi kedinize bende siz değil o kaybettiğine yansın ve yanında kim olursa olsun sizin yanınızda olmadığı sürece kaybeden o olacaktır bunu unutmayın lütfen:)

0|0
    0|0
    • yok ben zaten o konuda birşey demiyorum o başkasını seçtiği gün bitti ama öyle olmayacak yerde tesadüfen karşılaşınca ister istemez şaşırdım

• nasıl yani kadını güçü ne ki

• kadını gücü ne mi? :))) mutlu kız hep böyle adın gibi ol emi:)))) biraz olsun tarihle ilgilenirmisin? bilmyiroum , hz. ademin bile dünyaya gönderilmesine vesile olan kadındır,dünya tatihine baktığında kadınlar için savaşalr çıkmış,düellolar olmuş çağlar atlanmış deviler değiştirilmiş hatta devletler kurulmuştur ve tüm bunların müsebbibi kadındır:)) halen ne gücünüz olduğunumu soruyorsun...çok uzakta değil yakınlarda düşün troya filmi hatırla:) efsaneler bile kadınlar için oluşmuş:)

• Sessizce uzaklaşirım.Coll takıl.Iyıce saşirsınlar

0|0
    0|0
    • gayet öyleydim zaten umursamadım ancak bu kadar tesaduf olur dedim gectim gulerek :=)

• Onuda demeseydın,iyica afallaşsaydılar.Gayrı ıhtıyarı dedın sanırım.Olsun.Kapak olmuş onlara lafında::)

• Benim için biten biri sıradan bir insandır oralı bile olmam ama kadınlar bunu kendilerine yediremez ve mutlaka bir arıza çıkarırlar ;)

0|0
    0|0
  • O andaki duygusal haline bağlı , o gün meyhaneden yeni çıkmışsan bide müslüm baba dinlemişsen en iyi gözüne bakmam başak oldugum için duygusallık fazladır ama bize yakışsan selam vermek , kim kurallara uyuyorki :)

0|0
    0|0
  • Aynen şu hareketi yaparım link

0|0
    0|0
  • Görmezlikten gelirim.

0|0
    0|0
    • tamamda tesdufun bu kadarı dedim ve kendimi gösterdim bence iyi oldu

• ne yapıp yapmamak değilde kendini küçük düşürmüşün

1|0
    0|0
    • eski sevgililerimi gördüğüm zaman başımı öne eğiyorum

• sonrasında ne düşünürler bir düşün bakalım

• umrumda değil :=)

• ses çıkarmazdım herhalde

0|0
    0|0
  • banane ya nemek okadar kolay değil.. gorsem üzülürdüm tabiki sonucta bir paylasımımız olmuş

0|0
    0|0
  • hiç bir şey herkes kendi yoluna

0|0
    0|0
  • benimde başıma geldi hiç bir şey olmadı yanlarından geçtim ne yapcam çok çektim ben

0|0
    0|0
  • ben gördüm mezuniyet töreninde nasıl oldu bilmiyorum aynı masada oturduk öyle yerleştirmişler karşısında rakı içtim ne oturup ağlayacak mıyım sanki ... bile olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aralarını bozmazdım bana yakışmaz çünkü :)) gidip kendimi de gösterip moral bozmazdım.. Allah mutlu etsin ne deyim derdim başkalarınının mutsuzluğundan zevk duymam :)

0|0
    0|0
    • benimle çıkarken kızı ayarladı benim mutluluğumu asıl o çaldı iyi oldu onlara

• hıncını aldıysan biraz rahatlamışsındır .. şmdi nasılsn peki

• iyiyim ya sorun yok

• kendimi gösterir ama senn yptını ypmazdmm ve inana snra bir köşede oturur saatlerce ağlardıım

0|0
    0|0
  • Yokmuş gibi davranırdım herhalde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...