Sevgilinizin davranışları gününüzü ne kadar etkiliyor

Sevgilinizin davranışları gününüzü ne kadar etkiliyor

Bazen tartışmak sevgililer arasındaki sevgiyi yükseltirmi düşürürmü ?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Acayip etkiliyor, tartışmak benim için sevgiyi azaltır, belki bu yalnız bana ait ama kendi düşüncem. Ama tartışma sonra özür buzları 90% eritir, zaman geçdikce buzlar tamamen erir.

0|0
    0|0
  • Bi ilişkide tartşma mutlaka olucak ve bazı tartışmların ilişkiyi güçlendirdiğini düşünüyorum ama ortada hiçbişey yokken tartışma yaratmanında anlamı yok gereksiz tarışmalar can sıkar.

2|0
    0|0
    • katılıyorum, tatışma olmayan sevgiler bana gerçeği yansıtmadığı zaman geçirmek için edinilen aşklar olarak görüyorum

• aynen bende öyle sevgilicilik oynuyolar onlar

• sevgilimyokbe

1|0
    0|0
  • duruma göre degisiyor ama gerçekten bitme durumuna kadar getirrse yanı hiç affetmeden bırakırım

0|0
    0|0
  • hiç etkilemiyor

0|0
    0|0
  • Tartisma sonrasi gonul almak cok guzel oluyor...

0|0
    0|0
    • Tartışma aşıraya gitmemişse güzel olur, aslında biraz da birbirlerini tanımaya etkili olduğundan daha da yakınlaştırır.

• tabiki tüm günümü etkiler ama biz hic tartışmaya vakit bulamıyoruz daha doğrusu kırıcı olmak istemiyoruz.. sevgilimin günleri sayılı bir yıl sonra gıdıyor uzaklara o yüzden her sanıyemızı her anımızı bırlıkte aldığımız her nefesı güzel gecırmek en ıyı sekılde degerlendırmek ıcın yoğun caba harcıyoruz bu durumda tartışma soz konusu olmuyor

0|0
    0|0
    • En güzelini yapıyorsunuz.. Bu ayrılık çok uzun sürmez ümit ederim

• maalesef doğuya gorev ıcabı gıdecek gorusme sansımız hıc kalmayacak dusunmesı bıle acı verıyor gozlerım doluyor her an her sanıye ağlamak ıstıyorum,

tek dılegım cok uzaklarda bıle olsa hayatta olması bırgun şehıt olduğu haberını almayımda omrumun sonuna kadar uzaklarda yasasın.. silah tutan guzel ellerı hayat boyu dokunmasın bana yeterkı hayatta olsun varlığı benı mutlu edecektır

• Şehitlik güzel bir mertebe, herkez şehit olamaz ama... her doğuya giden de basşına öylebirşey gelecek değil ..pozitif düşünmen senin açından daha isabetli olur.. İnşallah eski durum yok.sağ selim gidip gelir rahat olun..

Erkekler Ne Diyor 2

• tek etkileyen: link

0|0
    0|0
  • enn negatif sekilde - - - - - - - - - - - - -------------------

0|0
    0|0
Yükleniyor...