Siz olsanız neden sessiz kalırsınız?

yeni başlayan ilişkimi bitirdim.sebebi ise işlerden dolayı benimle ilgilenmemesi.2 gün boyunca ne mesaj ne arama ondan önce çok yogunum seninle ilgilenmeiyorum demişti ama ben düşündm insan bir 5 dk ayırıp mesaj yazamaz mı? uzun bir mesaj attım neden olmayacağına dair. herşey için teşekkür ederim ama ben ilgisizliğe gelemem dedim 10 15 mesaj attım üzerinden 3 gün geçti hiç bir şekilde cevap yazmadı ne olumlu ne olumsuz NEDEN bir cevap YAZMADI İNSAN EN AZINDAN PEKİ MUTLULUKLAR DER ya da HAKSIZSIZN ya da HAKLISIN DER NEDEN SUSTU? NEDEN MESAJ YAZMADI?BEN ONU TERK EDİYORUM NEDEN 3 GÜN OLDU DÖNÜŞ YAPMADI?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Artık demir almak günü gelmişse zamandan,

Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

Hiç yolcusu yokmuş gibi sessizce alır yol;

Sallanmaz o kalkışta ne mendil ne de bir kol.

Rıhtımda kalanlar bu seyahatten elemli,

Günlerce siyah ufka bakar gözleri nemli.

Biçare gönüller. Ne giden son gemidir bu.

Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Dünyada sevilmiş ve seven nafile bekler;

Bilmez ki, giden sevgililer dönmeyecekler.

Bir çok gidenin her biri memnun ki yerinden.

Bir çok seneler geçti; dönen yok seferinden

YAHYA KEMAL BEYATLI

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• herkes ilgi istiyorken bu aşklar yürümez

0|0
    0|0
  • belki gerçekten işleri çok yoğun ve kafasını başka şeylere veremiyor ya da dikkatini dağıtmak istemiyor..

bencillik edip kendini düşünerek ''ben ilgisizliğe gelemem'' demişsin ama senin ona gösterdiğin ilgi bu mu ?

belki o mesajdan sonra o da seninle birlikte yürümeyeceğini anladı ve cevap verme gereği duymadı..

0|0
    0|0
  • senden sıkılmış onun için ölmüşsün. boşver yeni birini bul ilgilenen birini mesela yengeç burcu birini bul... yengeç sevdiğini severek öldürür=)

0|0
    0|0
  • İstediği oymuş. Diyaloğa girmeden bitirmek istiyor demek ki. Bende de olmuştu bir iki kişide böyle bir durum. İçimden hiçbir şey söylemek gelmedi. Ayrıldınız say ve bekleme artık.

0|0
    0|0
  • Gidenin gitmesine kalan ses çıkarmıyorsa,kalan çoktan terketmiştir ...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle artik muhattap olmak istemiyor.birlikteliginize pisman olmus..

0|0
    0|0
  • adam kurtulmuş yeminle. iyi etmişsin ayrılmakla

1|0
    0|0
    • peşinden koşacak sanmış:D

• kurtulmuşmu iyide ısrar eden oydu yıllarca olmaz deyip kaçan bendim

• madem bitiren sensin adam neden etme eyleme demiyor?

seninkisi ilgi bekleme ddeğil sık boğaz etme

Kızlar Ne Diyor 7

• güzelim bence cevap vermesini bekle yani ayrılacaksan yine ayrıl ama cevap vermeme nedenini öğren derim, bazen hayatımızda basımıza oyle seyler gelıyorkı o bir mesajı bile yazamıyoruz

her şey mümkün en basit telini kaybetmiş veya çalınmış olabilir veya hastalık kaza ne bileyim her yönüyle düşün!

amacım seni korkutmak değil ama yinede her olumsuzlugu hesaba kat git yüz yüze görüş öyle ayrıl, ayrıa umursamazda olsa bir günlüğüne bile olsa güzel şeyler yaşamısınızdır ve okadar saygıyı hak ediyordur değilmi

0|0
    0|0
  • cevapları okuyorumda anlamıyorum yaaa, neden insanlar olumsluzlukta ön sırada gidiyorda olumlu olunca herkes geride kalıyor?

yok iyi etmiş yok bilmem ne.. ya arkadaşlar bir ilişkiden bahsediliyor ne kadar basite alıyorsunuz anlamıyorum!

güzellikleri paylaşırken nasıl bir birinizin gözlerine bakarak yaşıyorsanız ayrılıklarıda bir birinize aynı değeri vererek yaşamalısınız

0|0
    0|0
  • ne iş yapıyor ki ?

0|0
    0|0
    • turzim tursitik ppzar yerlerin 6 ayrı yerde 6 dükkanı var sezon başı onlarla ilgillniyor

• hımm işle alakalı bir sorunu olabilir ... ya da başkası vardır bilemiyorum o kişinin yapısını :SS bence üstüne düşme bırak o arasın sorsun illa o diyosanda önünden son derece bakımlı olarak gec ama yüz verme ;)

• demek ki sevmemiş ya da kendine yediremedi umarım aklı başına gelir

0|0
    0|0
  • İstese havada karada sana mesaj atar,bence unut onu çünkü seninle cidden ilgilenmiyormuş :S

0|0
    0|0
  • Dönmemesi çok kötü bir durum, en azından onunda bir veda mesajı yazması ya da araması gerekiyordu.

0|0
    0|0
    • öğle değil mi en azından veda mesajı yazması gerekmior muydu?olumlu olumsuz

• evet mutlaka gerekiyordu ayıp etmiş bayağı, yani bu seni umursamıyorum anlamına da gelebilir :(

• evet ya umursasa en azından mutlaka dönerdi

• bitsin diye aramamış hedef 12:D

0|0
    0|0
    • adam iyi yırtmış:D

• kesin sen ilgiliydin baktı senden emin vazgeçti hevesmişti mk herifinin

Yükleniyor...