Bence Alper Potuk ve Bruno Alves transferleri Fenerbahçeyi %50 şampiyon yapar, diğer %50'yi evde zor tutuyorum

Bence Alper Potuk ve Bruno Alves transferleri Fenerbahçeyi %50 şampiyon yapar, diğer %50'yi evde zor tutuyorum.. Yüzdelerinizi bekliyorum

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• İki transferle Şampiyon olunsaydı.. : /

Sivasın Transfer Listesini biliyosundur... Onlar %99 Şampiyon bu sezon o zaman .. : /

0|2
    0|0
  • yok yok bizim transferlerimiz daha iyi olur.

0|1
    0|0
  • Tabi tabi Avrupa Şampiyonu bile olur.

0|1
    0|0
  • teknik direktör unuttun oda eksi avantaj

0|1
    0|0
  • komşu yardıma geldim:D

BJK

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Fenerbahçe tabiki şampiyon olma şansı var ancak %50 çok fazla :) Şansı bana göre gsden daha az olmalı. Transferlere gelince alperin sonununda topuz gibi olmicanın garantisi yok ben ilk 11 oynayabilirmi bilmiyorum(çok iyi oyuncu ama) Alvesse beğendiğim bir oyuncu ama 2 transferle oran %50 çıkcaksa geçensene orduda şampiyon olurdu ama küme düştü :)

0|1
    0|0
    • Galatasaray zaten şampiyon %50 demek ya olur ya olmaz bu kadar :))

• Sadece 2 takımamı şans veriyosun yarı yarıya :) Yok bnce diğe takımlarında azda olsa şansı var..

• Senle anlaşamayacaz birader :D hangisini istiyosan o şampiyon olsun

• #diren%50

0|1
    0|0
  • Ersun Yanal´lamı Şampiyon olacak Fener merak ediyorum

0|2
    0|0
  • hiç kimse yorulmasın 4.yıldız geliyor %99

muslera-eboue-semih-ched-carlinos-selçuk-yekta-hamit-sneijder-burak-drogba

1|3
    0|0
  • :DDDD helal olsun yüzde 50 çıkarcam bende birazdan :DD

0|1
    0|0
  • alperi çok önemsemeyin 1-2 hareket yapıor ama icraat yok türk diye o kadar para verdıler ona zaten icraat olsaydı macaristan macında orda buraga pas atmazdı köşeye bırakırdı, bruno alves ıyı defans egemenle ıkısı aşıılmaz bir duvar olabılır bır galatasaraylı olarak soluyorum ama nani falan gelırse o defans delik deşik olr orasıda var

0|1
    0|0
  • :D lol

0|1
    0|0
  • Cardozo'da geldimi alayına %75 derim

1|1
    0|0
  • 19 kupa avans 20 de biter.

1|1
    0|1
  • Beşiktaş bu sene yüzde 50 EUFA'yı alır, diğer yüzde 50'yi evde zor tutuyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...