Sporcu arkadaşlar el kaldırabilri mi,?

merhaba arkadaşlar bugün l-karnitin kullanmaya başladım. Aynı zamanda günlük hızlı adımlarla 1 saat yürüyüşe devam... Faydası gerçekten de olur mu?

0|1
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• faydası olur fakat beslenme önemli l karnetin bildigin üzere yağ yakıyor sen bunun üzerine yağlı ürünler ya da fazla karbonhidrat tüketirsen bir yararı olmaz :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spor yapıyordum önceden hatta bugun tekrar uyelik baslattim ama bu tarz şeyler kullanmıyorum bulk kullandim bir dönem sadece.

0|0
    0|0
    • 1ay

Anladım peki bu tarz şeylerin faydasını duydun mu hiç?

• 1ay

Yok danışarak aldim hatta spor yapmasaydim satmayacaklardi ama korkum ölümcül bir yani olur mu? Birçok urunde duydum ama bileemdim...

• 1ay

Yok bulk'u danışarak alın dedim cunku ben bulk'u kullanarak kilo aldım. Yani sizinle amaclarimiz farkli siz yag yakmak istiyorsunuz ben hacim arttirma yapmistim buyuzden bulk kullancaksaniz bir danisin ki yag yakmak yerine kilo almis olnayin. Yerinizde olsam zayiflatma ürünlerini asla kullanmazdım. Sade protein, karbonhidrat tozları sıkıntı degil hatta spor yapmasan bile bulk'u gidip eczaneden edinebiliyorsun ama sizin dediginiz ürün daha farkli. Ben kullanmazdim

Erkekler Ne Diyor 17

• faydası olur ancak L-karnitin çok fazla kullanmanı tavsıye etmem zira kalp için riskli.. ayrıcada gerek yok eger kı cok fazla kılo fazlalıgın yoksa.. tempolu yuruyuse devam et... ayrıca gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet hocam ama benim şöyle bir sorunum var yıllardır belli bir kilonun altına inemiyorum yani takılı kaldım gibi birşey ne kadar sporda diyette yapsam olmuyor... boy1.67 kilo 64

• 1ay

bunun bır cok metodu var ama en etkılı yontem vucudunu şaşırtacaksın.. kaloriyi bazı gunler sıfıra çek mesela haftada bir gun ya da iki.. diğer gunler kaç kalori alıyorsan 300-500dahada kıs.. proteınlı beslenmeye daha agırlık ver.. idman konusuna deyınmıyorum yukarıda yazdıgım gıbı efor harcamalısın aldıgın kalorının fazlasını harcamalsıın.. şaşırtmak adına daha agır ıdmanlarda yapabılırsın.. ağılrık çalşıyorsan daha agır ve tum vuct ıdmanlar yapabılırsın..

• 1ay

vayy ben bunu hiç düşünmemeiştim deneyeceğim çok teşekkür ederim. Fakat sıfır kalori nasıl yapacağım?

• yemek almaya yürüyorum bende sporcu sayılır mıyım? sayılırsam sorunu cevaplıcam

0|0
    1|0
  • 2 dakikaya kaldırıyorum, bekle =/

0|0
    1|0
  • olmaz boş ver. can Boğazdan gelir Boğazdan gider. ye gitsin anasını satım:)

1|0
    0|0
  • Carnitin maksimum fayda oranı %5 yani doğal dengeli beslenme +sert idman daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

hocam onlarada dikkat ediyorum içip içip oturmuyorum ama bir destek şart yıllardır ne kadar idmanda yapsam sporda yapsam belli bir kilonun altına inemiyorum...

• 1ay

boyum 1,67 kilom 64 beyaz ekmek ve şeker türketmemeye çalışıyorum ara öğün yapmaya çaışıyorum

• 1ay

Antrenman olarak neler yapıyorsun

• Olabilir

0|0
    0|0
  • Bir kaç defa decathlondan portakallı almıştım, düzenli olarak kullanmadım.
    Kullanınca sonuçları bizimle paylaşırmısın.

0|0
    0|0
  • Yağ yakıcıydı di mi o?

0|0
    0|0
    • 1ay

aynen ama bilmiyorum piyasada herşey yağ yakıcı ama yakan bir ürün daha duymadım...

• 1ay

ya ben bira alkol hepsini bıraktım aa ben kilolu biri değilim1,67 boya 64 kiloyum fakat o 64 yıllardır değişmiyor kalıcı kilo olmuş ne yaparsam yapayım artık bişeyler değişsin istiyorum...

• 1ay

Belki metabolizma falan yavaştır. Kilo vereceksen ilk önce bir diyetisyene gitmeni tavsiye ederim. Önce herşey normal mi onu kontrol ettirmek lazım.

• Kilo-boy endeksin kaç ki öyle bir ürüne ihtiyaç duyuyorsun

0|0
    0|0
    • 1ay

1,67 ye 64 kilo

• 1ay

Yağ yakıcı zaten bende yağ yakmak istiyorum...

• 1ay

Yağ yakmak için doğal yöntemler uygulasan daha sağlıklı ve şekilli yağ yakarsın

• sadece yürüyüş etki etmez... Çok sıkı bacak karın omuz sırt kanat antrenmanları şart ve sağlıklı proteinli ve düzenli beslenme

0|0
    0|0
    • 1ay

Anladım teşekkür ederim :)

• 1ay

tamamdır çok teşekkür ederim :)

• 1ay

Rica ederim sevgiler saygılar :)

• tabiki olur ama düzenli olursa

0|0
    0|0
    • 1ay

evet ama yani diğer bilmem yeşil kahve tarzı gibi bir ürün değildir dimi hocam?

• 1ay

Hayir bilgilendirirsen sevinirim

• 1ay

Istersen en yakın spor birimine git daha detaylı bilgi alırsın

• ✋🏿 bennn

0|0
    0|0
  • Böyle şeyler kullanmayın bence, doğal yolla beslen

0|0
    0|0
  • Olur ama 45 dk yürüyüş 15 dk ip atlamanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya bide şunu sormak istiyorum. Ölümcül bir tehlikesi var mıdır?

• 1ay

bence almana gerek yok 167 64 kilo hiç kötü değil

• ✋ buyrun

0|0
    0|0
  • Ben de protein tozu kullaniyorum bakalim ne fayda edicek. bir iki ay sonra agirliklarla calis bence

0|0
    0|0
  • Ayy buyur

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...