Gunluk hayatta aktif olmak ıcın neler yaparsınız ?bos durmayı sevmeyenler :)

ornegın spor ornegın kurs ornegın bır aıle toplantıları gunler okumalar eglenceler neler yaparsınız ya da iş anlamında?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• bu yaşıma kadar kendimi geliştirdim

tiyatro

kitap

sergi salonları

şimdi doğaya saldım

balık avlama

doğa yürüyüşleri

beni rahatlatıyor

1|0
    0|0
    • doga yuruyusu yapman ıcın dogaya yakın olmak lazım sehrn ıcınde pek olmuyr :S buda cok tıyatroya gttım herkkes memnunsz cıktı tıyatrodan da tat alamadm okdar sevdgm halde ustelık

• iş günlük yaşantıda vazgecilmez birşey

0|0
    0|0
  • iş harici vakitlerim de beste ve müzik yaparım , program ve yazılımlar üzerine araştırmalar yaparım , ensturman gelişimim üzerin de çalışırım . eeee şey sen naparsın ki ? ;>)

0|0
    0|0
    • muzık ve bılgısayar uzerne kurulu eglencelırın :)bn de yapıyrm kendı capımda bırseylerşu anpek yazasım yok :))ama bosum bu ara kursa gtmeyı dusunuyrm sınavlar bıttı bosta kaldım :S

• :) pekı tamam morelm bozuk bıraz ondan heralde kusura bakma

• ayyyyy kıyamam sana canım canım :) ama noldu ki : '( neyse özeldir ben girmim . inşallah b,i daha kine moralin şen şakrak olur :D

• Çalışıyorsan kullandığın programları ilerlet. After Effects, EDIUS vb

Çalışmıyorsan dil öğren, inanç dünyanı geliştir, faydalı siteler bulup onlar üstüne yoğunlaş, kendini güncel tut sürekli.

0|1
    0|0
    • evt aynen tamda degın gıbı yapıyrm ıkıncısınde ama oglene kadar calısanlardanım ben :)

• yemek yapmak cok sey katarmı acaba bana :)pek sevmem de esım ıcın ogrenmek ısterm bırtek.evet vakıtm bos kalıyr cogunlukta ama namazla kapatyrm o arayı o da bır ıs gercekten

• Ne güzel. maşAllah...

• sosyal olarak değişik cevrelerden insanlar tanıyacağım gruplara takılıyorum. fotogrfcılar derneği, doğa severler derneği, fanatik taraftar grubu akşam ya da hafta sonu mutlaka bir aktiite oluyor. renk renk insan çeşidi var

0|0
    0|0
    • guzel gercekten :)

• inş güzel seyler olur arkdasım ama hayatında yapmak istedikkerini erteme zaman fark etmeden çok hızlı gecşyor

• evt haklısın

• it gibi çalışıyorum

1|0
    0|0
  • Uyurum Hem De Çok İyi ..

0|0
    0|0
  • yatak sporları esneme gerilme :D

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben cok yogun biriyim hangi birini sayayim

0|1
    0|0
    • say lutfen :)

• Eglenceli ama ülkemizde diploma alip calismaya üsenenler var !

• :D ikizimi yormayın :) spa gidecek o :D

• Evde islerle mesgulum olurum klask ev hanimi pehh :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...