Acil bana yardımcı olur musunuz lütfen?

benim özellikle göbek bölgemden zayıflamam lazım yani vücudun orta kısmı. 10 kilo falan vermem lazım. 2 gün fitnessa gidiyorum haftaicide yürüyorum 40 dakika falan. ama diyet listem yok. sizce neye göre hazirlamaliyim? diyet listesi hazırlarken kan grubu önemli midir? önerebileceginiz diyet varsa çom sevinirim.

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kan gurubun onemlı yoktur bu1..2cisi bolgesel zayıflama yoktur.. vucut toplam yag oranını dusureceksın bunun ıcınde gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben sana vereyim liste. yağlı, şekerli hiçbir şey yemeyeceksin. Kola yasak, pirinç pilav yasak Ekmek te yemek yasak... Onun yerine bol proteinli beslenmek zorundasın aç kalarak zayıflayamazsın. Tam tersi göbeğin daha fazla yağ bağlar. Yumurta, Beyaz, Kırmızı Et, Sulu sebze yemekleri, Akşam 7 den sonra sadece ton balıklı salata ve yoğurt yiyebilirsin miden hep rahatlamalı... Vücudun çeşitli besinlere hep ihitacı var. Çorba mesela. çikolata bitter ye iyi gelir. Kahve iyi kalori yakar ama sade kahve diğerleri yasak atıştırmalık kuru üzüm ceviz fındık ye abur cubur yasak. Ve Sıkı antreman ayakta bike karın antremanları yapabilirsin. Bacak çok çalış ve kalça yoksa karın zor zayıflar...

0|0
    0|0
  • çok basit ya bu konu ben bir profosyonel sporcu olarak yazıyorum

1|0
    0|0
  • Sabah yumurta ve yulaf ezmesi +yeşil çay kahvaltı onerim

0|0
    0|0
  • BENDE DİYET LİSTESİ VAR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0