Sevgilinizin en çok hangi özelliğinizi sevmesini isterdiniz?

Herkesın kendıne has güzel saydığı yonlerı ve ozellıklerı vardır..Sizi siz yapan ve o özelliğinizi benimser hatta yasarken belkıde dışarıya bunu en cok yansıtırsınız..Ama sevgilinizin bunu farkedip size soylemesı ne kadar hoşunuza giderdi? Ya da bunun dışında şu özelliğimi farketsin ve bu özelliğiniz çok sevıyorum senın desin isterdiniz? Özellıkle bayanlar bu özelliğin farkedilmesini isterler sanırım:)

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• düşüncelerime, fikirlerime saygı duysun. sevdiğim şeylere hakaret etmesin. kıskanç olsun birazda. korumacı falan. anlarsın ya. ;) ayrıca beni güzel bulduğunu söylerse de ayriyeten mutlu olurum. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• triplerimi seveydi eyiydi.

0|1
    0|0
  • Bak şimdi öyle bir soru sordun ki gerçekten ilk defa mütevazi olamıycam :) Cazibemi farketsin arkadaş, en sıradan halimde bile ne kadar çekici olduğumu farketsin ve beni çok fazla kıskansın isterdim

0|1
    0|0
  • Rahatlığımı sevsin kıskanç olmasın yeterli :)

0|1
    0|0
  • kıskanç olması bana değer vermesi ...

0|1
    0|0
  • Beni basli basina sevsin :P

-oyle bir huyum felan yokki

0|1
    0|0
  • farketmesi gereken noktaları farkedebilecek kadar zeki ve duyarlı kendisi. o yüzden yok öyle bir isteğim. çünkü iyisiyle, kötüyüsüyle herşeyimin farkında zaten :)

1|0
    0|0
  • Martı kaşlarım ve kaytan bıyıklarım.

0|0
    0|0
  • diğer kızlarda olup ta ben de olmayan özellikleri ya da sadece ben de olan özellikleri fark etsin

0|0
    0|0
  • Herşey bize özel olmalı .

0|0
    0|0
  • Gözlerimi sevsin gözlerimin içindeki masum bakışları farketsin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aşırı sahiplenme duygumu sevebilir :(

0|1
    0|0
  • merhametimi sevsin

0|0
    0|0
  • Kendi halindeligimi.

0|0
    0|0