Çocukluk aşkınıza inelim dedik =)

1 . Çocukken Bin bir bahaneyle Sevdiğinizin elini tutmak için neler hangi oyunlar oynardınız ?

2.Evcilik oynarken neler hissettiniz sevdiğiniz kişiyle İlk yakınlaşmanızdaki hisleriniz nelerdi

3. Çocukken Hangi Oyununuz Favorinizdi En çok Hangi Oyunu oynamayı severdiniz

4 .Çocukken Yapmak İsteyipte Yapamadığınız neydi

5. en büyük takıntılarınız neler Nelerden hoşlanmazsınız

NOT : DÜZGÜN CEVAP YAZIN LÜTFEN İLGİLENMEK İSTİYENLER ELLERİNİZE SAĞLIK ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

Güncellemeler:
başka Fikri Olan ?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• 1. doktorculuk ayağına soyuyordum genelde karşımdakini. :)

2. çok hoş şeyler hissediyordum valla. adrenalin oluyordu. :D

3. dedim ya; doktorculuk. :D

4. öpüşmek istiyordum. o ağlıyordu, 'annem anlıyor ne yaptığımızı. kızıyor.' diye. bir kaç kez basıldık da. :D

5. çok var karşiim. ne sen sor ne ben söyleyeyim. :D

not: tüm bu azgınlıkları 3,5-4 yaşlarındayken yapıyordum. daha farklı tarzlarda var. ama uzun olur onlar. :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• 1- Yağ satarım bal satarım vardı. El ele tutuşur dönerdik. Aslında o oyunu hiç sevmezdim ama sırf elini tutayım diye oynardım.

2- Yanlış hatırlamıyorsam 2 kere evcilik oynamıştım hoşlandığım kızla. Küçük çadırım vardı onun içine girdiğimizde ne diyeceğimi unuturdum. :D

3- Hırsız- Polis oyunumuz vardı. Çok severdim.

4- Küçüklüğümde evdeki 1 koltuğun ucunu çakmakla yakmışım ertesi gün 2. koltuğu yakarken yakalanmıştım o hep ukde kaldı içimde :D

5- Çıkarcılardan, iki yüzlülerden hiç hoşlanmam.

0|1
    0|0
    • :D:D:D:D:D: güzeldi ama demi o anılar insanın çocuk olası geliyor içten içe :D

• İnsanlar değişiyor. Bazen bildiğin gibi olmuyorlar, yanlış tanıyorsun. Zaman gösteriyor akla karayı.

• böyle göstericekse ya hiç olmamış gibide davranamıyosn hee noluyo askerlik bittimi hadi kardeşim yoluna yorganına rest çekiyosn bitiyo olay a geleli 6 ay oldu hiç ne aradım ne sordum bir tanesini

Yükleniyor...