Bir erkeğin ve ya kadının başına gelebilecek en kötü ne yaşadınız?

İsteyen gizli yazsın, isteyen normalden yazsın. Benimkini en son soruyu guncelleycem oyle yazacagım. ACABA HAYATINIZDA NE YASADINIZ ? BIR KADININ VE YA ERKEGIN BASINA GELEBILECEK EN KOTU SEY OLARAK? ya da BIR INSANIN BASINA GELEBILECEK EN KOTU SEY OLARAK? dertleselım.

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• sevdiği kadının tecavüze uğraması ve o erkeğin çaresiz kalması 2si içinde berbattır bence.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• umudumu kaybettim

1|0
    0|0

• sunnet

1|0
    0|0
  • karşılıksız sevmek

0|0
    0|0
  • Olumle burun buruna cok geldim:)

0|0
    0|0
  • sevişirken gaz saldım:D

0|0
    0|0
  • bekar sandığım sevdiğim kızın evli çıkması hemde kocasının bizi yatakta yakalaması o günü asla unutamıyorum ve benim korkup tedirginlikle beraber baksırla çışarı kaçmam :))

0|0
    0|0
  • Kardeşinin ve annesinin önünde öldürülmesi ardından satılıp ırgat olması ırgatlıktan kacıp kimliksiz oldugu için kucuk yaşta asker olup savasda mısırda esir düşüp askerden geldiğinde babasının da izmirin işgalinde şehit oldugunu ogrenip etrafta dolasan 18-19 yaşında bir genç hayal edin bu adam benim dedemdi bence yaşadıklarından sadece kısa bir yazı

1|0
    0|0
    • Vay be. Deden cok saglam adammıs nasıl dayanmıs da hayata. sen dunyaya geldgıne gore deden cok saglam karakterlıymıs.

• gerçek savas dönemlerinden

• evet .. ne hıkayeler v ar

• ooo oooooo çok şey var ki Ne var ne yok kaybettim

Hayatta ki herşeyi

1|0
    0|0
  • yalan söyleyemem, kız arkadaşımla ilk defasında daha o penisime dokunduğu anda boşalmıştım, sanki yerin dibine girmiş gibi oldum

1|0
    0|0
    • hm kotu olmus

• evet bende biraz o duruma ulaştım sanırım, özellikle hazırlıklı olursam bazen 1 saati buluyor

• bunda haklısın orgazm sonrası bir süre kuru kalıyor, o durumda farklı şekilde ıslatıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• varken yok olması (maddi açıdan) kadar koyan bişe olmaz snaırsam.

fakir yoktan anlar zaten yoktur ama zengin iflas ederse vay haline.

az eşya az insan çok huzur.

0|0
    0|0
  • Ben bir kere çok kötü rezil olmuştum; anlatılmayacak kadar :(

0|0
    0|0
  • bir adının tecavüze uğraması bir erkeğin iflas etmesi-aldatılması

1|0
    0|0
Yükleniyor...