Hangi 10 numara?

Hangi 10 numara?Sanırım fenerbahceliler için o 10 numarayı Neymarda giyse bir Alex değil derler yani kalben bağlılar

• Alex10
    89% (8)96% (22)94% (30)Oy Ver
  • Van Persie
    11% (1)4% (1)6% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bişey söylemen bile hata 😊 Sadece biz Fenerbahçeliler olarak değil her türlü futboldan anlayan insan beğenir ve hayranıdır Alex'in 👍

1|1
    0|0
    • 2ay

Bende seviyorum beşiktaşlı olarak yani bir gsli beşiktaşlıda çıkıp fenerli alexi kötüleyecek bisey diyemez öyle bir farklı bir insan

• 2ay

Alex dört beşlik bir adamdı

• 2ay

Keşke Beşiktaşın efsanesi olmuş olsaydı

En İyi Kız Görüşü

• Alex10

2|6
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Alex10

1|0
    0|0
  • efsane doğulmaz efsane olunur :)
    van persie tabiki bir efsanedir ama fenerbahçenin efsanesi ALEX dir.

1|0
    0|0
    • 2ay

Alexin gitmesinde en büyük pay aykut hocanızken nasıl hala ikisini aynı anda cok sevebiliyorsunuz onu anlayamıyorum

• 2ay

Aykut hoca fenerbahçede hem futbolcu olarak hemde teknik direktör olarak çok iyi işler yapmıştır ikiside fenerbahçenin gururudur ikisininde bendeki yeri ayrıdır
      kimse aykut kocaman a laf edemez 3 temmuz sürecinde takımda en çok yıpranan ama duruşundan asla taviz vermeyen bir adamdır. onun dışında oynattığı futbol tartışılabilir ama unutmayın uefa da fenerbahçeye yarı final oynatmış adamdır aykut kocaman.
      alex bu takımın gördüğü en başarılı ve istikrarlı yabancı futbolcudur herkes efsane olabilir ama bir alex olamaz insaniyet namına futbol ahlakı namına alexe de kimse laf edemez
      ikisinin ego savaşına şahit olduk üzülerek ama kimse şunu unutmasın isimler gelir geçer ama fenerbahçe kalır.

• 2ay

Ben ne teknik adamlıgını beğeniyorum ne de alexe tavrını konyasporu iyi yerlere getirdi eyvallah ama 3 temmuzda Alex de gerekirse ücretlerinı kendisi ödeyecekti kulüptekilerin gerekirse para almazdı sen kalkıp en cok o yıprandı şu bu dersen alexin belözoğlunun volkanın selçuk şahinin hakkını yemiş olursun

• Alex

1|0
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak Alex'i nouma'dan bile daha çok severim.

1|1
    0|1
    • 2ay

Bende besiktaslıyım ve gercekten fenerli bir futbolcuyu sevmek garip geliypr ama cok seviyorum onu

• Danlab , alex

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...