Takımınızın bu yıl sizde bıraktığı izler...

Mesela bende şampiyonlar liginde Schalke 2.ci maçı ve Real Madrid'in 2.ci maçı bu yıl iz bıraktı ilk ikide onlar var. Sizde? :)

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Katılıyorum. Schalke ve Real Madrid'le oynadığımız 2. maçlar unutulmazdı. Üstelik bu iki maçı da stadta izlemiş ve coşkuya katılmış biri olarak kendimi şanslı hissediyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 90da Olcay desem kızar mısın

1|0
    0|0
  • Felipe Melo´nun Elazığda Kurtardığı Penaltıyı unutamıyorum inşallah gelecek sezonda Melo´yu Galatasarayda izleriz

1|0
    0|0
  • Sırayla;

Schalke

Real Madrid

Ordu

maçları...

0|0
    0|0
  • benfica maçı

0|0
    0|0
  • schalke maçı mucize gibi bişeydi bir anlık gazla 2-1 yaptık hele macın 3-2 olması rüya gibi oldu rüya derken yenemıycegımız takım diye demiyorum hikayesı tam bıze yakısır bı sekılde oldu :D

real madrid 2.maç ise eboue nın golunde oh be şeref golunu attık dedım 2.golde en azından yenıp elencez dedım 1 dakka sonra drogba cakınca evde oyle bır cıglık attımkı hadı olucak dedım ama olmadı işte elımızden gelenı yaptık rakıp bızden cok ıyı oyunculara sahıptı

0|0
    0|0
    • bala sahipti bence. çünkü hatırlarsan realdeki maçta 1 penaltımız verilmemişti ve realin attıgı 3.cü gol faul degildi hakem çok hakkımızı yemişti reali eleyebilirdik biz hakem sagolsun

• aynen ama bütün takımlara karşı öyle yapıolar buyuk takımları koruyolar

• Alex'in gidişi...

0|2
    0|0
  • ilk benfica maçı,

0|0
    0|0
  • nasıl elendik hala unutamıyorum ya pff

0|0
    0|0
  • uefa yarı finali ve alex in gidişi

0|0
    0|0
  • Aykut KocamaL sayesinde cehennemdeki yerimi garantiledim..

0|0
    0|0
  • Şampiyonluk kutlamalarında meşale elimde patladı ve arkadaşın forması yandı. Bu da böyle bir anımdır

0|1
    0|0
  • Gökhan Gönül' ün benfica maçında para için oynamadığını göstermesi

0|0
    0|0
  • Akılda kalır bi' maç oynamadık..

İşte bu yüzden Fenerbahçe asdmaklsşfdsfh

0|0
    0|0
  • içerdeki benfica maçı çok iiydi..

0|0
    0|0
  • bence önemli olan türk rakımlarının başarısı hangi takım olduğu önemli değil

0|0
    0|0
  • Stadin yikilmasi...

0|0
    0|0
  • Real maçı gerçekten çok iyiydi birde ordu maçı var aklımda 2-0 dan 2-4 olan maç

0|0
    0|0
  • Bacağımda bıçak yarası,ağzımda jilet tükürürken olan yara,başıma gelen bira şişesi.Bunlar sanırım .d

0|0
    0|0
  • kaza bela yarı final görseydik iyi olcaktı

0|0
    0|0
  • Buruk sevinç Fenerbahçe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• fenerbahçe maçı. 90+3 Olcaaaayyyyy Şahaaannn:))

0|1
    0|0
  • Quaresma nın gidişi.

0|0
    0|0
  • Bu sezon ki bütün lig maçlarımız bütün CL maçlarımız hepsi çok çok özeldi ..

Ama senin dediğin gibi Schalke ve Madrid rövanşları akılda kalıcı unutulmaz izler bıraktı diyebilirim <3

0|0
    0|0
  • aynen aynen katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Madrid maçının bende özel bir yeri var.

0|0
    0|0
  • takımımızın bizde bıraktığı izler :/

1|0
    2|0
  • kötü oldu izlenimler

0|0
    0|0
  • mutluluk bıraktı şampiyon olduk

0|0
    0|0
Yükleniyor...