KS'de neler oluyor?

arkadaşlar burada bir çok anket ve soruya cevap veriliyor ama bunlar birbiriyle o kadar tezat ki; mesela eylemleri destekleyenler çoğunluktayken hala akp'ye oy verenler de çoğunlukta bir yanda her yerden fırlayan ateistler diğer tarafta çok dindar müslümanlar ama kim namaz kılıyor diye sorulduğunda sadece bir kaç kişi düzenli namaz kıldığını söylüyor. bir yandan ateist olduğunu söyleyenler şunu yemek günah mı diye soru sorarken diğer taraftan sosyalistler düzenli namaz kıldığını iddia ediyor acaba sorulara sallamasyon cevaplar mı veriliyor? bir başka mevzu ise ks kullananlar erkeklerin %60'nın eline kız eli dememiş olması :D bu oran hiç bir site de yok :)) ha tabi bide sorulan sorulara ve verilen cevaplara bakıldığında benim değil site'nin fb takipçilerinin değişine göre ''bunlar ne biçim soru ilk okul çocukları mı kullanıyor bu siteyi?'' sualine maruz kalıp diğer yandan site'yi kullananların çoğunun (benim ziyaret ettiğim profillere göre genelledim) profilinde eğitimli ve kültürlü yazmış olması bunlar nasıl çelişkiler? hani bu sitenin ne kadar kullanıcısı var bilmiyorum ama buradan Türkiye geneli için konuşacak olursak acaba bu çelişkiler ülke'nin gerçeğini mi yansıtıyor bunu da merak ediyorum.. evet bunlar benim kafa mı kurcalayanlar şimdi kalem sizde...

bide minik anket ekliyorum izlenimlerimin ne kadarı doğru bunu öğrenmek için sonuçta ben daha 1 aylık üyeyim :D

• Benim elime kız eli değmedi:p :D
    15% (4)37% (10)26% (14)Oy Ver
  • Ben çok kültürlü bir insanım bunu anlayamışsanız bu sizin kültürsüzlüğünüzdendir :p :D
    19% (5)15% (4)17% (9)Oy Ver
  • Evet biz edirne'den kars'a bütün Türkiye'yi temsil ediyoruz :D :D
    23% (6)19% (5)21% (11)Oy Ver
  • Hem akp'ye oy atarım hem eylemimi yaparım :D
    15% (4)7% (2)11% (6)Oy Ver
  • Evet panpa ben ruh halime göre sallıyorum :p :D
    28% (7)22% (6)25% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşlar bazılarınız sanırım anketi de yazdıklarımı da fazla ciddiye aldı :) anketin saçma olduğunu söyleyenler var bu anket siz bunlardan hangisisiniz mantığı ile hazırlanmadı edindiğim izlenimlerin ne kadar doğru olduğunu anlamaya çalışıyordum sadece anketi oylamak zorunda değilsiniz..

bazılarınızın gereksiz yanıtlarına gereksiz büssürü cevap yazmak istiyorum ama çok üşendiğim için yazamıyorum :/ zaten yazmaya başlarsam bu karakterler yetmez bana neyse öpüyorum hepinizi:*

0|0
14|25

En İyi Erkek Görüşü

• soruya +5 vermekle beraber..

-10 dk kurcalasak, enin de hayatında yığınla çelişki vardır.. bUranın havasını koklayan çelişik ve çok kişilik sendromuna giriyor.

-ateist,müslüman,hristiyan bir sitede bir arada olması, mozaik, çeşitlilik ve medeniyetin gerekliliğidir, kendi içinde bütünlük oluşturduğu ve samimi olduğu ölçüde eleştirmeye gerek yok.. namaz kılmayan Müslüman da bizim, (sizin aslında beni katmayın), yumurtaya tapan da. yanlış olan, bazı şeylere olgunluk gösteremeyerek çatır çatır hesap kapatan yönetimin öküzlüğüdür, üzerini çiziyorum ÖKÜZLÜKTÜR.. kalk milleti faşist diye eleştir, kendin otur farklı sesleri kesmeye çalış.

-benim elimin değmediği yer kalmadı ve bununla da hiç reklama gerek görmedim.. reklam olan, moda olan,saman alevi gibi geçer.. içinizde POPÜLER (!) olup da sanaldan bir kişinin elini tutan adam sayısı 5 diildir. ben tek bişeyin bile reklamın yapmadım (bu siizn site içi sorununuz)

-kendinizle barışık olmayı öğrenmedikçe, internet kullanmayı öğrenmenizin anlamı da yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Geriye kalan %40 erkeği evde pc başında zor tutuyoruz...

4|3
    0|2
  • Kültürlü olmakla böyle sosyal bir medyada yer almak nasıl bir tezat oluşturur merak ettim doğrusu, bilgisi olan insanlar olmayanlara bilgi veriyor sonuçta bu site o amaçla kuruldu adı ne? kızlar soruyor..!

Kimin eli kimin cebinde bizi ilgilendirmiyor ciddi konular var tartışıp yorum yaparız akıl alıp akıl veririz öğrenmenin yaşı yoktur ;) Kişinin komünist olup namaz kılması çok normal birşey Kulluk vazifesini yerine getiriyor ama düşüncelerinide savunuyor, ateistin bu günahmı diye sorması bizim kültürümüze ait adet ve geleneklerden kalmadır, erkeklerin bir kısmının tecrübesinin olmaması onları suçlu yapmaz nasıl kızlar bekaret için savaş veriyorsa onlarda belki bakirlik için savaş veriyor ;) Bizler burada sohbet ederken soru sorup cevap verirken kimseyi din dil ırk ayrımı yapmadan bunları gözetmeden fütursuzca içimizden geldiği gibi rahatça yapıyoruz çünkü bu tür sosyal medyalar bunun için var, sen genel bir arkadaş ortamında ''ben bir çocuğu çok beğendim ona versemmi'' diye sor bakalım neler olacak ;) Ayrıca Sadece eğlence olsun diye gelen arkadaşlarda var ve bunu yorumlardan anlıyorsun :) Mesele kimin nereye gittiği ne yaptığı ya da ne savunduğu değil mesele ortak bir noktada buluşmak ve şuanda yaptığımız gibi bilgi alışverişi yapmak tabi araya birazda mizah katmak gerekiyor ;)

1|0
    0|0
  • elime kız eli değdi

kültürlüyüm diye artislik yapmam

akpye küfür ederim oy atmam

bazen ruh halime göre sallarım çok az ama

3|0
    0|1
  • Başbakan karşılama beklemiyormuş ama konuşması hazır... (Önündeki ekrandan okuyor.) birde adamlar tayyibin askeriyiz diyorlar buluştukları yer atatürk havalimanı :D hıammınaaa Allah belanı versin ne diyim daha, g*t korkusu gece getirtir adamı... bu abdestle bir 6 ay namaz kılarsın sen

1|1
    0|1
  • Hepimiz bir resmi oluşturan renkleriz. zıtlar enler ve bir çok unsuru barındıran bu ülkede hep bir arada yaşamıştır insanlar.

Farklılıklarımız bizim zenginliğimizdir, kimse kimsenin kendisi gibi olmasını beklemesin, saygı duysunlar karşışıklı.

1|0
    0|0
  • elime kız eli değmedi

1|0
    0|0
  • 1|0
    1|1
  • Akp tutuyorum nedenlerim var.. Ulkem îcin eylem yapmam.. Yaparsamda demokratik bir eylem olur.. Akp tutmam icki icmeme engel degil.. Evet ergenler var saygi duymak gerek..

1|1
    2|0
  • kılıf diyorum başka bişey demiyorum .laikiz diye ortada gezenler işine gelince hacı kesildiler,yarın trande uyup ateis olurlar yine :D diğer taraf ise tayyibe oy vermeyenin imanı çürüktür kafasında.genel olarak söylüyorum herkes böyle değil.

ha ben mi

kültürsüz kara cahilim hoş hatun bulursam hem severim hem elleşirim :D amma orcinal kişiliğimden seksi bakışlarımdan taviz vermeeemm

yalnızlığım benim pasaklı kontesim ne kadar rezil olursak o kadar iyi diye düşünüyorum. :fdsfsf

0|0
    1|0
  • hic korkma onlar biravuc aklindan zoru olan sokak serserileri,yani temiz insanlarin arasina karismis onlari polise cevreye kiskirtan cabulcular

0|0
    0|0
  • elime kız eli degmedi

1|0
    1|0
  • Hertürden, her kesimden insan var burda

0|0
    0|0
  • 5 yıldız verdim. %40'dayım %60'teyzem :p

kafama göre takılıyorum. aslında sanat icra ediyorum. :))

kültürlü değilim yabaniyim ;)

öptüm. (o merlin monro resminin ardında pukka gibi bir çirkin varsa da öptüm merak etme) :*

benim merak ettiğim sitede kaçtane pembe erkek var kaç tane lacivert kadın

evet tahminleri alalım...

0|0
    0|0
  • burada marjinal olunamayacağını anladın mı? çünkü herkes değişken

2|0
    0|0
  • ülkenin gerçeğinimi yansıtıyor?sende ne dediğini bilmiyosun farkındasın umarım,buradaki ergenlerin cevaplarına bakıpta bunu ülke geneline yayman demek,gezi parkında olay çıkaranların hükümeti düşürdük demesi gibi

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

• sevgili soran

milletçe kafamız dumanlı.. hoş gör bizi

1|0
    0|0
  • kız eli değilmedik yerim kalmadı diyorum anket soruları daha mantıklı olsaydı keşke

0|0
    0|0
  • Evet biz edirne'den kars'a bütün Türkiye'yi temsil ediyoruz :D :D

0|0
    0|0
  • Benim elime kız eli değmedi:p

diyip kaçıyoruz.

0|0
    0|0
  • Benim elime kız eli değmedi:p :D

0|0
    0|0
  • Bence karıştırıyosun sen :D

0|0
    0|1
  • ankete katılmıyorum tek söylemek istediğim çok büyük bir kısmının samiyetsiz olduğu ve yaş ortalamasının çok düşük olduğu yaşını 18-24 yazanların çok büyük bir kısmı 18 yaşın altındalar yani lise ve orta okul çağında olduğunu tahmin ediyorum nasıl bu kanıya vardığımı merak ediyorsanda kendilerini ifade etme şekillerinden ve ilgilendikleri konulardan çok belli oluyor

0|0
    0|0
  • Naptın hepsiyle karşılıklı oturup kahve mi içtin bazılarıda çok biliyor biz onlara halk arasında çok bilmiş diyoruz

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Benim elime kız eli değmedi =/

1|2
    1|3
  • Bana seçimlerden A ve E uygun geldi.Birisini seçtim :)

0|0
    0|0
  • ben ne eğitimliyim ne de kültürlü, mis gibi seksi ve havalı varken yemişim kültürünü

1|0
    2|2
  • Üzülüyorum hepsi bu...

0|0
    0|0
  • Fazla rererö bu aralar.

1|0
    0|1
  • beynıme oksijen kaçtı :(

0|0
    0|0
  • herkesin aynı fikirde olması mümkün değilki buna çelişki denilemez renklilik denilir.

0|0
    0|0
  • elime kız eli değmedi

0|1
    0|0
  • bak canım sen anlamamışsın buradaki kişiler seçiliş özel insanlar herkesten farklı olanlar :D :D sende öylesin.

0|0
    0|0
  • Herkes bir arada ne oluyoruz! Tayyip sen misin yoksa?

0|0
    0|1
  • Bu ne biçim oyun:)))

0|1
    1|1
  • evet biz edirne'den kars'a bütün Türkiye'yi temsil ediyoruz

0|1
    0|0
  • Herkesin aynı düşüncede olduğunu düşünürsek, bütün sorularda neredeyse birbiri ile aynı olurdu...Farklılıklar zenginliliklerimizdir... :)

0|0
    0|0
  • çeşit çeşidiz mübarek:D

1|0
    0|0
Yükleniyor...