Evleniyor musun gerçekten?

Evleniyormusun gerçekten.Benimle evlenmek için para bulamadın evi geçindirme hesapları yapıyordun şimdi ne değişti.Ama bilmiyorsunki ben paranın kulu değilim seninle olsun yeterki her fedakarlığı yapardım.Ama sanada birşey diyemem benim kadar sevmedin demekki.Olmuyor deyip bir mendil gibi fırlatıp attın beni.İlk defa bukadar aşağılanmıştım.Bir hiç yerine konulmuş,görmemezlikten gelinmiştim.Hiçbirşey olmamış gibi gittin.Belkide gidişin senin adına yanıldığım için bana çok koydu.Yanlış ümitlere kapıldım ,gidemeyeceğine inandırdım kendimi çünkü sevdiğine inandım.Belkide benimleyken başkası vardı kalbinde.Ne kadar yakın olsakta okadar uzaktın bana.Beni aptal yerine koydun ne kadar saf dedin içten içe.Ama suç benimdi yanlış kişiyi sevdim.Benim olmayan birini...

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• şuan yanında olmak istedim yaa...gerçekten yani sana sarılıp destek olmak istedim ay çok kötü oldum ne kadar kötü ne kadar acı offffff :( üzülme lütfen zülme ya:(

1|0
    0|0
    • Sağol canım benim eksik olmaa :(( Buraya döküyorum sadece içimi

• yapma btanem yaa ay ne blim herşey aşk değil bak ne dicem erdal demirkırann bi kitabı var onu okumanı istiyorum lütfen oku kitabın adı " sen şimdi gidiyorsunya cehennemin dibine git" lütfen okuçok büyük değişiklikler olucak hislerinde

• Tamam canım okurum bakarım kütüphaneden sağol

Erkekler Ne Diyor 8

• bi zamanlar bana uyuyordu. şimdi sana daha uygun.

GİDİYORUM

Güneş yarın yine doğacak

Ve sen olacaksın hayallerimde

Bir şarkı çalacak

Bir kağıt kalem

Ve bir kaç bira

Bu sadece aşk

Daha fazlası değil

Geri dönüşü var mıki? Bu oyunun

Ben koşmaya hazırım

Hadi tekrar oynayalım

Açalım ruhumuzu yeniden

Kaçıp gidelim

O kadar uzak mıki mutluluk?

O kadar sahte miki?

Kollarımı açmış bekliyorum bir ağacın tepesinde

Kurumuş yapraklar

Bir kelime yeter yeşermesine

Bir dokunuşun yok ettiği gibi

Gidiyorum işte

Tamda istediğin gibi

Senin için sevgilim

Gidiyorum işte...

1|0
    0|0
  • Kimki o,

1|0
    0|0
    • Eski olan

• teşekkürler

• Günlük diye bir bölüm mü acıldı ya?

1|0
    0|0
  • evet sen suçlusun insan yerine koyup sevmişsin onu maalesef.

1|0
    0|0
  • Bu kadar içerleme. Sevmediğini biliyorsun. Zaten sana da koyan bu değil mi? Ya böyle sorulmaz ki. Beni bunalıma sokuyorsunuz.

1|0
    0|0
    • :(( hepsi yalanmıydıı

• sen neden sevdiğin halde bırakmak zorunda kaldın

• O an öyle hissettiği için seni bırakmayacağım demiştir: Çünkü o an bırakmak istemiyormuştur. Sonra aklı ve heyecanı oturdukça sıkılmıştır.

Ben onun yanında herşeyi yapmaya göze almışken, benim için bir hiçsin dedi. Ben de seni terkediyorum diyip çekip gittim.

• Yazını okudum birine fazla deger vermek ve sonucundaki hüsran çok kötü birşey.

1|0
    0|0
    • Evet yediremiyorum kendime tanıyamadım

• hüsran dolu hikayeler hep aynı çaresiz yalnız umutsuz yorgun ve bitik senin için üzüldüm

0|0
    0|0
  • ühü ühüh ühühühü :(( ağlama benide ağlatacan ühühühü :(((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• En kısa zamanda kendini toparlamaya bak. ne yapacaksın işte insanoğlu çiğ süt emmiş. Nankör

Kenini fazla kaptırma düşündükçe daha çok bunalırsın. Geçecek acın. O seni hak etmiyormuş ki zaten. Bırak o mutsuz olmayı da mutsuz etmeyide başkasıyla yaşasın. Sen kurtuldum de...

1|0
    0|0
  • üzülme :( demekki senin için hayırlısı buymuş boşver gideni

1|0
    0|0
  • üzülme boşver diyicem ama çok zor biliyorum .. sevgini haketmemiş zaten seni mutlu edemezdi belki de böylesi daha hayırlıdır çok zor tahmin edebiliyorum ama ALLAH a havale et boşver

1|0
    0|0
    • Teşekkürler çok iyisiniz rahatlıyorum burada

• üzülme canım ya sen daha cok daha iyilerine layıksın demekki Allahım onu sana yar etmedi giden gitsin boşverrr

1|0
    0|0
  • canım benim bende fırlatılıp atıldım bi kenara ne hissetiğini anlıyorum sana söyleyecek bişey bulamıyorum ki kendimede sözüm geçmiyo umarım hatasını anlarr ama iş işten geçmiş zaten çok zor bi durum hakkında hayırlısı olsun kıyamam

1|0
    0|0
  • üzülme desekte uzuluceksın ama uzulme.sevmıssın deger vermıssın adam(lafta adam)karakterını gostermıs sana.degermı onun ıçın o gulerken sen nıye aglayasınkı

1|0
    0|0
  • vayyy birileri dökmüş içiniii...

0|0
    0|0
  • üzülüceksin şimdi ama geçicek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...