Besiktas severler burayaaa?

arkadaşlar Beşiktaşlı ve Oğuzhan özyakup cenk tosun Olcay Şahan gibi beşiktaşli futbolcuların fanlarini benimle konuşmaya davet ediyorum sizce bu isimler geçen sezona göre nasıllar?

0|1
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Oğuzhan her geçen sene üstüne koyuyor , avrupada bazı büyük kulüplerin takibinde , orta sahada maestro görevinde

Kötü dediğimiz olcay senelik 10-15 gole asist ya da golüyle etki eder. Yine benzer performans bekliyorum

Cenk geçen sene bıraktığı yerden gollerine devam ediyor fakat üzerine koymalı hala yeterli seviyede değil

1|1
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Cenk tosun çok iyi başladı
    Oğuzhan biraz kötü başladı (geçen seneye göre)
    Olcay zaten hep aynı olcay

1|1
    0|2
  • 1|0
    0|0
  • Beşiktaşlı değilim.

0|1
    0|0
  • Olcay ilk geldiğinde söyledim Beşiktaş ın oyuncusu hiç değil bir de on numara

0|1
    0|0
  • Oguzhan a çöp diyen gizli beşiktaşlı değil galatasaraylı hep kendi takımındakilere artı verir ama burada senden artı dileniyor sakın verme beşiktaş düşmanına

1|1
    0|2
  • bir beşiktaşlı olarak söylüyorum oğuzhan çöp bence artistin teki top oynadığı yok :(

0|0
    1|4
    • 1ay

😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾😾

• 1ay

Yani bende. ozi bu sene Messi falan demiyorum yani

• 1ay

onu diyoruz bizde messi olması zaten mümkün değilde adam kötü yani performnas yok bu sene bunu deyince dışlıyor insanlar futbol bilgsiyle konuşuyoruz biz burda

• Ben pek sevmem beşik taşı.

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...