Yeni biriyle tanıştınız onla konuşmaya başladınız ve tanıştıktan sonra

yeni biriyle tanıştınız ve onla konuşmaya başladınız tanıştıktan sonra onun herşeyini takip edermisiniz ve sizin onaylamadığı şeyler yaparsa kızarmısınız ve tepki göstelrmisiniz yoksa çokmu erken mi olur

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• hissettirmeden kırmadan takipçilik iyidir.bu devirde babana bile güvenmezken yeni tanıştığın birine karşı en azından aptal aşık modunda olmazsın.ahh arkadaşlar ahh bizim türk toplumunun en büyük yanlışı bu iişte beyni yerine kalbiyle düşünmeye çalışması . . .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Karışmak ilk aşkta ve evlilikte olur. İlk i geçtim evliliği de şimdilik düşünmüyorum. Mutlu olmak için sadece ilişkiyi yaşamaya bakardım.

0|1
    0|0
  • siz kadınlar bu geçiiş dönemini çok iyi kullanıyorsunuz ..çok başıma geldi..

erkek arkadaşlarlayım şunlarlaydık bunlarlaydık vs..

ilişkiniz öyle bir yerdedirki ne desen ayrı dert..

ter tepe bilirsin yüksek ihtimalle kız kıskandırmaya çalısıyo olabilir.. oltaya düşmeyin geçnler ama tavrınızı koyun herzaman ..nasıl başlarsa öyle gider

0|0
    0|0
  • kızamasam da heralde tepkimi belli ederim en azından, kızmak için biraz erken olabilir ama o davranışından rahatsız olduğumu da belli ederim...

0|0
    0|0
  • onaylama ve kızma için erken. Onu değiştirmeye çalışmadan önce onu iyice tanıdığımdan emin olmalıyım. Zaten o noktada ilişkiye tamam ya da devam kararı verirsin.

1|0
    0|0
  • bence çok erken olur çnku yeni yeni tanştgmz kişinin huyunu suyunu bilmeden kızmamız biraz abes kaçabilir

0|0
    0|0
  • bunun erken ya da geç olmasıyla alakası yok, yaşam alanıma tecavüz etmeye kalkanlardan nefret ederim, kimsenin yaşam alanıyla ilgili de böyle fantaziler kurmam

0|0
    0|0
  • ben hemen sahiplenebilirim karışıp kızabilirim karşımdakinin davranışına bağlı olarak

0|0
    0|0
  • takip edilir ama karışmak için erken olur bence

1|0
    0|0
  • Ben kızarım beni sevecekse böyle sevsin.

0|0
    0|0
  • ondan gizli bişehy yapman ondan hoşlandığını gösteriyoo

0|0
    0|0
  • Duruma göre. Kendisine zarar geleceğini düşündüğüm şeylerden onu sakınırım...

0|0
    0|0
  • onaylamadığım şeyler olursa tepkimi gösteririm

0|0
    0|0
  • biraz zaman verilmeli bencede birbirimizi daha yakın tanıdıkça düzelecektir

0|0
    0|0
  • kızmam zaman bırakırım zamanla o beni tanır zaten kendisi yapmaz diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • aynen dediğin gibi.

0|0
    0|0
  • Yeni !? Ne kadar yeni !? Ne gibi onaylanmayacak şeyler!? Boy ver derin mi?

0|0
    0|0
  • Gestapo gibi davrandığım saçma sapan bir ilişkim olmuştu. onun dışında hiç bir ilişkimde takipçi olmadım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hyr tanistigim biriyle yuzeysel sekilde taniyacagim bilgiler ile yetinirim, hatta hicbiseyi karistirmadan uslu uslu yerimde dururum, ama isler farkli yonde ilerlerse, tanismadan baska etaplara gecerse, o zaman saygili bir sekilde hala mesafeyi korurum, cok cok ilerlerse o zaman bazi bilgilere hakkim oldugunu dusunup bilgi vermesini beklerim, kendi tarafimdan arastirmaya baslarim, bir kere cevap hakki var, dogru veya yanlis, duzeltilmeme itibariyle, baska cevap kabul edilmez bir soruya, ona gore ayagini denk almasi lazim, efeleniyorum yine :D

0|0
    0|0
  • takip ederim tabi tanımak için olmıcaksa yol veririm zaten

0|0
    0|0
  • Aşık olduğumuz insanı kendi kalıplarımıza uyduramayız. Ya olduğu gibi kabul edersin ya da onu kendi haliyle başbaşa bırakıp yolunu çizersin.

Ne de olsa ''SENİ SEVİYORUM'' deniliyor değil mi? Sen nasılsan ben seni o halinle sevebiliyorum demektir.

0|0
    0|0
  • eğer onun hayatına bir kere grdiysem kafama uymayan bir durumda kızmaya hakkım olur neticede onun hayatında önemli bir yerim vardır

0|0
    0|0
  • tanıştığın kişye birşeyler hissetiysen

ileride aranda birşeyler olcağına inanıyorsan

karışıp sahiplenmenin sakıncası olmaz bence

sonuçta değer verdiğin için yapmış oluyorsun

0|0
    0|0
  • dedesinin kaç kardeş olduğuna kadar araştırır bulurum

0|0
    0|0
  • öyle bir hataya düşme.