Yalanı nasıl anlarsınız?

insanların genel olarak yalan söylediğini nasıl anlarsınız

göz bebeği büyür falan demeyın ben orayı ınceliyemıyorum yalanı soyledıkten sonra devamı saçmaysa yalan olduğu anlasılıyo ama bazıları çok ıyı

çok net bir hareket ya da bir davranış var mı genel olarak yalan soyleyenlerde

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• adrenalinde burnu kaşınır sana direk odaklanır ya da başka bir yere ses titremeside olur fakat ciddi anlamda profesyonel yalancıysa yani 10 kelimeden 9 yalan 1 i şüpheli bir adamsa o sıkıntı zaten anlayamazsın

0|1
    0|0
    • o profesyoneli sezıyorum ama tam emın olamıyorum işte yalan soyluyormu diye o anki davranısları ele verır mı çok ıyı yalancıyı bir açığı olması lazım

• yalancının mumunu söndürebilecek tek şey vardır oda iyi dinleyici :)

• denerım (:

Kızlar Ne Diyor 4

• sürekli soru soruyosa özellikle erkekler hep soru sorarlar cem yılmaz bir taklidini yapmıştı bunun:)

-ahmet seni sarışın bir kadınla otelde görmüşler?

-ne? beni mi? hangi otelde?

0|0
    0|1
  • Soru soruldugunda bir sey hatirlamak icin sag yukari bakan insan yalan soyluyordur.

Eger solak degilse.

0|0
    0|0
    • o nasıl bişey ya :D ben rastlamadım hiç

• Beden dili.

Ornegin dun aksam ne yedigini dusun ya da beren saatin saclarini. Az once yukari sola baktin :)

• hissediyorum bir kuşku şüphe kalıyor yani :(

0|0
    0|0
  • Ellerini kavusturup, ımm sey hmm gibi düsünme sesleri cıkartıyorsa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gözlerde hafif bir oynama oluyor genelde.başka bir yere bakmakla karşısındakinin gözüne bakmak arasında tereddüt yaşar gibi

0|2
    0|0
  • Her zaman anlarım. Çünkü doğruyu konuşan insan yok.

1|0
    1|2
  • pek anlayamıyorum

0|0
    0|0
  • Çok iyi yalan söleyen birisi, yalanıda iyi anlar.

0|0
    0|0
    • bu doğru ama tahminden ileri gitmıyo benım kesın yalandır dıyebilmem lazım

Yükleniyor...