Sorum herkeze =))....................................

yaklaşık 20 gunluk tanıdıgınız bir insanla aşk konusunda ne derece samimi olursunuz sınırlarınız nelerdir ve bu sınırları aşarmısınız aşarsanız en fazla hangi boyuta gidersiniz lutfen ciddi cevaplar alıyım?

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• 20 gün çok kısa bir zaman

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• bazen bir insanı 20 senede tanıyamıyorsun kişinin samimiyetine ve daha önceden güvenin sarsılmadıysa çabuk inanırsın ama daha önceden güvenin sorunun varsa 1 yıl geçsede hep bir şüphe olur .

0|0
    0|0
  • len 20 günde aşk mı olur bea 20 günde bir insanı tanıyamazsın bence bir oturun beraber bişeyler için sohbet edin o senin saçlarını filan okşasın sonra eli saçındaki kırıklar yüzünden oluşan dügümlere takılsın canını filan acıtsın dimi ama :D

0|0
    0|0
  • şuanda sana ne söylesem yalan olur heran herşey yapabilirim benim işim belli olmaz :D

0|0
    0|0
  • 20 gün tanımak için uzun, paylaşmak için erken bir süre...

0|0
    0|0
  • insandan insana değişir ama 20 günde başlayana benim lugatımda zilli denir doğruya doğru

0|0
    0|0
  • 20 gün az ya

0|0
    0|0
  • ne sınırı ya akışına bırakırım ben senin sınırların neler peki?

0|0
    0|0
  • güvenene kadar ve güven verene kadar birşey paylaşmam cinsel anlamda yaklaşımına göre yani ;)

0|0
    0|0
  • valla "herkes "e "herkez" diyen biriyle sınır mınır aşmam

0|0
    0|0
  • Git sonuna kadar. Takılma.

0|0
    0|0
  • direk evlenirim çocuk yapma çalışmasına başlarım

0|0
    0|0
  • En nefret ettigim sey...bu kadar kolaymi elde edilio ask...

0|0
    0|0
    • bu zamanda öyle bir durumdaki malesef böyle yani çaba yok keşke böyle olmasa

• ilk görüşte aşkada inanmıyosun o zaman sen

• Ilk goruste ask diye bisey yoktur..hoslanirsin..dogru insani bulduguna inanirsin..o an haz ettigin duygumun adi ask degil..

• her gördüğüm kıza tutupta açmam cok samimide olmam 40ı cıksın hele bir =)

0|0
    0|0
  • 3. boyuta kadar giderim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 5.boyut diyor salih reyiz

0|0
    0|0
  • 3 boyutlu halimizle kalırız anca bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • ya o farklı birşey bazı insanlar insanı kendinden alıp götürüyor ama yinede dikkatli olmanda fayda var

0|0
    0|0
Yükleniyor...