Türk kızlarının en gıcık halleri

Beyler Türk kızlarında gıcık olduğunuz en uyuz olduğunuz hal ve hareketleri yazar mısınız ? Kızlar siz de erkeklerin hoşunuza gitmeyen kalıplaşmış tavırları lütfen... ! İlk yorumu ben yapayım .Bıyık bırakan Türk Kızları hoşuma gitmiyor...

0|0
10|18

En İyi Kız Görüşü

• kıruşşttkg ! diye sümüğünü boğazına çektikten sonra sesli bir şekilde tükürerek şap diye asfalta yapıştırmaları.(NEFRET EDERIM)

yatakta cabuk bosalan ve bencil olan

ılk bulusmada alman hesabı yapalım dıyen erkek

makyajlı kızların hakkında atıp tutmaları ve hemen akabininde yüzü badana gibi boyalı her kıza asılmaları.

vucudunun guzel oldgunu sanıp atlet gıyen ve kol altı kılları gorunen

fazla kıllı erkekler

KOL ALTI KILLARINI ALMAYAN

aldatmayı hak görmeleri, aldatılmaya tahammül edememeleri.

ılanı ask ettıgınde kendını bırsey sanan ve benı yedege atmaya calısan

asiri yuksek sesle konusmalari

herseyi biliyorum tavirlari

yayilarak oturmaları

iğrenc balta gıbı bıyıkları

çok konusması ve bos konusması

korkak olması

ağır olmaması

gereksiz ıslerle ugrasması mesela kurtlar vadısı ızlemesı

kıro ve maco yürüyüşleri

kürdanla sureklı dıslerını karıstırması

maco ve sert olmak adına kullandıgı ıtıcı kelımeler (kes, sus... vb)

elinde araba anahtarını sallaması,

kendine güvensiz durması,

kıskanç ve gelenekçi olması,

ayak kokusu(EN UYUZ OLDUGUM)

burnunu karıştırması,(COK ITICI)

göğsü açık gömlek giymesi,

çay içerken "hüüüüüüüüüüüüüp" diye ses çıkartması,(FITIK OLUYORUM)

arabası varsa müziğini son ses açması ve dünyanın tüm kadınlarını etkilediğini sanması,

okuyan,kültürlü her insana "lan entel,dantel ayakları yapma bana demesı

sevgilisine alınacak tek hediyenin sexy iç çamaşırı veya kırmızı gül olduğunu düşünenler veya hediye almak nedir bihaber olanlar.

UZUN SAClı olanlar

utangaclik ve konusamama, iki kelimeyi bir araya getiremiyorsan sittin sene o kadina kendini begendiremezsin.

kirli tırnaklar,( INSAN TEMIZ OLMALI)

kelini, olan saçını uzatarak kapatmaya çalışmak,

ben herşeyi bilirim havaları,

nokta gibi sürekli a.. kodugum gibi kelimeler kullanması

sarı dişler (BUNDA OPMEK KALSIN YUZUNE BAKMAK ISTEMEM)

acayip bir yürüme şekli vardır bazılarında tarif bile edemicem

ter kokusu (KACMA NEDENIM)

dudak altında sakal bırakmak.( EN UYUZ OLDUKLARIMDAN BIRI)

asırı paranoyaklıgı ya da tamamen duyarsız umarsız olusu

telefon kullanmıyorum dıye karsındakını kerız yerıne koymaya calısması

SLIP MAYO gıymelerii iğğyykllklk

sigara ıcmesı

kadınsı tavırlar

tek kas olmaları

EN ONEMLISI DE ::: ((((arkadas olarak yaklastıgında samımı duygularını yanlıs anlayıp asık olması ve senden de onu sevmenı bekledıgı ıcın sana herseyını vermesı sonra senden karasılık bulamayınca arkadaslıgını bıtırmesı ve ustelık sana hem kendı hem de onun cevresı dusman gıbı davranması , senı suclu ılan etmesı... ****)))))

apacılerrr.

HA BIR DE O IGRENC GOBEKLERI... gidin eritin ya cok mu zor spor yapmak

vs...

daha cok var ama benım vaktım yok. belkı bırılerıne ılham kaynagı olur dıye yazayım dedım. :)

bir kısmı alıntı olsa da benım de ıtıcı bulduklarımdır.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bıyık bırakan kızlarmış :D ahahah lan önce sen kendine bir bak sonra türk kızlarına yorum yap siz o koca kıllı göbeklerinize bakın sonra bizi eleştirin

6|0
    0|1
  • Aslında baskalarını elestırmek ve kotulemek cok kolaydır. cunku ınsanlar her zaman yanetkılerı vardır. ılaclar gbı. Mevlana demıs kı. '' bırınde kusur ararsan elbette bulursun.'' ya da buna benzer bırsey demıs .

özetle: asagıda bayagı uzun yazı yazmısım ama benım temas ettıgım sey , erkeklerın pis olmasıdır. temızlık ımandan gelır demısler. bır de edeplı olmalı ınsan ya. ben ne dıs gorunusunu nede baska bırseyını yazdım. kımsenın dıs gorunusu elestırmek bana dusmez.

sadece davranısları, temızlıgı ve karsındakıne saygısının onemı vurguladım. O kadar. .. saygılarımlaa...

0|0
    0|0
  • kendi vücudunu güzel sanıp askılı body giyen erkekler!

0|0
    0|0
  • senin gbi kendi milletini aşağılayan kişiliksizlere prim vermeleri

2|0
    0|0
    • Kişilikli arkadaş hep pohpohlanmaya alıştıgın için böyle gerçekçi şeyler işinize gelmiyor sanırım

• Sayenizde dönüşmek üzre

• Gerçi söylediklerimi tavırlarınızla haklı çıkarmanız mutlu etti beni

• Allah aşkına aynaya bakta konuş ya, bıyık bırakan Türk Kızları hoşuna gitmiyormuş. Kendine bak ve buraya soracağını öyle sor

1|0
    0|1
    • Benim de hoşuma gitmeyen sensin Limoni54!

• Sizde Allah aşkına soruyu okuyun sonra buraya yazın.?Türk Kızları hoşuma gitmiyor mu dedim ben? Özellik diyorum Özellik ! Siz 4x4 sünüz sanırım yanıtlamayın olsun bitsin

• İnsanları küçük görmeni durdurmaya çalışıyorum ?

• Bıyıklarım candır.

0|0
    0|0
  • bir erkekle gözgöze gelince hemen şu çocuk benden hoşlanıyor diyen kızlar

1|0
    0|0
    • Bence haklılar.Erkekler gözgöze geldikleri herşeyden hoşlanır

• Selülitli kızların ince taytlar giymesi ://

0|0
    1|0
  • Mesela senin gibi tiplerin fotolarına bakıp bakıp gülüp alay ediyoz cok iticiyiz di mi kanka :)))

0|0
    0|0
    • Keşke gizli olmasanızda bizde sizin bıyıklarınıza badem yağı markası önersek

• Evet daha uygun bir uslup tarzı ile sorsaydınşu anyanlıs anlasılmazdın arkadasım benim hadi iyi geceler.

• Size de iyi geceler.Kanka

Erkekler Ne Diyor 18

• Aşırı obeziteye doğru giden kızların short ya da dar tayt giymeleri.

Bir de yüzüne bakılmayacak kızlarrın Elizabet Hurley edasıyla yürümeleri.

Birbirlerinin bacaklarına göğüslerine bakmaları eleştirmeleri. Yanındayken canım cicim dedikleri arkadaşların arkasından öyle böyle konuşmaları.

Hepsine şahit oldum bu arada.

1|0
    1|0
  • mwsela en gıcık hallerinden biri yürürken hatunun yanından geçiyosun gayet normal bir şekilde hatunun halleri "ay ohaaa resmen içime düşecekti" "yuhhh ayıya bak gözleriylen yedi bitirdi beni" "bu öküzün tasmasını kim bırakmış acaba " hallerine giriyolar ya bayılıyorum ya :D bitanesiniz arkadaşlar cansınız can :D

0|0
    0|0
  • bebek taklidi yapanlar,

otobüste yanındaki boş koltuğa oturunca sanki tecavüz edecekmişiz gibi tavırlara girenler,

elinde sigarayla yolda yürüyenler,

yüzünün her tarafına piercing taktıranlar,

%100 haksız olsa bile kadınlığını kullanarak ve yüksek sesle bağıra bağıra kendini haklı çıkaranlar vs. vs...

0|0
    0|0
  • ilgi gösterip sonra sen benim ilgimi yanlış anladın demeleri...

0|0
    0|0
  • ''Bıyık bırakan Türk Kızları hoşuma gitmiyor...'' demişsin. saçma saçma espriler yapma. hiç bir kız keyiften bıyık uzatmıo.demekki hormomel sıkıntıları var

1|0
    0|0
  • Kıl ter koku cene trip tanricalık secilmem secerimcilik sonsuz istek sonsuz haklılık durumu en en en mükemmelik ve dünyayı baştan yaratma isteği

0|0
    0|0
  • Bazen, komple..

1|0
    1|0
  • kendini adriana lima gibi gören kızların aslında bıyıklı olup brad pitt gibi erkek istemesi dötleri tavan yapmış

0|0
    0|0
  • Kırmızı olsun camurdan olsun bilader:))

0|0
    0|0
  • şımarık ve ukala halleri ve kız arkadaşlarının sen çok güzelsin demesine inanmaları :)

0|0
    0|0
  • bitmek bilmeyen tripler , aşırı kıskançlık , dır dır :D , ne istediğini bilmeme vs vs ...

0|0
    0|0
  • Erkek gibi davranan kızlar. İTİCİ

0|0
    0|0
  • kız arkadaşları güzelsin dediklerinde buna inanan kızlr

0|0
    0|0
  • Kezbanlar...

0|0
    1|0
  • bütün türk kızlarına gıcığım hepsini mal gibi görüyorum vur geç

0|0
    1|0
  • "Farketmez mi, hepsi mi?"

1|0
    0|0
  • Nereden geldiklerini; atalarını ninelerini unutuyolar.Hepsi çıtkırıldım.Nineleri çıplak ayaklarla cepheye mermi taşıyor.Çocuğunu doğurduğu gün tarlaya çalışmaya gidiyor..Şimdiki kızların çoğu elinde son model telefon ona buna mesaj peşinde.Mütevazi değiller.Hepsinin gözü yükseklerde ama kendine baksan yerin dibinde belkide.

Bunu bütün Türk kızlarına söylemiyorum.Sadece bazıları böyle.Üstüne kimse alınmasın arkadaşlar.

2|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...