Sizi en utandıran anınız hangisi?

Arkadaşlar paylaşır mısınız sizi utandıran anınız,aklınıza geldikce utandığınız anınız nedir?

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında çok var 1 -2 değil yaşım 20 ve her gün bir önceki gün şunu nasıl öyle yapmısım ne kadar malmışım salakmısım diyorum.Sırf bu yüzden facebooku kapattım facebookta insanlar cok salakca seyler yapıyor bende salakca seyler yapıyordum kapattım :D

Neyse en utandığım güne gelelim,okulda 2-3. sınıfız sanırım ufak veletim o zamanlar arkadasımla mahalledeki büyüklerden küfür öğrendik :D ilk defa küfür duymusuz ikimizde bize küfür etmek eğlenceli gelmişti :D salaklığa bakın simdi :D arkadasım aynı zamanda sınıf arkadasımdı dersteyiz birbirimize kagıtla küfür yazıp veriyor aklı sıra küfür yarısına girmişiz gülüşüyoz felan bir kız arkın elinden kagıdı kaptı sınıf ogretmeni ne oluyor orda deyince kız bizi gösterdi birbirlerine kagıt verip gülüyorlar felan dedi hocada ne yazıyor o kagıtta diye sordu kıza :( kız ben okuyamam hocam dedi,hoca kagıdı verir misin bana dedi kız götürdü verdi :( hoca ikimizide dısarı cıkartıp kufurleri nerden ogrendiğimizi ve ailenize söylesem utanır mısınız dedi ama ikimizde utancımızdan ağlıyorduk hocayı dinlerken abartısız bütün gün ağladım ilk okul ogretmenimi cok seviyordum çok hoş bir bayandı kendisi :( ama ne zaman hocayı gorsem hala aklıma geliyor gecen yolumu değiştirdim onu gördügümde :(

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• valla onu bunu bilmemde küçükken çok fakirdik ve yırtık ayakkabıyla okula gitmek zorunda kalıyordum. e tabi yırtık olunca biraz utanıyorduk çocuk hali. en mutlu günüm japon yapıştırıcısıyla yapıştırdığım günler oluyordu. ancak o mutluluk ta ki yağmur yağıncaya kadar baki kalıyordu. ne günlerdi be :)

1|3
    0|0
    • üzüldüm ama bir yandanda güldüm :)

• işte böyle geçti benim çocukluğum. neyse şimdi fareli evde oturmak zorunda kalmıyoruz :) Allaha şükür evlerimiz var helal kazançla.

• söylersem utanırım yine

0|0
    0|0
  • Öyle bir anım olmadı...

0|0
    0|0
  • Çok tedbirliyimdir. Utandığım pek bir anım olmadı. Olsa da o saatten sonra benim için bir şey ifade etmez. Utanç veren şeyler başıma gelmeden önce utanç vericidir. Geldikten sonra bir şey ifade etmez.

1|0
    0|0
  • belediye otobüsünün kapısında sıkışmıştım arkadamki geri zekalı kadın direğe kenetlendiği için kadınıda itirdim ama yinede sıkıştım birde gelmiş kadın bana bağrıyor arkadaş zor tutmuştu .

0|0
    0|0
  • ay söyleyemeyecegim çok utandım valla ama o an öyle böyle degildi ya yerin yarılmasını bekledim bildigin içine gireyim diye :D neyse geçti gitti çok şükür

0|0
    0|0
  • yaşlı bir adam kapıya gelmişti. kapıyı açtım incik boncuk satıyor. alır mısın diye sordu bende içeri gittim birkaç lira aldım elini koydum hadi iyi günler diyip kapıyı kapatıcaktım ki. birden eliyle kapıyı itti. sen beni dilenci mi sandın genç dedi. burdan birkaç bişey alacaksan alırım paranı dedi. o an çok utanmıştım ve mahçup olmuştum.

0|0
    1|0
  • Küçükken şerefsiz kardeşim sevdiğim kızın önünde donumu sıyırıp kaçmıştı. Kilottta donla inince ...

Bir daha o sokaktan geçmedim. Kızı da sildim hayatımdan

Şuna eminim ki kızda beni hiç unutmadı Buda güzel tarafı

0|0
    0|0
  • ucakta kafayi bulup üc saat boyunca hosteslerle servis yapmistim. sigara bile sattim. sonradan pisman oldum ama ucak cokdan inmisti ve ben hala iciyordum.

0|1
    0|0
  • geçen seneki sahne performansımda gitarda solo atarken alkol yüzünden yanlış notalara basıp melodinin içine sıçarak solist arkadası mı zora sokmam :D

0|0
    0|0
  • İlk çapkınlık denemem, İlk yediğim tokat...+Kim bu kız? +Teyzemin kı...PATTT!

1|0
    0|0
    • çok iyi ya :D

• Yediğim tokattan bahsediyorsan gerçekten iyiydi.Sevgili seçimimi el ağırlığına göre yapıyorum artık fal bakma bahanesiyle...

• lisede teklif ettiğim kız 1 ders sonra ayrılınca fena utanmıstım hatun g*t ettı daha ne olsun

0|0
    0|0
  • gizli kardeşim, özelden acilen bana ulaşır mısın lütfen...

0|0
    0|0
  • üni zamanı tatlı bir bayanla öpüsürken sınıf arkadasım olan kızına yakalanmıştım gençlik işte =)

0|0
    0|0
  • kocaman ve taş gibi kalkmış bir penisle ebeynlere yakalanmak hemde öğlen saati :D

0|0
    0|0
  • P.rno izlerken yakalanmıştım kuzenime :/ şuan bile utandım. Ergenlik dönemimdi

0|0
    0|0
  • Çok fazla var.

0|0
    0|0
  • kızlarla konuşurken mesela

0|0
    0|0
  • Ben genelde başkalarinin adina utaniyorum malesef

0|0
    0|0
  • sünnet olurken pipim kalkmıştı herkesde ordaydı amk cok utanmıştım

0|0
    1|0
  • Masteng yaparken karşı komşuya yakalanmak. Daha sonraları teyze o pencereye çadır kurmuştu oda ayrı mesele ama :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Okula gittim bir erkek arkadaşımız var, kız arkadaşımın biride günlük tuttuğunu öğrenmiş gittim yanına " ya kızmısın sen ne bu böyle günlük tutuyomuşsun cicek böcekte çiziyormusun" diye dalgaya vurdum. Oda "benim annem alzheimer hastası anneannemde alzheimerdi, bazen beni kardeşimi hatırlamadığı zamanlar oluyor. Eğer ilerde bende bu hastalığa yakalanırsam böyle hatırlarım diye tutuyorum, hiç birinizi unutmak istemem " diye karşılık verdi, böyle bön bön bakıp kaldım.

0|0
    0|0
  • yazcam şimdi bisürü insan iğrençsin bilmem nesin dicek gece gece yine utancam. en iyisi yazmamak

0|0
    0|0
  • öyle bir an yok :D

0|0
    0|0
  • çoook vaarr banyo ederken halama yakalanmıştım kapıyı kilitlemeyi unutmuştum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...