Hangisi basketbol ligi hoşunuza gidiyor?🏀?

Nba mi? Avrupa Ligimi? Türkiye basketbol ligimi?Hangisi basketbol ligi hoşunuza gidiyor ?🏀?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Euroleague' i takip etmeyi seviyorum. Bu hafta başlıyor zaten.
    Kendi liglerinin en seçkin takımlarının mücadele ettiği bir arena olduğu için euroleague daha çekici geliyor bana, hele ki bu sene denenen yeni lig statüsüyle dahada zevkli ve heyecanlı olacak bence, üstelik FF bu sene İstanbul'da ataköyde Sinan Erdem S. S oynanacak. Kendi basketbol ligimizde çok iyi gerçekten ama play-off aşamasından sonra takip ediyorum normal sezonu takip etmiyorum genelde, NBA de saygımız var ama eskide kaldı artık :D

0|1
    0|0
    • 2ay

Doğru aslında euroleague tam gerçek basketbolu oynuyorlar lakin nba nin hakkını yememek lazım anavatanı basketbolun olağanüstü atletik sporcular basketbolu oynama isteği getiren bir organizasyon 😁

• 2ay

Kesinlik ile katılıyorum👍🏽

• 2ay

eyvallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 Nba
    2 euroleague
    3 Tbl
    4 ispanya

0|1
    0|0
  • NBA dışında sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Bizim ilgimi şu an Avrupa'nın en iyi ligi. Onun dışında euroleague zevkli oluyor.

0|1
    0|0
  • NBA kuşkusuz

0|1
    0|0
  • nba = ferrari
    avrupa = toyota
    türkiye = şahin

gerçi nba de boka sardı ama yinede izlemye değer.

0|1
    0|0
    • 2ay

Atletik olağan üstü oyuncuları toplayıp smaçlar la şov yaptırıyorlar işte 😌

• 2ay

aynen öyle , eskiden normal basketbol kuralları stepsler falan kısmen uygulanırdı, mücadele rekabet vardı şu 3-4 senedir heptem başka bişey olmaya başladı, hakemler berbat, rekabet yok, oyuncular yumuşak, sponsorlar oyuna midahale ediyor falan filan. kısacası beyzbol ligi gibi para şovu oldu.

• 2ay

Aynen prim yapmak uğruna sponsor sayıları arttı oyuncuları süper kahraman gibi yapar oldular

Yükleniyor...