• Sor
  • Bence

Şınav Çekmek Sizce Kas Yaparmı ?

arkadaşlar sizce şınav çekerek kas yapabilirmiyiz 105 kg'yum 18 yaşındayım 10 dk arayla 8 9 tane şınav çekiyom günde 85 90 ı geçiyor şınav

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 19

• yapar ama önce kilo vermeye bak derim

• zamanla :D

• göğüs ve kol kasların gelişir

• yapar kardeşim

• şınavı 40 saniye aralıkla 12 adet olarak 3 veya 4 set olarak çek, en fazla 40 saniye veya 1 daralıkla olmalı, kaslar soğumadan yapmalısın mutlaka, ciddi kas yaparsın kol, göğüs ve omuz

• şınav çekmek kas için en iyi harekettir.ama sen o kiloyla nasıl şınav çekeceksin? :D önce zayıfla, yoksa halıya yapışır kalırsın

• 10 dan sonra yapışıyom :D

• şınavı boşver, sen koş bol bol zayıfla

• yazın staj'a giderken günde 2 saat yürücem bu ayrı bir egzersiz ev için tavsiye için saol :)

• şınav çekmeden önce link şınav çektikten sonra link

• şınav çektikten sonra :D
      draligus.com
      ERROR 403

the URL that you requested, link
      is forbidden or moved.
      Please Click Here to return to our Home Page.
      IP Address : 94.120.204.244
      Referer : link

bu hatayı verdi :D

• çok ilginç he neden öyle oldu anlamadım bende açılıyor resim :( neyse yenisini koyayım
      şınav çektikten sonra :/
      link

• ha maşallah :D

• yaşına göre kilon fazla ilk önce sen kardiyo yap yağlardan arıt kendini daha sonra faydasını görürsün açık ve kapalı şekilde yap göğüs kasların falan gelişir kapalı yaparsan arka kolada faydası var.

• kollarını çok forma sokar.

• daha çook yol kat etmen lazım ben sadece ısınmak için 30 dk da 100 şınav çekiyordum ama sana bir örnek olsun bende ilk spora başladıgımda 1 tane şınav cekemiyordum sakın pes etme mayk

• Kas da yaparsın ama daha çok omuzların gelişir artı,ayrıca öyle standart şınav çekme derim misal şöyle anlatmaya çalışayım ilk önce ellerın sana baksın öyle çek 4 tane sonra ellerin yana açarak çek,sonra ellerın karşılıklı bırbırıne bakarak çek vs hergun gıderek arttır omuzların gerlişir artı bu kadar kiloyu nasıl aldın bende almak ıstıyorum :)

• yemeyerek :D ben yemek yemediğim halde kg alıyom :D

• Vay anasını sevgılı seyırcıler ya bende tamtersı bı turlu alamıyorum:D

• :D

• ağırlıklı olarak göğüs bölgeni geliştirir şınav ama önce kilo ver yağ yak ve 8 9 cok az 40 ar dan 4 set olarak yap ama önerim spor salonuna yazıl bütün vücüt kaslarını calıstır ayrı ayrı

• bu kg ile bana fazla bile geliyor :D

• Öncekileri Göster
    • kol kaslarını geliştirirmi sence şınav

• kol için dumbell ve bar al kendine onlarla biceps ve triceps çalış netten body forum sitelerinden bir program bulup onu uygulayabilirsin

• Kollarını ve göğsünde kas yaparsın. Hemde kendi vücut ağırlığını kullandığın için çok sağlam olur. Ama sadece kollarına ve göğsüne yüklenmen yanlış olur karın için mekik çek, mesela omuzların için barfiks çek düz barfiks ama...

• 10 dakika ara çok fazla dostum . onu 1 dakikaya düşür gerekirse 5 er 5 er çek . zamanla artacaktır. Şınav yapmak öyle kas yapmaz ama mevcut göğüsündeki yağları sertleştirir ve düzene sokar.

• oda önemli vlla zaten karı göğüsü gibi oldular :D

• o zaman sopa hareketlerini yap kardeşim Google yaz çıkar .

• Şınav göğüs kaslarını çalıştırır.. Şınavda hareketi doğru yapmazsan istersen 1000 tane çek, bi' ske yaramaz..

• doğrudur :)

• Kas yapsan da o kiloyla belli olmazki

• kilom o kadar belli değil :D benden az kilolular benden kg lu duruyor :D

• İlg.nç

• Şınav çekmek, gögüs ve tricepslere etki yapar. Bence senin ilk önce, kilo vermen gerek.

• önce kas yapalım kilo vermesi kolay :D

• iyi bakalım :)

• boy kaç kardeş

• 1.80

• Öncekileri Göster
    • geçmiş olsn kardeşim yemeklerden önce spor yap öylece saglıklı kilo alırsın

• teşekkürler kardeş :)

• Göğüs kaslarını toplar diye biliyorum.

• eyw kardeş :)

• Onun için çok daha etkilisi göğüs yayı var 15 tl civarı en hızlı sonuç veren spor aletlerinden biri hareketleri internetten öğrenirsen süper sonuç alırsın paylaşıyım dedim :)

• teşekkür ederim :)

• mekikle kas yaptım ben

Yükleniyor...