Squat yapıyorum kalçam büyür mü?

Yaklaşık 45 kiloyum kalcam çok küçük squat yapsam büyür mü

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bitanem ben yapıyorum büyüme yok sadece diklesiyor ve kavisli bir görünüm oluşuyor. 2 yıldır yapıyorum ve sadece Squat ta değil mesela 9. Kattan zemin kata 20 kilo ağırlığında ki bir veledi kucağıma alıp inip çıkıyorum ağırlık kaldırıyorum yememe içmeme dikkat ediyorum ama sadece diklesiyor bir de niyeyse ortası hafif ayrık görüntü oluşuyor bunu anlamadım. Hocama sordum normaldir dedi. Tuhaf..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Tabii ki de büyür ve güzelleşir. Uyku ve yemek düzenine dikkat edersen ama.

1|0
    0|0
  • Büyğr

0|0
    0|0
  • midede pilav-eti eksik tutarsan buymez

0|0
    0|0
  • Büyür

0|0
    0|0
  • Boyun kaç? Squat senin ilacin ancak surekli agirliksiz calisirsan sadece sıkılar. Büyüsün istersen calistigin kilolari artirman lazim kademeli olarak. Bir de lunge hareketini ekle programina süper olur boyun uzunsa kilo al bence biraz

0|0
    0|0
  • büyümez ama genişler :D

0|0
    0|0
  • Kızları geç sen büyür.

0|0
    0|0
  • Hani bakiyim

0|0
    0|0
  • Büyür

0|0
    0|0
  • büyümekten ziyade daha sıkı olur ve yuvarlaklaşır :)

0|0
    0|0
  • Kızlar kıskandığından büyümez diyo büyür gayet

0|0
    0|0
  • Kilo alman lazım biraz boyun kaç?

0|0
    0|0
    • 1ay

1 60

• 1ay

spor salonuna yazılabilirsin ya da diyetisyene gidebilirsin

• 1ay

Pekiii

• Büyürse haber verde bende yapayım

0|0
    0|0
  • Hee 10 kiloluk karpuz gibi olur

0|0
    0|0
  • Düzenli program,, spor ,, uyku ve beslenme ile neden olmasın...

0|0
    0|0
  • Cikiklasir, diklesir ve birazcik da basenlerin kalinlasir.

0|0
    0|0
  • Kalçanızın büyümesi pekte iyi birşey değil ki.
    Önemli olan kalçanın büyüklüğü değil, dik ve kavisli olmasıdır ve bu açıdan squat ve merdiven çıkma hareketleri çok fayda sağlar

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Biraz şişmanla büyümez.
    Sadece kalkık durur yani

0|0
    0|0
  • Ağırlıkla yapman gerekir. Yoksa sıkılaşır dışında bir işe yaramaz pek otur kalk

0|0
    0|0
  • kilo al sonra kas sporlari yap

0|0
    0|0
  • Squat yapmanı senin zararına olabilir onun yerine düzenli spor yaparsan tüm kasların çalışır

0|0
    0|0
  • Ne yapacan büyük kalçayı :D

0|0
    0|0
  • Büyümez

0|0
    0|0
  • Büyümez

0|0
    0|0
  • Squat kalcayı dklestiriyo ve büyük görünüyo denedim