Merhabalar :) ıssız adamla uğraşmaktan buraya yazamadım hadi biraz kafa çalıştıralım :)

şimdi 10 dk önce beni aradı ama arkadaşının telefonundan. doğum günü varmış arkadaşının. kutlamak ister misin dedi olur dedim. çocuğu telefona verdi dogum günün kutlu olsun dedim çocuga. oda teşekkür etti sevgilini veriyorum dedi

dur işte xte konuşçakmış olur mu dedi olur dedim onunla da konuştum çakırkeyf olmuş biraz kaç kere sevgiline bana şunu sek içirme dedim dedi

SAMETte telefonu aldı yani ıssız adam dedim ki samet arkadaşların senin sevgilin olduğumu iddia ettiler dedim

öyle söyledim dedi

peki dedim güldüm

kapatıyorum bişi dicek misin dedi

evet dedim sustum seni seviyorum diyemedim utandım

bende seni dedi

sizce nedir olay ne yani bu çocukla ben napıcam oof of :)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• kafa calistiralim dediginde ben soruna cozum anlaminda kafa calistircaz zannettim.. ne bilcektim soruyu anlamaya kafa calistirmamiz gerektigini

0|0
    0|0
    • ortada soru yok. yorum istedim sadece

• Çocuk seni seviyormu kafaları güzel kafamı buluyorlar çelişkilimi çözemedim daha

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • bahçeli bahçeli olaaağn uğraşma len benle

• Valla bişi anlamadım :D

0|1
    0|0
  • :D deli aşıkkkk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence heyecana kapılma hemen. Kontrollü olmakta yarar var. Biraz geri çekil. Bakalım bu dacranışlara devam ediyor mu.

0|0
    0|0
  • Çocuk seni tanımadığın insanlarla mı konuşturuyor telefonda ? Ben oraya takıldım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...