GS A takımıyla sahaya çıkan 14 yaşındaki Mustafa Kapı tarihe geçti. Bu konuda düşünceleriniz neler?

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink'in Levski Sofya'yı 2-0 mağlup ettikleri maçta forma şansı verdiği 14 yaşındaki Mustafa Kapı, yeteneğiyle herkesi şaşırttı.
İlk kez Galatasaray A takımıyla sahaya çıkan 14 yaşındaki Mustafa, karşılaşma sonrası GS tv'ye yaptığı açıklamada, "Bugün benim için özel bir gün. Jan, Ayhan ve Orhan hocama bu gururu yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Şu anda bile çok heyecanlıyım. Bu formanın hakkını vermeye çalışacağım" diye konuştu.GS A takımıyla sahaya çıkan 14 yaşındaki Mustafa Kapı tarihe geçti.Bu konuda düşünceleriniz neler?

0|0
0|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tarz teknik adamlar çoğalmalı. Daha 23-24 yaşında ki oyunculara genç gözüyle bakılan ülkemizde oyuncu yetişmesi için bu tarz hamleler yapılmalı.
    Umarım bizim Muhammed gibi olmaz buda

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Böyle işler yapacaksa Riekerink bey hakkaten iş yapar Galatasaray'da.

İlerideki iki üç sene şampiyon olmaktan daha önemli işler var yapılması gereken.

0|1
    0|1
  • Daha erken , alt tarafı haberlerde yer edilmek istenmiş. Vucudu gelişip oturduğunda ergenliği tamamlandığında acaba iyi futbol oynayacak mı?

0|0
    1|1
  • Bir Fenerbahceli olarak tebrik ediyorum böyle seylerin olmasi Türk Futbolu ve gelecegi icin cok onemli

1|1
    0|0
  • yetenekli bir oyuncu hele riekerink kalırsa takımın başında
    genç yetenekleri a takımına katılmasını saglayacak

0|0
    0|0
  • Allah yolunu acık etsın teknık tırektorede helal olsun buyuk cesaret

1|0
    0|0
  • İlk düşündüğüm, bizden nefret edenler, çocuk işçi çalıştırıyoruz diye ceza başvurusunda bulunurlar oldu. Şaka bir yana, riekerink gerçektende kaliteli hoca olduğunu kanıtlamıştır. Ligde durumun ne olduğu önemsiz, gerçektende gençlere ağırlıklı olup, bir ajax modeli çıkarabilir bence

0|0
    0|0
  • Helal olsun bu hocada çok iş var. İnşallah bu çocukta diğerleri gibi kendini futbolcu oldum sanmam hep geliştirir kendini

0|1
    0|0
  • Çok yetenekli olduğu söyleniyor 14 yasında bu şansın verilmesinde güzel.

0|0
    0|0
  • Helal olsun genc aslana insallah daha gelisir ve iyi bir yildiz kazaniriz

1|0
    0|0
  • Yeteneğiyle herkesi şaşırttı mı? :d kaçıncı dakika da oyuna girdi haberin var mı?

0|0
    1|1
  • cocugun 1-2 videosunu izledim, gelecek vaad ediyor

0|0
    0|0
  • İyi olsa bile avrupaya gitme hayali vardır türkiyeye fazla yararı olacağını sanmıyorum yeteneği orta çıkan oyuncu avrupaya gidecem diyor ne varsa bu avrupada anlamadım gitti

0|0
    0|0
  • çocuk için büyük gurur olsada kemik yapısı için büyük risk fizikler tutmuyor sakatlanması ve hayatının bitmesi an meselesi

0|0
    0|0
  • Daha çok vitaminsiz büyümesi lazım

0|1
    0|0
  • Gidin kitap okuyun.

0|0
    0|0
  • 2 100 LÜK YOLLASANA BE ABİSENDE ONLARDAN ÇOK VAR BİZ ÖĞRENCİİYİZ DERİM HERALDE

0|0
    0|0
  • yaş küçültme olabilir diye düşünüyorum çocuk 11. sınıfa gidiyormuş ve 14 yaşındaymış bir çelişki var bu işte 3 yaşında mı okula başladı yani

0|0
    0|1
  • yetenehi var demkki

0|0
    0|0
  • bencede

0|0
    0|0
  • O formayı sabri bile giyiyorsa seneledir herkes giyebilir, önemli olan giymek değil, çıkarmamak

0|2
    1|4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...