Sınıfda kaldım..... ?

Sınıfda kaldım ama gönül rahatlığıyla söylüyorum haksız yere bıraktılar lise 3 öğrencisiyim. 2 Yıl gecikmem var aslında üni. 1'den 2'ye geçmem lazımdı bu sene... Neyse sorum şu sınıfda kaldığım için artık bir şekilde ayaklarımın üstünde durmam gerek istanbul'da yaşıyorum avcılarda.. 2 Yıl boyunca animasyon ve oyunculuk eğitimim var. Şahsen kendi düşüncem ailemin evinden ayrılıp kendim bşey başarmaak. Sizden de akıl almak istedim size göre ne yapmalıyım nasıl bir yol çizmeliyim.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul gibi bir şehirde bu dediğin senin gibi bir genç arkadaş için çok zor olsa gerke herşey maddiyata dayanıyor ayrıca ailene ben evden ayrılmak ıstıyorum dıyınce nasıl iza edıceksın ne dıceksın yanı nereye gıdıyorsun dur dıcekler sana ne dıcen onlara ? Insanın fazla olmadıgı tek yer aılesının yanıdır unutma bnunu baska eve cıkıcan kıra aksatıcan adam kapına dayanıcak sana dıcekkı cık kardeısm evımden moralın bozulucak daha bunun gıbı cok sebebpler sayabılırım sana tüm sunucagın tezlerıde curutebılırım.

0|1
    0|0
    • Bu konuda her durumu bilgim kapsamında düşündüm. Ama ne kadar erken o kadar iyi sonucunu elde ediyorum.

• Hayatta yapmak istediklerimi yapmamı engelen çook unsur oldu. Dışarıdan bakılınca İstanbul rüyası olan ergen birsi olarak gözüktüğümü biliyorum. Şahsen her durumun önce kötü tarafına bakan birisiyim. Kendime göre bilincindeyim.

• Bılıncındesın ama hayatta senın ıstedıklerın ıle hayatın sana verıklerı arasında hayal kırıklığı anlamında olan şeyler söz konusu olursa üzülücen dıyorum bende sana acele kararlar vermek ıyı degıldır oklunu bıtır guzel bır uni oku herseyden once ıyı bır meslekte sevdıgın bır alanda kendını gelıstır herkes anasının karnında karıyer yapmıyor hayata tutunup dıdınıp tırnaklarıyla kazıyıp bırseyler yapma amacında sende öyle dıyorum ben ne gerek varkı yıpratmaya kendını aıle destegı arkanda kalsın

Kızlar Ne Diyor 2

• kendi ayaklarının üzerinde durmak her zaman güzel ve takdir edilesi bir yoldur.

0|1
    0|0
  • ailenin evinden ayrılmak senin için erken olabilir doğru düşün doğru karar ver derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dostum ist gibi bir yerrde en güvenli liman ailen onlarda üzülüyordur evden bunun için değilde güzel bir ünv kazanıp aileni gururlandırarak ayrıl

0|1
    0|0
    • Gerçek'den haksız yere bırakıldım. İnanın zerre haklı olsalar bırakan hocalarım eyvallah derim giderim.

• 0|0
    0|0
Yükleniyor...