Ayrıldığınız insanı başka kimliklerde ararmısınız?

Sevgilinizden ayrıldıktan sonra onu başka kimliklerde ararmısınız? ayrılık sürecini nasıl atlatırsınız? ve en önemlisi yeni bir ilişkiye başlarken giden sevgiliyi tamamen unutarak mı başlarsınız yoksa unutmak adına mı?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• unutmak diye bir şey yoktur sadece kabullenir tecrübe der köşeye bırakırsın mantığın ve duyguların arasında ki bağlantıyı sağlayabilirsen kurtulursun.Ben ne yaptıysam insanların her zaman eski sevgilileri oldum :) ama kendi açımdan bakarsam adım attığım kişiyle geçmişim başlar geçmişe yönelik birşey yapmam.

1|0
    0|0
    • hepimizin ortak noktası birilerinin eski sevgilisi olmamız demiş şair :)

• sorun değil onlar mutlu olsunlar bana yeter onları mutlu görmek yarabandı olarak iyi iş görmekte beni mutlu ediyor :)

Erkekler Ne Diyor 15

• insan geçmişindeki ilişkilerini unutmaz gizli kapaklı zaman zaman düşünür aklına gelir arar sorar haber alır..

1|0
    0|0
  • Kişilerin ayrıldıkları erkek/kız arkadaslarını baskalarında arayıs icine girmeleri dogdur.

Herkes icin gecerli olmayabilir. büyük bir cogunluk ayrıldıktan sonra o boslugu doldurabilmek icin karsına cıkan kişiyi kullanır. ve o kullanımdan sonra normale döner

0|0
    0|0
  • kafamda bitirmeden ayrılmam zaten..

ayrılırsam da geriye dönüp bakmam,

kimsede onu aramam...

1|0
    0|0
  • evet acıtır. başka kollarda başka bir yüreğe ağlarsın. acırsın da. kendine acırsın, karşındakine acırsın, kaybettiğine, kaybettiklerine yanarsın.ne unutabilirsin, ne de kaçıp kurtulabilirsin. sadece bir başkasını değil kendini de kirletirsin. belkiler biriktirirsin. ve biriktirdiklerinle yitip gidersin karanlıkta.

0|0
    0|0
  • Bitmiş işlerle uğraşmam...

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • face sifresini değiştirmedi kaç zamandır ara ara girer bakarım :D

0|0
    1|0
  • asla aramam gideni unut yeniden başla unutmak adına degil bu sefer seçici ol aynı hataya düşme seni anlayacak birisini bulmalısın bana birisi gelse tabi tipide uyuyosa öncelikli olarak boyu güzellik mühim degil orta şeker olsunda önemli olan düşünce yapısı uyuyomu ona bakmak lazım ben arıyorum ama?

0|0
    0|0
  • eski sevgiliyi unuttum diyen yalan söyler unutmak yokdur vazgeçmek vardır. ben aklıma geldikce ana avrat dümdüz gidiyorum ama yınede bir parça sevgi kalıyor :(

0|0
    0|0
  • ben geçmişteki sevdiğimi unutur öyle ilişkiye başlarım,başka kişi olarak aramam aramadımda,arıcaksamda kendi numaramla acıkca ararım

0|0
    0|0
  • Tamamen unutmadı isem bunda yeni sevgilim suçu nedir nasıl onun duygularıyla oynayabilirim bu çocuk oyuncağı değil...

0|0
    0|0
  • tamamen unutunca

0|0
    0|0
  • hiç aramam hayatıma yeni bir düzen kurarım geçmiş geşmişte kaldı

0|0
    0|0
  • aynı kimlikte arasam nie ayrılım ondan

0|0
    0|0
  • unutmak adında başlanır ama unutulmaz çünkü unutmak imkansız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 7 ay süren mutlu birlikteliyim vardı.Nasıl oldu anlamadım günde en az 6 saat (aralıklarla tabi) konuştuğum,üzerime titreyen adam bir anda sebep belirtmeden terketti beni.Kafamı kurcalayan bir sürü soru işareti var?arıyo muyum?asla,ölsem aramam.hatam olsa tabi ararım ama neden söylemeden bitirdi.özlüyo muyum evet,hala mı aşığım evet.dönse affeder miyim?tabiki de hayır.mesajına bile cevap vermedim mezuniyyetimi kutladığı halde.tam 1 hafta oldu biteli.canım yanıyo,ama acımı adam gibi yaşıyorum.ihtiyacım yok kimseye.önümüzdeki 60-70 sene yalnız,aşksız yaşamaya karar verdim.eğer bir gün ilişkiye başlarsam bu geçmişime çizgi çekmişim demektir.birini unutmak içini diğerini kullanacak kadar düşmedik çok şükür ;)

1|0
    0|0
    • en kötüsüde o zaten, cevapsız sorularla bir anda tek başına kalmak.. insanı deli eder.. Allah acını hafifletsin ve bu dönemi kolaylıkla atlatmana yardımcı olsun.. çok kötü bir dönem bilirim.. benim unutmam 4 yılımı aldı, kimseyi koymadım koyamadım yerine ama artık bitirdim kafamda.. yeni birşeye başlarsam onsuz başlicam, onu güzel bir anı olarak dünlerime bırakarak..

• Çok sağol canım benim.Allah senin de karşına doğru kişiyi çıkarsın da mutlu ol inşallah.bigün illa ki unuturum.ama hep bir yanım eksik kalacak o yokken.dönmesini kesinlikle istemiyorum.yüzünü dahi görmek istemiyorum.adını bile anmıyorum.ama aklımdan çıkmıyo.yine de hiç suçum yokken terkedildiğim için ağlama zırlama olmadı.içim rahat şuan.güvenimi kaybettim.bundan sonra zor birine güvenerek sırtımı dönmem.anında bıçağı yerim.yalnız özgür yaşamak varken napiyim aşkı :)

• teşekkür ederim inşallah.. Allah seninde karşına bunları unutturacak birini çıkarsın inşallah :) şimdi böyle olman çok normal, zamanla geçecektir.. kendine zaman ver, acınıda bastırma yaşa ki geçsin.. yalnızlık iyidir bazen :)

• Hiç aramam.

0|0
    0|0
  • Ayrılık sürecini hiç sorma ya.. : /

Aramadım onu baska kimliklerde ..

0|1
    0|0
  • Ayrıldığım kişiyi unutmam 4-5 ay sürer hatta daha fazla bu süre içinde yeni bir ilişkiye başlamam kendimi çok kötü hissederim depresyona girerim bildiğin ama yeni bir ilişkiye başlarsam da çivi çiviyi söker derler eskisini unuturum

0|0
    0|0
Yükleniyor...