Bu akşamki türkiye maçını ozetleyin desem?

Bu akşamki maçın sadece 2. yarısını izledim saçma sapan hatalar yapan pozisyon yakalayamayan eline geçen fırsatları değerlendiremeyen kısaca aldığı paraları haketmeyen ruhsuz bir takim vardı karşım da sizin görüşünüz nedir? ve hangi takımlasınız?

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sahada 11 tane amaçsız insan gördüm. Top peşinde koşuyorlardı. Klübede ise şapkadan tavşan çıkmasını bekleyen bir ego yığını vardı.
    Ben beşiktaşlıyım. Beşiktaşın başarısı düşme ihtimali de olsa Şenol Güneş bu takımla haftada iki saatte olsa ilgilenmeli. Rezil oluyoruz. Aylık 3000 tl bana maaş verseler. Fatih Terimle aynı ürünü ortaya koyardım.

1|0
    0|0
    • 1ay

senol hoca ilgilensin derken milli takimlami? terim varken hic sanmam senol hocaya biraksinlar ama. ben Beşiktaşı birakmasin biz zaten bu ligin yetim cocuklari gibiyiz Sebasiz.

• 1ay

Bende mo :)

• 1ay

Teşekkürler, dişi kartal :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Savunulacak hiç bir taraf yok. Futbolcularımız hiç oynayamadı. Mücadele isteği zerre kadar yok. Rakibi hic mı incelemez bir takim
    Bu kadar kötü oynanmaz kimse savunmaya çalışmasın. Futbola yatırılacak paraları gidin eğitime öğretime verin. Devlet neden milli takıma para verir anlamam zaten. Milli takımda oynamanın o takımı idare etmenin şeref olarak addedilmesi gerekirken, nemanalacak hale getirilmesi çok acı. Televizyon ekranları önünde resmen servet transferi yapılıyor.

1|0
    0|1
    • 1ay

aynen zaten kimsede savunamaz oynanan futbolun savunulacak bir yani yok her yerde hata ruhsuz oyuncular mahalle maci daha cook zevk verirdi bana kalsa .

• Şartlar zaten kötüydü üstüne birde terimin üstün taktikleri 😀 mücadelede yok sonuç bu olurdu zaten. Galatasaraylıyım terim istifa etmeli kanka

1|0
    0|0
  • Emre Mor dışında takımda mücadele eden yoktu. Fatih Terim yine yüzsüzce kameraların karşısına çıktı kadroya alınmayan oyuncuların en çok tartışıldığı ülke burası bana değil biraz da oynayan futbolculara mikrofon uzatın dedi. Bu kadar başarısızlığına rağmen aylık maaşını saate böldüğümüzde 1.400 tl ye denk gelen karaktersiz şerefsizdr fatih terim. Milli diye birşey kalmamış. En azından katılmasınlar hem rezil olmayız hem de ülkemizin parası futbolculara değil eğitime sağlığa savunmaya gider.

1|0
    0|0
    • 1ay

bu milli takimin ruhsuzlugu terimin tavirlari beni cildirtiyor aldiklari paraya yazik vallaha

• Fatih Terimson çok iyiydi rakipte.

1|0
    0|0
  • Mahalle takimi gibiydik.
    Dunyaya rezil olmak en guzel yaptigimiz şey. Sagol sinyor kibir !

1|0
    0|0
    • 1ay

kotuydu bencede... mahalle maclari zevkli bence ya

• 0|0
    0|0
  • galatasarayliyim acilen fatih terimin istafe etmesi veya gorevden alinmasi lazim

1|0
    0|0
  • ''Bu akşam sahada bir Türkiye göremedim.'' diyebilirim.
    Beşiktaş tabiki de. Başka bir ihtimal düşünülemez :)

0|0
    0|0
    • 1ay

bencede düşünülemez :)

• FiyaskoTerim ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fatih Terimson istifa et artık takımın "anasını ağlattın"

1|0
    0|0
    • 1ay

aynen ya gitsin vallaha rezil bir durumda Milli takima yakisan bir davranista sergilenen furbolda yoktu.

Yükleniyor...