Bodybuilding ile ilgili?

Merhaba arkadaşlar. Bir ara spor salonuna gidiyordum 3 ay kadar devam edebildim ve bazı sebeblerden dolayı bırakmıştım şimdi tekrar aynı salona baslayacağım ama diyet listem ve günlük çalışma listemin ayni olmasini istiyorum cunku çok memnun kalmistim. 47 kiloyum amacım kilo vermek vs değil bunu hocayada söylemiştim ona göre bir plan yapmistik aynı plandan devam etmek istiyorum. Yalnız listelerimi kaybettim elimde değiller ben gidince hocaya ne diyeyim muhtemelen beni hatırlamaz? Ya da ben birşey demesem mi? Ne istedigimi soylersem belki aynı listeyi hazirlar?

0|1
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• siz isteginiizi söyleyin zaten değişmeyen bazı kurallar vardır bu kurallara uyduktan sonra zamanla yine istedıgınız forma kavusabılırsınız

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zaten programlar başlangıçta hemen hemen aynı oluyor zamanla değişiyor merak etme o işini bilir

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok ayni olmuyor bikac kadin arkadasim vardi onlar kardiyo agirlikli programlari vardi bende 3 dakika yurutus haricinde hepsi agirlikti.

• 1ay

hocana söyle o bilir zaten neler yapman gerektiğini kilo vermek istemiyorsan da söyle programı ona göre hazırlıyorlar zaten. ben de yapıyorum ben de kilo vermek amaçlı yapmıyorum ama aşama aşama değişir programın bir anda ağır bir giriş yaptirmazlar alistira alistira devam edersin

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen ne istediğini söylesen yeter

1|0
    0|0
    • 1ay

Diyorsun. Gidip hocayada cok bilmislik yapip listemde şu şu olsunda demek istemiyorum aslinda bakarsan ama neyse ben bisey demeyeyim bakayim ne verecek eski listem azbucuk aklimda.

• 1ay

Hocaya istediğini belirtmen yeter zaten fazla bişey değişmiyor eğer kafanı kurcalayan bir şey olursa onu o zaman hocaya söylersin olur biter

• Ne istediğini söyle direkt

1|0
    0|0
  • Durumu hatırlat spor salonları genelde çoğu kişiye hemen hemen aynı programı verir zaten

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynı programi vermiyorlar. Ne istedigine bagli olarak degisiyor bikac kadin arkadasim vardi orada hepimizin programi farkliydi

• Amacın kilo vermek değilse bulking döneminden geçeceksn bu sebeple diete ihtiyacın yok. Sen hocanla görüş ayarlama yapar

0|0
    0|0
    • 1ay

Diyet sadece kilo vermek isteyene değil ki. Protein agirlikli bir listem vardı ilk spora yazildigimdada kilo sorunum yoktu zaten.

• 1ay

@Chiprel aynen yeğenim

• 1ay

Senin gibi işini düzgün yapıp insanlara doğru yol gösteren çok olduğu için bu ülke bu kadar gelismedi.

• ben size liste yazabilirim hedefinizi söylemeniz yeterli haftada kaç gün çalışacaksınız bunuda bilmem gerek

0|0
    0|0
    • 1ay

Haftada 3 gündü simdide oyle olur diye dusunuyorum. Amacim kas kutlemi arttirmak tüm vucut için.

• bence söyle ne istediğini :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Bugun yazilmaya gidecegim. Bakalım. :))

• 1ay

Gittim buarada. Adam cok ilginc bir şekilde beni hatırlayabildi. :D üstünden 2 sene geçmişti. :D iyi oldu.

• 1ay

Ne güzel bende olsam senin gibi bir güzelliğini unutamazdım herhalde ;)

• Ben de sana hazırlarım istersen amacın ne sikilasmak mi yoksa kalça ve bacak kası felan mi açık açık şöyle ona göre öneri veriyim

0|0
    0|0
    • 1ay

Tüm vücüt

• 1ay

Güç istiyorsan önce koşup BARFIKS çekebilmek lazım squat zaten başlıca bir güç hareketi ben 100 kiloyla squat 150 kiloyla deadlift yapiyordum güç istiyorsan besleniceksin kılından feragat edeceksin instagramin var mı sana bir sayfa oneriyim

• 1ay

Kullanmiyorum

• evett

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...