Milli Hezimet karşısında ne düşünüyorsunuz?

Ben, Derhal Terim in istifa etmesi gerektiğini düşünüyorum

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yıldırım demiroren yeter

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Derhal Terim ve Yıldırım Demirören görevi bırakmalı. Barcelona gibi bir takımda oynayan yegane uluslarası fubolcumuz dışarda nasıl bırakılır. gökhan burak selçuk butakımdanasıl oynamaz. bu nebiçim bir kadro. santrforsuz sahaya çıkıyosun, boğa gibi adamların karşısında minicik cılız adamlarla yerlerde sürünüyorsun. bu nasıl bir kaprisdir anlayamıyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Maçı 60 ya da 65. dakikada izlemeyi bıraktım çünkü uykum geldi sonrasında neler oldu bilmiyorum ama böylesine ne yaptığını bilmeyen nasıl oynadığını bilmyen bir milli takım olamaz böyle oynatmaya ya da oynamaya hiç hakları yok istekli arzulu oyna pozizyona gir kaçsın yine olmasın buna eyw ama böyle bir futbola diyecek çokda fazla söz yok.

0|1
    0|0
  • Sergen Yalçın: "Fortuna Düsseldorf'tan oyuncu alıyoruz, Barcelona'dan almıyoruz abi. Böyle bir şey olabilir mi?"

Egoterim kovulmali

0|1
    0|0
  • daha önümüzde maç var kaybettiğimiz takım iyi bir takım ama iyi değiliz bazı şeylerin değişmesi lazım hezimet kelimeside bence ağır

0|1
    0|0
    • sadece skor olarak söylemiyorum bunu. kadro seçimi yapılan yanlışlar, eksiklilkler kaprisler, hepsini biraraya getirince kaçınılmaz hezimet işte

• Bencede istifa vakti geldi aldığı paraya aylık fabrika kurulur be

0|1
    0|0
  • Ulkecek futbolu birakalim bence bize gore değil yapamiyoz işte neyi zorluyoz ki

0|1
    0|0
  • Rezil olduk

0|1
    0|0
  • bekledigim sonuc

0|1
    0|0
  • bildiğin hezimet far görmüş tavşan gibi topa bakıyorlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...