Milli takımın başında Fatih Terim yerine "Şenol Güneş" olsun ister miydiniz?

Her hocanın inişi çıkışı olur, ama son dönemde hiç çıkış olmadı neredeyse.

Hep kıl payı, son dakikalar, penaltılar, frikikler imdadımıza yetişti. Hatta başka takımların diğer takımları yenmesini bekledik gruptan çıkmak icin.

Birde son dönemlerde "Ego savaşı" başladı. 4-5 futbolcuyla teknik direktörün sorunu yüzünden.

Bu mu başarı?
Milli takımın başında Fatih Terim yerine Şenol Güneş ile yaşadık en büyük başarıları. Dünya 3. lüğü gibi.

Peki tekrar milli takımın başına gelsin ister miydiniz?
Hem Beşiktaş'ı hem milli takımı idare edebilir mi?

0|0
2|31

En İyi Kız Görüşü

• futboldan anlamam ama 2002 deki dünya kupasını ben bile takip etmiştim Şenol Güneş ile takım o 2002 deki heyecanı ve hevesiyle oynayacaksa neden olmasın

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• milli takımda yerli teknik direktör eskisi gibi rahat yönetemez, futbolcularla uğraşamaz, tekrar bu tarz sorunlar yaşanır. milli takımda yerli teknik direktörler çok çabuk yıpranıyor, ve bir sürü polemik oluşuyor. tbu nedenle oluşacak yeni iç kavgalar yetenekli futbolcu jenerasyonumuzun da yıllar içinde heba olmasına yol açacaktır. taktik ve teknik olarak milli takıma katkı sağlayabilecek yeterlilikte, oyuncuların disiplinini sağlayabilecek, formayı hakedene verecek, çok pahalı olmayan, futbolu iyi bilen ve futbolcuların olumsuz yönlerini düzeltebilecek, yabancı bir teknik direktör getirilmelidir. geçmişte milli takımın başına yabancı olarak kariyer sahibi guus hiddink getirildi de ne oldu diyeceksiniz. hiddink milli takımımızı yönetirken futbolcu disiplinine çok önem vermeyen sanki takımı uzaktan yöneten bir teknik direktör olduğu için başarılı olmadı.

örneğin fenerbahçenin vitor pereira teknik direktörkenki oynadığı futbola ve futbolcuların durumuyla, advocaat teknik direktör olduktan sonra oynadığı futbolu, futbolcuların durmunu kıyaslarsak, takıma ne kadar önemli katkı sağladığını görebiliriz. advocaat futbol adına doğru şeyleri yaptı çünkü, futbolcu seçimleri, takıma kattığı hırslı ve güzel oyun, performansıyla hakedini ilkonbirde oynatması, haketmeyeni takımdan kesmesi çok doğru işlerdi.

milli takımımızın tam da bu yeterlilikte bir teknik direktöre ihtiyacı var diyebiliriz. bu tarz doğru işler yapıldığında başarı mutlaka gelecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kesinlikle.. terim küçük düşünüyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Şu an zaten bir takımın başında, işi gücü var.

Takımının ne oynadığı belli olur, yani yenilsek de, kötü de oynasak, yapmaya çalıştığı şeyi anlarsın.

Hücum ettirir, düzgün kadro çıkarır, oynamayanı almaz, mesela Şenol Güneş Arda'yı kadrodan çoktan silmiş olurdu.

Ama bence modern futbolu yeterince anlayabilip günümüz futbolunu yakalayabilmiş bir hoca değil. Fatih Terim'den daha iyi bir taktisyen, ama bize daha üst seviye birileri lazım.

Şenol Güneş'in artık milli takıma ayıracak zamanı yok.

0|0
    0|0
  • Avrupa Şampiyonasina katılmak bile basari diyen Terim gibi değil
    Dünya üçüncülüğü sonrası Şampiyon olamadığımız için Türk Milleti'nden özür diliyorum diyen Şenol Güneş gibi adam lazım.

0|0
    0|0
  • belkide daha yeni bir adam lazim takimin basina senol hoca milli gorevini yapti terimde yapti yeni bir heyecan lazim bence

0|0
    0|0
  • Dünde aynı şeyi düşündüm. En azından sağlam bir kadro , oturmuş bir kadro kuracağına ve en önemlisi bir taktik oyunu oynatacağına inanıyorum. Terim taktiksiz , ne yaptığı belirsiz, tarzı olmayan bir oyun oynatıyor. Adamlar pas yapamıyor

0|0
    0|0
  • İkisini birden yonetmesini istemem. Olur da bir gun yollarimiz ayrilirsa milli takima gecmesini isterim ama su an icin umut kalmamis milli takim ugruna hocamizi paylasip isleri zorlastirmak istemem.

0|0
    0|0
  • Önce boş kadroyu değiştirmek lazım dün bunalıma girdim 2–0 skor olur dedim yatırmadım türkiye yener dedim 10 orana 25 tl basacaktım ama şaşırtmadılar beni. Hepsi kendi takımında daha üst performanstalar çünkü iki gol yedikten sonra bir anda turbo gibi hızlandılar demek ki isteyerek oynamıyorlar adiler bu kdr taraftara yazık

0|0
    0|0
  • tabiki kaç yıldır fatih fatih seno gunes 2002 de dunya kupasında 3. cü yapmadı mı bundan buyk basrımız var mı? bide o zamanki kadro ile sımdı çok yeteneklı adamlar varsa hepsı sımarık nasıl yetişmişler

0|0
    0|0
  • İstemem.. Al birini vur ötekine. Şu an için en mantıklı seçim Aykut Kocaman dır.

0|0
    0|0
  • Evet gelsin

0|0
    0|0
  • Bence Terim kalmalı milli takımda. Galatasaray'dan uzak olup milli takımın içine sıçabilir.

0|0
    0|0
  • Adam katletti takımı da milli forma ruhunu da. Bunadı bence. İstifa etmesi türk futbolu için çok iyi olacaktır. Zira fazla gurur, göte vurur.

0|0
    0|0
  • hayır istemem

0|0
    0|0
  • Turkiye kendini her alanda belli ediyor bombok bir ulke haline geldik

0|0
    0|0
  • aykut kocaman ya da ersun yanal olmalı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet

0|0
    0|0
  • Kesinlikle istemiyorum. Besiktasliyim zaten. Arti, Fatih Terime verdiğim maaş sahada arttırıldı. Bu ay aldığım ikramiyeden devlet 650tl gelir vergisi kesmiş. Fatih Terim mutlu olsun diye. Tesekkurler fatih..

0|0
    0|0
  • kesinlikle isterdim.

0|0
    0|0
  • Terimden çok daha faydalı olacağına herkes hemfikirdir bence. Ama gelmesin bize daha katacağı şampiyonluklar var ☺️

0|0
    0|0
  • Istemem şenol gunes milli takima fazla gelir

0|0
    0|0
  • Yılmaz Vural'dan başkası bu takımı kurtarmaz.

0|0
    0|0
  • yılmaz vural bile olabirlir yeterki Terim olmasın mk

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Fatih terimin miadı dolduğu kesin. Yeni bir taze kan lazım..

0|0
    0|0
  • İsterdim.

0|0
    0|0
  • Bence Abdullah Avcı olmali ama uzun sureler kalmali iki maglubiyette adam gonderilmemeli.

0|0
    0|0
  • hayır, mümkünse milli takım olmasın, Türk futboluda

0|0
    0|0
  • İkisi aynı anda olmaz

0|0
    0|0
  • Mustafa Keser'i getirseler bu Fatih Terimson'dan daha iyi yönetir takımı.

0|0
    0|0
  • Şenol hoca olmalı kesinlikle

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...