Sizce Milli Takım?

Kadro konusunda yanlış yapıyoruz hep.
V. Babacan
G. Gönül - S. Aziz - H. Balta - Caner E.
Selçuk - Tolga C.
Sinan Arda
E. Mor - Burak

Not: Milli takımlar liginin en iyi takımının taslağı ile kurulur. Örnekleri Avrupa'da var. Bizim Milli Takımımız da 2002 ve 2008'de Galatasaray'ın kadrosu üzerinden kuruluydu. Bunu kavramadığımız sürece başarısızlık kaçınılmazdır. Kadroda ufak tefek değişiklikler yapılabilir ancak temel Galatasaray üzerine olmalı.

Güncellemeler:
1ay Benim kastettiğim burada Arda ve Burak GS ruhludur. Ve GSlidirler. Ayrıca en verimli Türk ortasaha Selçuk ile Tolga'dır. Sinan ise geleceğin Milli oyuncusudur. Nokta.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadro da hiçbirşey yapamaz. Ki ligin en iyi taslağında Selçuk'un, Sinan'ın, Serdar Aziz'in falan yeri mi var? Gökhan Gönül Beşiktaş'a geldiğinden beri adam gibi maç çıkaramadı daha.

Galatasaray'da adam gibi kadro yok, Tolga, Bruma, Podolski ve Sneijder üzerine kurulu bir anlayış var.

Emre Mor'u abartıyoruz, bu tür takımlara karşı bisikim oynayabilecek bir oyuncu değil, hemen her pozisyonda omuz yiyip rakipten sekince faul beklemekten başka işe yaramaz.

Bizim sorunumuz oyun anlayışımızın olmaması, elin İzlanda'sı bir günde gelmedi bu günlere, senelerdir takımı bu hale getirmek için çalışıyorlar ama biz oyuncu havuzundan FM'ye kadro kurar gibi en iyi görünen kadroyu kurunca bir halt oynayacağımızı sanıyoruz.

Öyle birşey yok işte.

Galatasaray üzerine de bisikim kuramazsın, yerlileri kesinlikle yetersiz.. Sneijder, Podolski, Bruma ve Muslera'yı çıkar, orta sırada anca mücadele eder

0|1
    0|0
    • 1ay

O zaman Milli Takım bitmiş desene.

• 1ay

Oyuncu havuzu sağlam, ama başında işini bilen biri yok. Türk futbolu amatörler tarafından yönetiliyor komple.

Mına koyayı, John Motson bile ESPN'de isyan ediyor geldiğimiz hale 'Bu takımda eskiden Tugay Kerimoğlu, Hakan Şükür, Yıldıray Baştürklü dönem vardı' diye.

Ama bizim bu federasyon falan hiç umursamıyor.

Tamamiyle 'Biz bu futboldan nasıl parayı kırarız' düşüncesinda ahlaksız adamlar tarafından yönetiliyor türk futbolu ve milli takım.

Bu ortamda başarı imkansız.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Donemin en iyi takimi deyip lig altıncısı gs den kurulması gerek demek komedi :) hatta sabrıyi hamiti de yazsaydın

Balta yerine Ersan olmalı
    Bitmiş Selçuk yerine Oğuzhan
    Sinan yerine Töre

0|1
    0|1
  • Ligin en iyi takımı Beşiktaş güzel kardeşim. Serdar Aziz zaten sakat Mehmet topal varken Tolga çiğerciyi kim ne yapsın... Bence sen bazı şeyleri yanlış anlamışsın

0|2
    0|1
    • 1ay

Topal ağır, Ciğerci genç ve hareketli. Bunu not al bir yere. Gelecekte Milli Takımın vazgeçilmezi olacak.

• 1ay

Kadroda ufak tefek değişiklik yapılır dedim. Zaten Topalı düşündüm ancak uyum ve form çok önemlidir. Onun için son zamanların en verimli Tğrk ikilisi Selçuk-Tolgayı tercih ettim.

• 1ay

Abi sen futbola sadece ga tarafından bakıyorsun. Neyse bunların hiç biri somut şeyler olmadığı için ispatında yok o yüzden tartışılacak bişeyde yok bu senin fikrin saygı duyarım

• İdam gelmeli. Arda asılmalı. Gitsin kulüp takımında oynasın. Milli takımın futbol teröristi Arda'dır.

0|1
    0|2
    • 1ay

Bilemedin milli takim futbol terorsiti fatih terimdir.
      Sittirson gitson! Sonra mutlu son!

• bence kadro bu olmalı cenk sabri hakan balta serdar aziz olcan selçuk tolga yasin sinan burak umut yüzde yüz gs :)

0|2
    0|2
    • 1ay

Gördük fenerlilerden kurulu milli takımı

• 1ay

ben fenerbahçeli alsın fenerbahçeliden kursun demiyorum sen yazdığına bak kadro gs üzerine olmaymış kardeşim kim iyiyse o oynasın biz zaten her zaman kulüpçülükten kaybediyoruz

• 1ay

Sen çok yanlış anlamışsın beni. Git Avrupa milli takımlarını Almanyayı, İtalyayı araştır hatta ispanyayı. Öğren sonra tartışırız bunları

• Kalede Muslerayı, orta alanda Sneijderi, forvette Ereni nasıl oynatacak?

0|0
    0|0
  • Çok yanlış bir yaklaşım. Ülke fıtboluna bu şekilde yaklaşılamaz.

0|1
    0|0
    • 1ay

Almanya, ispanya, italya da öyle diyodu.

• İşte arşa yükselmiş galatasaray kibiri kendine aynadan bakmaz hiç ne haldeyiz diye

0|1
    0|0
Yükleniyor...