Sizce Milli Takım'da gelişmeler ne olmalı?

Hoca görevden alınmalı mı? Emektar oyuncular geri mi gelmeli? Bu süreçten sonra nasıl devam etmeliyiz?

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Futbola ilgisi olmayan birisi olarak soruyorum. Bu kadar çok futbol izlenen, hemen hemen her erkeğin çocukluğundan beri halı sahada maç yaptığı, kanallarda genelde saatlerce futbolun tartışıldığı bir ülkede bu spor dalı neden bu halde? Kaç milyonluk nüfusuna rağmen

0|1
    0|0
    • 1ay

altyapısal ve sistematik çalışmamakla alakalı bir sorun ülkede düzgün olmayan herşey gibi bir spor dalı da düzgün değil ve torpille dönmektedir...

• 1ay

Haberlerden duymuştum ben de onu. Gerçekten üzücü bu kadar alt seviyelerde bir futbolu hak etmiyoruz bence ülke olarak. Hırsta göremedim ben futbolcularımızda. Ama tabi inancımızı taze tutmak lazım. Belki yine döndürebiliriz şansımızı Avrupa turnuvalarına katılış sürecinde olduğu gibi.

• 1ay

dua etmekten başka yapabilecek birşeyimiz yok takım hocanın keyfi seçimleriyle bir yere gidemez

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse başarıyı beklemesin herkes çıkar peşinde olmuş vatanının formasını pirim ile terletecekse giymesin formayı asker vatani için can veriyor kaç kişi yetim kaç ana buruk giriyo bayrama elimizi vicdanımıza koyup öyle görüş yazalım pirin için gol mü vatan için can mı görüş sizin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sizce tek sorun fatih terim mi çok mu iyidi önceden ülke futbolu 8 yilda bir turnuvaya katiliyoruz takım kötü futbol anlayışı değişmeli bugün emre mor vurduğu şutu dortmunta vursun da göreyim..

0|1
    0|0
    • 1ay

burda sorulan soruya cevap vermektense yeni sorular sorduğunuzu görüyorum :D

• 1ay

Ne olmalı söyleyim hiçbir milli futbolcuya prim verilmemeli turkiye ligindeki hiçbir türk 2 milyondan fazla almamalı

• 1ay

milli takıma prim karıştırılmamalı oynayan çıksın ülkesi için oynasın zorla değil

• hoca görevden alınmalı kesınlıkle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Terim ve tüpçü defolup gitmeli

0|1
    0|0
  • Valla bir bok olmaz bu milli takımdan

0|1
    0|0
  • Projesi olan bir teknik heyet ve teknik heyete destek olacak bir yönetim geldiğinde gelişmeler olumlu yönde olabilir. Geri kalan her şey günü kurtarmaktan öteye gitmez.

0|1
    0|0
  • Bence kepenkleri kapatsinlar

0|1
    0|0
  • Ukrayna maçının son yarım saati belki olur dedim ama bugun maçı izleyince sonuncu bile olabiliriz

0|1
    0|0
  • futbol federasyonu kapatılmalı

0|1
    0|0
  • Bu takımdan bir cacık olmaz. Anca hıyar gibi oynarlar.

0|1
    0|0
  • evett

0|1
    0|0
  • Hocayla sıkıntı yok oyuncularda sıkıntı

0|1
    0|0
  • fatih terim gitmeli.

0|1
    0|0
  • Böyle bir kaleciyle bir adım ileriye gidemeyiz