Spor yapıyor musunuz?

Selam arkadaşlar spor yapıyor musunuz? Hangi sporu yapıyorsunuz? Yapmıyorsanız neden yapmıyorsunuz :) ben fitness yapıyorum 3 yıldır çok da seviyorum ❤

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet spor yapmak gerçekten çok iyi birşey kutlarım. bırakmadan devam etmişsiniz. Daha önce taekwondo, futbol ve koşu sporuyla ilgilendim bazı sağlık problemlerimden dolayı bıraktım. Bence böyle devam etmelisiniz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• 10 yıldır Bodybuildng yapıyorum.. hayat kaynagım diyebilirim

0|0
    0|0
  • Boks.

0|0
    0|0
  • Türkiye fitnes birliğini kurdum çeşitli youtuberlar ile birlikte spor camiasındaydık, Sporla ilgilendim şu an işlerimden ara verdim, Arnol Schwarzenegger dir lakabım ;) :D

0|0
    0|0
  • daha önceden 1 hafta bady yaptım sonrasında 1 sene kick boks bide Ya şimdi benim 8/9 ay sonra askerligim var 7 aylık bady yazılsammı sence fark edermi?

0|0
    0|0
  • Fitness yapıyorum ama yüzme tercih ederim

0|0
    0|0
  • Tenis yapıyorum

0|0
    0|0
  • Bütün site Arnold Classic herhalde herkes fitness yapıyo

1|0
    0|0
  • Yapiyorum

0|0
    0|0
  • 10 yıldır profesyonel boks yapıyorum. antremanlardan arta kalan zamanlarda fitness

0|0
    0|0
  • 3 yil fitness

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum. Yapıyordum yapmıyorum

0|0
    0|0
  • seninle aynı sporu yapıyorum 5-6 sene oldu bench rekorum 172.5 kilo 1 tekrar senin kaç 50 kilo vardır

0|0
    0|0
    • bende dirty bulktan sonra definasyon küründeyim 6 ayda define olup 1-2 sonrada yarışmalara gireceğim bu kadar gecitirmemin sebebi girdimmi derece almak istiyorum bak eğer bu sporu ömür boyu bırakmayacak kadar seviyorsan yaşta sorun değilse özelden bana facebook adresini at neden sana bunları söylüyorum 3 yıl az zaman değil ve bu kadar bu sporu seven kızda bulmak çok çok zor eğer benim erkek arkadaşım var diyorsan ya da defol diyorsan görmezden gel asılmıyorum sadece teklif ki oda sırf bu spora olan geçmişin uzunluğu ve sevdiğin için bana bu sporu gerçek anlamda seven bir kız arkadaş lazım sanaldanda olsa deneyimlerimizi antrenman anılarımızı beslenme şeklimizi kullandığımız supplementleri ne varsa bu konuda konuşup paylaşmak bakın ben yıllardır böyle birini arıyorum kötü sözler yazmayın buraya

• hep aynı şeyleri konuşup canını sıkmam sen bir konu açarsın o şekilde devamı gelir ipler senin elinde olur benden büyük olmanda benim işime gelir beni daha iyi yönetirsin bazı konularda
      asla yarı yoldada koymam sen ne istersen o olur kafa yapımız aynıdır diye yazıyorum ve ben kız arkadaşıma laf ettirmem üzmem kız arkadaşımın bir gülümsemesi bana dünyaları verir
      o mutlu olsun yeter bir huyum daha var güzel sözler duymayıda söylemyide çok severim şu anda bunları görüntünden çok daha önemli olan kafa yapımız için yazıyorum tamam güzellik önemli ama %40 önemli %60 benim için karakter ve kafa yapısı önemli bak ilgilenmiyorsan söyle kırılmam seni bilmem ama bir kızda 1-karakter 2-olgunluk 3-yaş ki olgunsa yeterince 18 yaşında bile olabilir 4-sevgi şefkat 5-güzelliktir el yüz düzgünlüğüdür

• Erkek arkadaşım var

• Yeniden başladım

0|0
    0|0
  • Eskiden evde iyi kötü yapardım artık onuda yapmaz oldum

0|0
    0|0
  • sabahları şınav mekik cekiyorum

0|0
    0|0
  • Evde kendi halimde takılıyorum, Omuz, göğüs, kol...

0|0
    0|0
  • Basketbol, fitness

0|0
    0|0
  • Fitness da seni seviyor kolay gelsin. bende arada şınav mekik filan yapıyorum kendi çapımda.

0|0
    0|0
  • yapıyorum

0|0
    0|0
  • fitnis yapıyorum insan kendine bakmayı bilmeli cidden

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 7

• Yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum. Zaten çok hareket eden birisiyim. Yürüyorum bol bol😁

0|1
    0|0
  • Pilatese yazıldım ama yeterli hissetmediğim için fitnessa da yazılmayı düşünüyorum :)

0|1
    0|0
    • Fitleşmk için kesinlikle fitness diyorum ben.. Daha önce bir başlangıç varsa pilates yapılmalı

• 1.60 boyum var 48 kiloyum zayıflamak için değil sağlıklı ve fit olmak için fitnessa yazılcam :)

• Başlıyorum, bırakıyorum. Hiç bana göre değil 😂

0|1
    0|0
  • Fitness yapiyorum💪

0|0
    0|0
  • Yapıyordum

0|0
    0|0
  • yap (a) mıyorum çünkü bıngıl bıngıl etlerimin paşa gönlü spor yapmamı istemiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...