Milli takim oyuncu secimleri yanlis degil mi?

Caner ile Omer sanki Izlanda icin top kosturuyor gibi. Bu yilki takim da sadece Emre'yi begeniyorum.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen ben Emre Mor'u da beğenmiyorum, takım iyi kötü top yaptığında birşeyler oynamaya çalışan Hakan Çalhanoğlu, aslında beğenmediğim ama çabası ve elinden geleni yapmasıyla Şener ve zerre kadar hazzetmesem de işini düzgün yapan Volkan Babacan dışında kimsede iş yok.

Emre Mor'u çalım atıyor ve devinip duruyor diye beğeniyor millet, ama mental olarak yerlerde, oyun zekası sıfır, her pozisyonda itiraz ediyor ki İzlanda maçında Birkir Bjarnasson tam önünde yere düşüp topu bırakmazken mücadele etmek yerine dönüp hakeme bakmasına az sövmedim. Bu kafadan sıyrılamazsa olup olacağı Kerim Frei en fazla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Savunulacak hiç bir taraf yok. Futbolcularımız hiç oynayamadı. Mücadele isteği zerre kadar yok. Rakibi hic mı incelemez bir takim
    Bu kadar kötü oynanmaz kimse savunmaya çalışmasın. Futbola yatırılacak paraları gidin eğitime öğretime verin. Devlet neden milli takıma para verir anlamam zaten. Milli takımda oynamanın o takımı idare etmenin şeref olarak addedilmesi gerekirken, nemanalacak hale getirilmesi çok acı. Televizyon ekranları önünde resmen servet transferi yapılıyor.

0|0
    0|0
  • bence hemen basari istememeli, fatih matih hoca değil , almanyanin 2000 lerde yaptigi uzun vadeli degisimi yapmali turkiye.. 3-4 sene once bir makale okumustum almanlarin o degsikliig hakkinda. kluplerin ligde olmasi icin cok sert sartlari var mesela. altyapiya onem tesisler statlar.. cok hatrlayamiom Şu an ama, baya bir zorunluluk, altyapiya onem veriliordu orda. meyvesini almaya basladilar 2008 sonrasi.. makina gibi futbolcu uretiyorlar... denemek lazim bence bir 2026 Dk icin veya 2030 DK icin yatirim yani...

0|0
    0|0
  • mactan once ızlanda plan yapmıs bız turkıyeyı nasıl yenecegımızı bılıyoruz dıyor fatih terım beyfendı yenılsek bıle kosavı yenerız fınlandıyayı yenelım dıyor yen onları terımde dorduncu olalım ya da yenılde sonuncu olalımmm yunus mallı yok mevlut erdınc yok enes yok takımda sankı forvetsız oynuyoruz bu mıllı takım kapatılsın kım yonetıyorsa yonetıcıler gıtsın

0|0
    0|0
  • Fatih Terim i hala nasıl direktör anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • Belki oradan para alıyorlardir

0|0
    0|0
  • Aynen Caner Ömer kesin değişmeli sürekli oynatıyor ama

0|0
    0|0
  • yanlış bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0