Dünya'nın en yüksek maaşlı teknik direktörünün oynattığı futboldan memnun musunuz?

Burda daha önce de dedim, bu İzlanda bizimkileri ağır miker.

4-6-0 diye bir taktikle oynayıp, orta sahayı kalabalık tutup oyunu kaosa çevirerek gol attırmayacağını ve hızlı oyuncularla bala göte gol bulmak veya faul almak ve Hakan'ın hayvani frikikleriyle sonuca gitmek taktiğiyle işi çözeceğini sanan sivri zekalı Fatih Terim'den bahsediyorum.

Volkan Şen'i ben oğlum olsa milli takıma almam, adam Gudmundsson'a arkadan tekme atıyor, hakem faul verdi diye iki saat itiraz ediyor, çekiyor faul olunca itiraz ediyor, itiyor faule itiraz ediyor.

Emre Mor desen, önünde Birkir Bjarnasson dengesini kaybedip düştüğünde bile topu alamıyor, onun yerine dönüp hakeme bakıyor nasıl alsın, karşısındaki adam kendisinin üç katı. Kendisi hakeme bakarken Bjarnasson yerden kalkıp kontra atağa çıkıyor bizim Emre hala hakemden oyunu durdurmasını bekliyor.

Takımda hücum adına pas falan atmaya çalışan iki isim var, biri sevmediğim Ozan Tufan, öbürü Hakan Çalhanoğlu ki karşı takımın 10 numarası Sigurdsson Hakan'ın yapması gerekip de yapamadığı herşeyi yapıyor ki ilk golü kendisinin kilit pasında gelişen atakta buldular.

Böyle miktiriboktan top oynat, sonra yuhalanınca 'Milli Takım yuhalanmaz'. Ulan karşınızdaki takımın futboldan kazandığı toplam parayı prim diye hiç etmeyi biliyorsunuz, oynamaya geldi mi yoksunuz.

Milli Takım'ın oyun sistemi ne allaseniz? Topu gören ileri vursun oyunu oynuyoruz resmen.

1.65lik oyuncuyu en ileri uca koyup 1.87'lik savunmacıların arasında iş yapmasını bekliyoruz. Hem de uzun top atarak.

0|1
2|8

En İyi Kız Görüşü

• futboldan bir haberim lakin basarili bulmuyorum kendisini duyumlara göre

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• işiniz gücünüz eyyamcılık bu kafayla bir bok olmaz sizden, fatih terim düşmanlığı yapmayı marifet sanıp milli takımı gömdügünüzün farkında değilsiniz. sizin o şenol güneşiniz dünya 3 yaptı ya hangi dünya devini yendi bir açıkla bize fransa mı çıktı karşısına italya mı almanya mı hollanda mı... eşleşme şansıyla 3-5 dünya ülkeleriyle maç yapıp kazandılar o 2002 dünya kupası için tüm otoriter en zayıf dünya kupası der sizin spor dünyasından haberiniz yok :( haklı eleştireye lafımız yok bizde eleştirir ama iş eleştiri değil sizin ki

0|0
    0|0
    • 1ay

Şenol Güneş'i mi tartışıyoruz? Şenol Güneş ile ne alakası var? Biz çıkıp 'Şenol Güneş süper oynatırdı bu kadroyu' mu dedik?

Aklınızca olayı çarpıtmayın, saçmalamayın.

Fatih Terim şu an berbat bir milli takım izletiyor bize.

En son milli takım başarısı da 2008'de tamamen bala göte atılan gollerle geldi

• 1ay

peki

Kızlar Ne Diyor 1

• Terim iyi ama zor adam

0|0
    0|1
    • 1ay

İyi miyi değil, tamamiyle çağın gerisinde kalmış, modern futbolu takip edemeyen, taktik falan bilmeyen, sivri zekalılıkla, saçma dizilişlerle işi götürebileceğini sanan bir adam.

Devri çoktan geçti.

Rus spikerden izliyorum maçı, adam maçın başından beri 'Fatih Terim'in tercihleri resmen mahvetti Türkiye'nin oyununu, forvet yok bişey yok' diyip durdu.

bir bizim millet bişey sanıyor bu adamı.

• 1ay

Ne demek uyum sağlayamıyor? Adamın işi uyum sağlamak, bunu yapamıyorsa işinde berbattır.

• 1ay

Haklısın

Erkekler Ne Diyor 7

• Yıllık Maaş: 3.5 Milyon Euro * 3.4 = 11,9 milyon
    Aylık Maaş : 991 Bin tl
    Günlük Maaş : 33 Bin tl
    Saatlik Maaş : 1.375 tl
    1 Saatlik Maaş =1 Aylık Asgari Ücret
    - İyi Seyirler #TÜRKİYE
    FATİH TERİMSON İSTİFA.

0|0
    0|1
  • Ağzına sağlık bence milli takım lağvedilmeli şehit çocuklarına versinler paraları bu ülkenin bu kadar olay varken eğlenmeye hakkı yok😎

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum ama isler iyi gitmiyor. Polemikte ustumuze yok. Bu defans cok gol yer. Cok agir kaliyorlar. Bir mac daha kaybedersek bu is biter. Omer toprakla olmaz o is

0|0
    0|0
    • 1ay

Ömer Toprak yok diye Euro 2016'da ben de laf etmiştim. Ama adam hakkaten sikipatıyor savunmayı.

Asıl sorunumuz bence oyuncular değil, Toprak koskoca Leverkusen'in en önemli oyuncularından sonuçta, ne oluyor da milli takımda saçmalıyor?

Bizim bunları sorgulamamız lazım? Bize top göstermeyen İzlanda'da adam gibi lig bile yok. En önemli oyuncuları Swansea'de oynuyor. Sorsan ülkemizde hiçkimse Swansea City'i adamdan saymaz ama heriflerin 10 numaraları bizim ceza sahasında yüzü kaleye dönük olarak aldığı her topta tandemi sikipattı resmen.

• 1ay

Evet iyi bir ekip kurmuslar Avrupa sampiyonasindada cok iyidiler biliyosun. Neye uzulecegimizi sastik 10 sehide mi uzulelim yedigimiz iki gole mi? Kiyaslamamaz belki ama yensek nolcakti ki bu ortamda dostum

• 1ay

Bu takım taktik disiplini olan hiçbir takıma karşı bir halt oynayamaz. Ne yenmesi, adamlar bir süre sonra bizimkilerde iş olmadığını anlayınca rölantiye aldılar.

Hakkaten üzerimize gelmeye devam etseler 4'ü bile atarlardı.

• gazla oynayan değil, sistemli oynayan bir milli takım istiyoruz.

0|1
    0|0
  • Cenk veya Mevlüt ü oynatmayarak ilk 11 de maçı elleriyle verdi zaten.. İlla bir sürpriz yapıcak. Tahmin ettiğimz 11 i cıkartmamak icin elinden geleni yapıyo ben farklıyım havalarnda hep..

0|0
    0|0
    • 1ay

Rus spikerden izledim, adam 'Ben böyle acayip bir oyun planı görmedim, hakkaten anlaşılmıyor, Ukrayna'ya karşı çift forvet oynattı, şimdi takımda forvet yok' dedi, hatta Emre yandan içeri bir top attı yerden, kimse yoktu orda. Adam 'Merkez forvet oynatmazsanız bu topara vuracak adam bulamazsınız' dedi. Elin spor yorumcusu bile çok basit şeyleri görürken bizim Terim göremiyor.

Mevlüt Erdinç de hangi başarısından dolayı senelerdir milli takımda çözemedim.

Yasin Öztekin falan bu seviyenin oyuncusu değil.

En iyi jenerasyonlardan birine sahibiz, valla bak çok süper potansiyel var ama iş bilen hoca yok.

• 1ay

Tbiki olmaz artıkk.. Eskiden biliceklerdi değerini..

• 1ay

Sergen Yalçın Fatih Altaylı'nın programına katılmıştı 2013'de, taa o zaman 'Bu federasyondan hiçbişey olmaz, bunlarla türk futbolu hiçbir yere gelemez, ben başbakanın yerinde olsam direkt lağvederim, tavırlar, olaylara yaklaşımlara bakınca görüyorsun ne olduklarını' demişti.

Sergen saçma sapan konuşabilen adamdır ama söyleyeceği zaman doğruları tam söyler. Ta o zaman demiş herif bunların ne olduğunu.

• Şenoldan daha iyi top oynattığı kesin.

0|1
    0|2
  • hayır ben değilim

0|1
    0|0
Yükleniyor...