Dünya'nın en yüksek maaşlı teknik direktörünün oynattığı futboldan memnun musunuz?

Burda daha önce de dedim, bu İzlanda bizimkileri ağır miker.

4-6-0 diye bir taktikle oynayıp, orta sahayı kalabalık tutup oyunu kaosa çevirerek gol attırmayacağını ve hızlı oyuncularla bala göte gol bulmak veya faul almak ve Hakan'ın hayvani frikikleriyle sonuca gitmek taktiğiyle işi çözeceğini sanan sivri zekalı Fatih Terim'den bahsediyorum.

Volkan Şen'i ben oğlum olsa milli takıma almam, adam Gudmundsson'a arkadan tekme atıyor, hakem faul verdi diye iki saat itiraz ediyor, çekiyor faul olunca itiraz ediyor, itiyor faule itiraz ediyor.

Emre Mor desen, önünde Birkir Bjarnasson dengesini kaybedip düştüğünde bile topu alamıyor, onun yerine dönüp hakeme bakıyor nasıl alsın, karşısındaki adam kendisinin üç katı. Kendisi hakeme bakarken Bjarnasson yerden kalkıp kontra atağa çıkıyor bizim Emre hala hakemden oyunu durdurmasını bekliyor.

Takımda hücum adına pas falan atmaya çalışan iki isim var, biri sevmediğim Ozan Tufan, öbürü Hakan Çalhanoğlu ki karşı takımın 10 numarası Sigurdsson Hakan'ın yapması gerekip de yapamadığı herşeyi yapıyor ki ilk golü kendisinin kilit pasında gelişen atakta buldular.

Böyle miktiriboktan top oynat, sonra yuhalanınca 'Milli Takım yuhalanmaz'. Ulan karşınızdaki takımın futboldan kazandığı toplam parayı prim diye hiç etmeyi biliyorsunuz, oynamaya geldi mi yoksunuz.

Milli Takım'ın oyun sistemi ne allaseniz? Topu gören ileri vursun oyunu oynuyoruz resmen.

1.65lik oyuncuyu en ileri uca koyup 1.87'lik savunmacıların arasında iş yapmasını bekliyoruz. Hem de uzun top atarak.

0|1
28

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...