Fatih Terimin 2 maçta başladığı 11i çözebilen var mı?

Fatih Terimin 2 maçta başladığı 11i çözebilen var mı?

Güncellemeler:
1ay Terimi getirirken >>Futbolun anahtarını ona verdik adtık milli takımın vizyonu olacak genç oyuncular yetiştirilecek Terim uzun zaman milli takım başında kalacak diyen tüpçü nerede? Neden sesi çıkmıyor?
Terim gdçen hafta ben sözleşlemi bilmiyorum önüme kağıt geldi imzaladım diyerek topu Tffye attı. Kafasına göre maaş belirleyen prim belirleyen milli maçlara yğzlerce davetli ile özel en lüks uçağı kiralayıp giden tff nerede? Neden kalın kafalardan çıt çıkmıyor?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Hiç tanimadigim isimler oynadi, çok hatali oynadilar ama butun suçu Fatih Terim'e yuklememek gerek , Sener çok pas hatasi yapti, Hakan zar zor sutlar çekti, Emre Mor vasatti, ki ben çok severim onu , kisacasi Ruhsuz bir takimdi!!!

0|2
    0|0
    • 1ay

Fatih Terim arda olayına ne diyorsun? Milli takımı Fatih Terim böldü ikisini de sevmeyen biri olarak söylüyorum bunu. Euro 2016da bişeyler oldu Terim çıktı herşeyi anlatacağım nd oldu ne bitti konuşacağım dedi. Turnuva bitti aldılar primleri (ronaldonun 2 katı, oynamayanlar bile) çıktı tatile ne açıklama ne bişey. Sonraki maç toplantısında konu soruldu daha önce basına " yalan yanlış yazıyorsunuz bize sorun doğrusunu yazın" diyen adam milli takımda ne oldu sorusuna siz zaten biliyorsunuz dedi gdçiştirdi. Daha sonrada oyuncularımı yem atmam konuşmam diyerek kovırdı kıvırdı durdu. Aldığı çok büyük dünyanın en çok kazanan en az msça çıkan hocası olarak hesap da verecek. Aldığı parayı Tff veriyor o ayrı konu ama maaşını alıyorsa hesap verilecekse hesabını da verecek

• 1ay

Fatih Terim bu takımın hocası öyle bir hocası ki siyasetten torpilli diye anahtarı tff ona verdi. Dünyanın maaşını alıyor ego flan bilmem ben çıkıp sözünün arkasında duracak böyle böyle diyecek millet ona göre kimin egosu vs karar verecek. Adam bildiğin dönüyor olduğu yerde. Kızdığım içinde demiyorum he milli takım bu haldeyken terim konuşmuyorum slze ne diyorsa bu halk pısırık kalıyorsa adam haklı ben onun yerinde olsam tazminatım varsa almadan gitmem her ne olursa olsun ne gideceğim gs hergün kalk maç antrenman onla uğraş bunla uğraş milli maç çok güzel senede 4-5 maç 10 antrenman ayda 945bin tl yatıyor hesaba ooohsen olsan gider misin? 😆 Halk zaten anca kendi kendini yer ya da bifbirini yer / güne unutur zaten milli maçlar geçsin 😄

• 1ay

Kesinlikle katılıyorum! Bu ülkenin takımın diğerlerindem farkı teknik, yetenek vs kadar MİLLİ RUHLA oynanır resmen ruh muh yoktu!(hele ki böyle bir günde)

En İyi Erkek Görüşü

• İzlanda iyi bir takım kabul. Futbolu çok iyi takip ediyorlar, sistemleri cok iyi oturmuş. Simdi gelelim bizim takımımıza. Ben Fatih Terim e yüklenmeyi çok haklı buluyorum kardeşim. Avrupa kupasından bu yana takımımız hiçbir şekilde oturmadı. Bunu başaramadı ve bu gidişle basaramayacak. Dikta rejimi uygulayarak takım yonetemezsiniz. Bir mill takımda ahlaki durumlar olmadığı sürece ülke futbolcuları arasında en verim alınabilecek adam oynar. Bizde baş kaldıranın değil hak isteyenin de başı vuruluyor. Ülke futbolu olarak onca genç yeteneğimiz varken iyi bir yöne gideceğimizi düşünmüyorum. 80 milyonun mill takımı, karşısındaki takımlara sistem kurmaya çalışmaz! Karşısındaki takıma sistem kurdurur. Çıkar çatır çatır oynar! bu ülkede ayağı topa değmeyen bırakın erkek çocuğu , kız çocuğu bile neredeyse yoktur. Sistemsizlik başarısızlık getirir bu kadar net. Fatih Terim ekip işi nedir? Bunu öğrenmedikçe biz hiçbir şey yapamayız.

0|0
    0|0
    • 1ay

Takımı oturtsun diye anahtar terime verildi zaten gelirken keyfi yerindeydi. Ben konuşacağım vazgeçtim konuşmuyorum onu bana sor bunu sorma kampta ne olduysa anlatacağım, anlatmayacağım vazgeçtim oyuncularımı yedirmem. Bu milletle dalga geçiyor geçmektede hakkı olabilir dalga geçerim yarın unuturlar diye düşünüyor belki ama büyük bir kısım unutur biz unutmayız.

• 1ay

Bizim milletimiz ezilmeyi artık benimsemiş. Herşeye hayırlısı denmez, denmemeli. Fatih hoca simdi 2 mac basit takımlar ile maç yapacak 3-5 atacağız sistem oturdu şu bu diyecek ve durumları geçiştirecek. Ama ben Fenerbahçe deki pereiea dönemi gibi gorutoeum

• 1ay

Artık milli takımı. Bir iki zorlu rakiple karşılaşıp 3-4 tane yedimmi kendi utanır gider herhalde artık...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Savunulacak hiç bir taraf yok. Futbolcularımız hiç oynayamadı. Mücadele isteği zerre kadar yok. Rakibi hic mı incelemez bir takim
    Bu kadar kötü oynanmaz kimse savunmaya çalışmasın. Futbola yatırılacak paraları gidin eğitime öğretime verin. Devlet neden milli takıma para verir anlamam zaten. Milli takımda oynamanın o takımı idare etmenin şeref olarak addedilmesi gerekirken, nemanalacak hale getirilmesi çok acı. Televizyon ekranları önünde resmen servet transferi yapılıyor.

0|0
    0|0
  • Bizim takim sorunlu ama karşı takimda izlanda yani. Son 2 yilda futbolu sıkı takip eden izlandayi bilir

0|0
    0|0
  • Bence bu kadar fizikli takıma bu 11 anormal değil fakat F. T nin maç öncesi şimdiye kadar deplasmanda zaten yenemedik vs konuşup futbolcuların bilinçaltına rahatlık vermek çok saçmaa!

0|0
    0|0
  • cenk tosun hangı macta gol attı bılen var mı kurtarıcı gırdı kendı kendıne ıntıhar ettı terım bey

0|0
    0|1
  • egoist köpek

0|0
    0|1
  • İyi olmadığı belli zaten yenildik

0|0
    0|0
  • 2 gol atsalar bunlardan iyisi olmazdi zaten

0|0
    0|0
  • Kazma yasin gol atamaz