İlk yarı Şu an 2-0 bitti maç sonu tahmininiz nedir?

İlk yarı Şu an 2-0 bitti maç sonu tahmininiz nedir? Milli takım bence 5-0 yenilecek eğer şansımız yaver gider ise 1-2 tane atarız ama 5 tane rahat yeriz bakın görün izleyin handikaplı verdim izlandaya iddiada tutacaktır cunku milli takım beni hiç yanıltmadı ya da fatih denen adam.

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Maclardan anlamam

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Forvetsiz maca cikarak intihar etti resmen egoist hocamiz. Sonuctan bizzat kendisi sorumludur ve 2. yarida rezillik devam edecek gibi duruyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Izlanda son 2 yılda hayran olduğum bir takim. Cidden deplasmanda izlandayi yenmemizi bekleyen var mıydı?

0|1
    0|0
    • 1ay

bizimkiler 3 puan yazıyordu yorumcular falan :D :D

• 1ay

@Shenshakrak kadro değerlerine bak bir bizim bir ya da iki oyuncumuz kadarlar toplam kadro değerleri. Kaldiki ingiltereyi elediler. Kullandiklari taç atışı bile fiziksel üstünlüklerini koyuyor ortaya. Bizimkiler para için sahaya çıkıyor onlar futbol oynamak icin çıkıyor

• 1ay

Daha fazla birşey demek istemiyorum ama bu adamların yüreğini koymadıkları ve takım yapacak yönetimin olmadığı kesin

• 1/0 ve 2/0 olarak 2 kuponum vardi. Şimdi beraberlik bekliyorum.

0|1
    0|0
  • Ne olsun abi adamlara bak bize bak sonuca bak her zaman aynı şey mi olur ya geçen 2-0 dan geldiler de o bir kere olur hata üstüne hata baktığında bireyselde hepsi üstün rakipten ama gel gör ki..

0|1
    0|0
  • 3-1 falan

0|0
    0|0
  • Yasinmi gol atacak ya eksiğiz resmen

0|1
    0|0
  • Iddaya satarsını siz ruhsuz güzel kardeşim hadi ordan et fatihi

0|1
    0|0
    • 1ay

knk ruhla alakası falan yok arda turanı almayan bir adama adam demez kimse kendi cıkarları ıcın aldığı paranın hakkını veremiyor daha başımıza bela oldu

• inşallah 10 olurda fatih gider

0|2
    0|0
    • 1ay

ardayı almaz forvetsiz takım kurar dengesiz herif

• 1ay

aynen enes formda yunus formda yasin volkan oynuyor. Tolga geçen mac iyiydi ilk 11 baslamaliydi

Yükleniyor...