Fatih Terim artık veda etmeli mi?

Evet kadro seçimi tecrübesiz oyuncular hak edilmeyen paralar yüzünden bolca tepki görüyordu ki tepkiler boşa çıkmadı 2 dakika da 2 gol yedi İzlanda dan fatih terim şimdi ne yapmalı?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle katılıyorum emre moru oynattığı yere bak adamın ya koy saga sola defansı yarsın gitsin.
    Yedek kulübesinde 3 tane forvet yatıyor santraforsuz maça çıkıyoruz.
    Eleme maçlarını hazırlık maçları ile karıştırıyor her maçta bir taktik deniyor.
    Öte yandan ülkede bisürü yetenek var mesela Serkan kırıntılı kariyerinin en iyi dönemini geçiriyor Avrupa liginde haftanın oyuncusu oldu Avrupa gördü fatih terim görmüyor bunu.
    Aldıkları paralara gerçekten yazık türk taraftarı bunu haketmiyor.

0|1
    0|0
    • 1ay

Emre Mor abartıldığı kadar iyi bile değil ki son vuruş çok zayıf

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Bana 5 bin verseler kopek gibi kosarim sahada bunlar milyon dolarlar aliyorlar. Oynayacakları futbolun a...

0|1
    0|0
    • 1ay

Futbolcular para almaz milli takım için. Fatih Terim en çok kazanan milli takım teknik direktörü şu an

• 1ay

Futbolcular mi almaz? Hepsi mac basina prim aliyor kardeşim. Gunaydin

• 1ay

Normalde almaması gerekir ama ödeme yapılıyormuş bende yeni öğrendim ilginç.

• Zaten veda etmek için herşeyi yapiyor adam. Forvetsiz maça çıktı daha ne kadaf sabredicez bu adama bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • Yo etmesin iddiada tutturuyorum resmen izlandaya handikkaplı vermiştim :P :D

0|1
    0|0
    • 1ay

Bende verecektim milli takımdır dedim bastım ms 2 😠🔫

• 1ay

aga sen naptın ya :D bak sana diyorum 5 tane gol yicez bugün. kaç atarız atar mıyız bilmem ama 5 tane yicez :)

• 1ay

Tamam la vurma

• Gelmesi hataydı

0|1
    0|0
  • Terim herkesi harcadı geriye takım kalmadı bunlar büyük sıkıntılar geriden dönüp maç çevrilse bile sıkıntı. İzlanda da aynı Ukrayna da aynı İtalya çıksa karşımıza bu gidişle 5 dakikada 5 gol yeriz.

0|1
    0|0
    • 1ay

Gruptan çıkış zor zaten o belli Ukrayna maçında da belliydi adamlar elini kolunu sallayarak geçiyor orta sahayı 2 pasla pozisyona giriyor.

• 1ay

Yol geçen hanına dönmüş defans orta saha desen rezalet. Saldım çayıra mevlam kayıra. Gol atacak adam zaten yok Ozan'da sakatlandı şimdi iş mucizelere kaldı.

• Ya anlamakta güçlük çekiyorum izlandayı yenmemizin zor olduğunu dile miye getirir bir hoca sen çık oyna elinden geleni yap nolcaksa olur oyuncuları etkilemenin ne anlamı var!

0|1
    0|0
  • kesinlikle...

0|1
    0|0
  • Terimin kadro yanlış. Ama ardayi falanda alsa bh takimi burda yine yenemezdik.

0|0
    0|0
    • 1ay

Arda şu an çok iyi eskisi gibi değil performansı düzeldi.

• 1ay

İzlandayı biliyorum hemen hemen çoğu maçını izledim bireysel olarak çok zayıf bir takım.

• 1ay

Adamlar takim oynuyor. Euro 2016da kendilerini dünyaya tanittilar. Benim şahsi görüşümce tarih yazdilar. 2 sene once bu stadda ardali burakli selçuklu kadroya 3-0 postalayip yolladilar. Kendi evimizde 90dako Selçugun frikikten attigi gole kadar pozisyon vermediler. Ve grubumuzdan 20 puanla lider ciktilar.

• 2 gol atsalar bunlardan iyisi olmazdi zaten fatih terim en iyisi olurdu degil mi

0|0
    0|1
Yükleniyor...