Kapat

Arda'nın milli takıma alınmaması konusunda kim haklı?

son zamanlar milli takım gündemini meşgul eden soru

• Arda haklı
    29%(7)39%(35)Oy Ver43%(28)
  • Fatih Terim haklı
    25%(6)20%(18)Oy Ver18%(12)
  • ikisi de haklı değil
    46%(11)41%(36)Oy Ver39%(25)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• ikisi de hatalı.
    ikisi de ego manyağı.

Fatih Terim: Ulan Arda'yı ben adam ettim, dünkü b*k şimdi bize kafa tutar oldu. Seni nasıl zirveye taşıdıysam, aşağı çekmesini de bilirim. Yerini bileceksin, güç bende! (Herkesi kendine karşı cephe almasını istemediği için arada bir Milli mesajlar verir)

Arda Turan: Ben dünya klasmanında bir futbolcuyum, barça'da oynuyorum. Boynuz kulağı geçer ve geçti. Bir ağırlığım farklılığım üstünlüğüm olmalı takımda. Senin tanıdığın o eski Arda değilim artık. (Fazla tepki çekmemek ve bir kitleti kendi yanında tutmak için arada Milli mesajlar verir)

Halbuki ikisi de Milli mücadele için orada bulunmazlar. (Bence)

Açıkcası, Arda'yı severek takip ederdim ilk zamanlarından beri (saçları bir b*ka benzemediği dönemlerden itibaren) Futbol zekası var, tekniği güzel.
    Milli takım'da oynadığı son maçtaki rezalette disiplinden uzaklaştığını gösterdi, ki bunu ben sahalardan uzak kalmasına bağlıyorum. Tamam, insan kötü gününde olabilir, form'da olmayabilir ama sen o formayı giyiyorsan böyle bir şey yapmaya hakkın yok. Koş, mücadele et buna rağmen kötü oynuyorsan eyv başımızın üstünde yerin var. Ama buna rağmen arsızlaşıp değişik değişik hareketler tavırlar sergilersen itici duruma düşersin bir anda.

Bir yanda, ilk dakikalar sakatlanıp oyundan çıkmak zorunda kalıp göz yaşı döken C. Ronaldo, diğer yanda şahsi duygularını ön plana çıkarıp Milli maçı b*k eden Arda. Hangisi daha profesyonel?

Fatih hocaya zaten diyecek laf yok, karambole ünlü oldu şan şöhret yaptı. O dönemler GS'deki o efsane oyuncular olmasaydı bir şey yapabileceğini sanmıyorum.

0|2
    0|0
    • çok doğru şeyler söylemişsiniz, Arda'da biraz ne oldum havası var. çok büyük star oldu falan ama büyürken küçülmeyi de bilmek lazım yani demek istediğim alçakgönüllü olmayı korumak lazım. zaten iyi teknik direktörlerin uyumlu bir ekibi olmazsa (bkz Mourinho) ne olursa olsun düşüş yaşayabiliyor. Fatih hoca 10 numara bir taktisyen değil ama çok iyi motive ederdi. Sürekli motivasyon da bayar adamı sonra oyuncuların arkandan konuşur ki bir çok eski GS oyuncusundan duydum.

Kızlar Ne Diyor 4

• Bildiğim kadarıyla oyuncuların parası ödenmemiş ve kaptan olduğu için Arda'nın konuşmasını istemişler.
    Terim de kendini yönetimle araya sokmadığı için Caner, arda ve Burak üçlüsüne veto koymuş.
    Durum doğruysa futbolcular haklı.

0|1
    0|0
  • Bercelona da oynadığı gibi milli takımda oynasa tamam

0|2
    0|0
  • fatih terim çok kibirli kendini bişi zannediyor

0|0
    0|0
  • A dedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Milli Takım Arda dan ibaret değil ve Milli takım Fatih Terim in çiftliği de değil lakin sahada kim olursa olsun kötü dahi oynasalar mücadele edip sağa sola deli gibi koşmaları gerekir yani ruh yok işte bu sıkıntımız.

0|2
    0|0
    • Uğur Meleke'den duyduğum bir istatistiği paylaşayım destekleyici olsun görüşüne;

Turnuvanın en genç takımlarından biriydik yanlış olmasın 24'tü sanırım yaş ortalaması.
      Takımın maç başına koşu mesafe ortalaması 103 km.

İtalya turnuvanın en yaşlı ekibi 31 yaş ortalaması ile. Maç başına koşu mesafeleri 117 km.

Bunlar Euro 2016 rakamları

• İstek yok arzu yok saldırganlık yok haksızlığa karşı tepki yok eee bunlar olmayınca bir turnuvaya gidiyoruz 5 turnuva yokuz.. Sonra neymiş Gs, Fb, Bjk dünya kulüpleriymiş hangi dünyanın kulüpleri bunlar... Kendimizi kandıra kandıra ne hale geldik daha beterine doğru gidiyoruz.

• İmPARAtor egosu yüzünden haksiz

0|1
    0|0
  • Eldeki malzemenin niteliği düşük. Buna bir de şişkin egolar ekleniyor. O yüzden Milli Takım adına karşılaşılan tablo hiç şaşırtıcı değil. Başarı hayal.

0|1
    0|0
  • Fatih terim in egoistliği ve Arda nın havası ikisinin de suçu var biraz alttan almaları lazım

0|2
    0|0
  • ardanın barcelona da ki durumu form grafiği belli kişisel problemleri yüzünden milli takımı rezil etmeye kimsenin hakkı yok

0|1
    0|0
  • İkiside haklı değil. Eski 66 Numaralı Arda'yı özledik.

0|2
    0|0
  • Fatih hoca haklı
    Kendisini pek sevmem ama doğru karar verdi
    Arda iyi bir futbolcu ama karakter olarak profesyonel değil şımarık oğlan rolünde
    Türk Milli Takımı şımarık oğlan toplama Kampı değil bu milli takım türkiyemizi temsil ediyor primmiş abilikmiş burda olmamalı iyi oyun dürüst oyun olmalı dolayısıyla fatih terim de arda turan a milli takımın sensiz de bu milleti alnının akıyla temsil edebileceğini gösterdi

0|1
    0|0
  • ikiside tamamen egodan yapılan insan evladıdır.
    Terimi imparator oalrak gösteren "şişiren" medyadır. Galatasaray'ın o döneminde terimden daha çok oyuncuların kalitesi ve performansı vardı sahada. Futbolcularda çok hırs ve istek vardı. Kolu kırılmış birinin sahada kalma isteği boru değildir, terimlede alakası yoktur.
    Arda da aynı mokun laciverti. O da koca barçada oynuyorum lan ben diyor.

Kısacası ikiside kendilerini formadan üstün görüyorlar. Şımarıklar ve egoistler. Ve medya...

0|0
    0|0
  • oyuncular istatistiklere göre alınır ciddi bir disiplin cezası yoksa ya da milli takımı bırakmamışsa istatistiklerde kendi bölgesinde en iyi 3 kişi arasındaysa alınır eğer alınmıyorsa ortada bir kaşarlık var demektir

0|1
    0|0
  • Arsa da olsa isterse kralida olsan futbol mantalitesi olmayan oyunculara sahibiz. hepsi çöp.

0|1
    0|0
  • terim gider arda döner mesele hallolur maalesef fatih terimi yedirdi arda. öyle tv ye çıkıp sonradan özürler falan ile olmuyor terimin de hatası yok mu var tabii ikisi de haksız hatta medya bile haksız çok şişirdiler omo böz öşömözö yöpöyöröz diyorlar yaw he he

0|0
    0|0
  • arda kötü bir insansa belki ondan almamıştır. sonuçta futbol da iyilerle kötülerin savaşı değil midir?

0|0
    0|0
  • arda'yı milli takıma girsin diye gönderdim ama fatih sözümü dinlemıyor onun üzerine şimşek mi atsam yoksa yarattıgım cin kabilesinden birkaç kişiyle korkutup aklını başınamı getırsem bılemedım🙏🙇🤷

0|0
    0|0
  • Fatih Terim.

0|1
    0|0
  • ikisi de haksız seçeneģi olmasi lazım

0|0
    0|0
  • ikiside defolsun gitsin

0|0
    0|0
  • İkisi de rantçı kişiliğe sahip kibirli insanlar. Milli takım kapatılsın.

0|0
    0|0
  • Ben hala tam sebebi nedir bilmiyorum. Önce prim dendi. Sonra başka şeyler söylendi. Nedir tam nedeni?

0|0
    0|0
    • bir şeyler bahane edildi sanki ama asıl sorun şahsi hesaplaşma, ego çakışması gibi

• fatih gitsin; şenol baba gelsin; o karar versin.

0|0
    0|0
  • arda olunca ne oluyo ki inadına Fatih Terim ulan

0|0
    0|0
Yükleniyor...