🇮🇸⛹🏼⚽️⛹🏻🇹🇷Maç başladı!! İzlanda-Türkiye maçını izliyor musunuz? Skor ne olur sizce? İzlandanın 10 numarası iyi mi?

Ben yabancı dil çalışırken babacığım milli takımın maçını izliyordu, bir bakayım dedim ve tam o sırada İzlanda'nın 10 numarasını görmemle kornealarım yandı;
🇮🇸⛹🏼⚽️⛹🏻🇹🇷Maç başladı!! İzlanda-Türkiye maçını izliyor musunuz? Skor ne olur sizce?İzlandanın 10 numarası iyi mi?Hemen stalkladım kendisini; Gylfi Sgurdsson'muş ismi, 27 yaşında ve 1.86 boyunda, başak burcu. (Üznünüm, ne kadar tatlı olsan da kendi ülkemi destekliyorum 😂)
Yalnız bu mavili takımdakiler hep sarışın..

Normalde 10 numara Arnor Smarason'muş ancak cezalı olduğu için oynamıyormuş, o da şöyle bir şey;
Bu da 28 yaşında, başak burcu ve 1.84 boyunda.
(Fabrika özel üretimi filan olabilirler mi acaba? 😂)

Sizce maç kaç kaç biter?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ömer yüzünden yine galibiyeti hediye edecez bu gidişle.

2|0
    0|0
    • 2ay

Ömer kim?

Sabri yoktu sanırım maçta neyse ki.

• 2ay

Dün Beyaz Futbolda Arda, Fatih hocayla bir sorunumuz yok dedi ama inandirici gelmedi. Prim muhabbetinden dolayı Fatih Terim bir çok futbolcuyu sildi. İstifa etmedigi surece Arda milli takim yuzu gormez.

• 1ay

Tek anladığım Milli Takım ın geleceğinin pek parlak olmadığı.

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi taş 😍😍😍

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• İzlemiyorum.

1|0
    0|0
  • ahah kızlar futbol izlerse😂

1|0
    0|0
  • 10 numara diyorlar güzeldir

1|0
    0|0
  • Anladığım kadarıyla boya ve burclara önem veriyorsun :/

1|0
    0|0
    • 2ay

Saç, fizik, eller ve başak burcu olması dikkatimi ilk çeken yerler olmasına rağmen, tipi iyi olmasa da kişiliği iyi olan erkeklere de şans vermeye çalışırım.
      Ama ben de insanım neticede, istemsiz de olsa hoşlandığım özellikler var.

• 1ay

İyi acıklamıssın :D

• Bari burda abazanlık yapmayın

1|0
    0|0
  • Bu kızlar tam abaza ya

1|0
    0|0
    • 2ay

Yabancı takımların seyirci kızlarını yıllarca kestiniz durdunuz.
      Ben ne desem az bile.

• izlandaya başarılar

1|0
    0|1
  • Genlerine tüpürdüklerim. Hepsi sarı :D

1|0
    0|0
  • İkincisi canerin kardeşi

1|0
    0|0
  • o ömer denen dangoz neden oynuyo ya, sanki izlanda ajanı herif. izlanda lehineoynuyo :( 2 0 yenik durumdayız.

1|0
    0|0
  • Skorla ilgilenmiyorsun ki sen direk oyunculara dalmışsın :D

1|0
    0|0
  • Yeniliriz

1|0
    0|0
  • 3.0 yenililir

1|0
    0|0
  • nefsine dahi yenik düsen kizlardan tiksiniyorum
    sonra da evlendiginde, esinizin yüzüne nasil bakacaksiniz merak ediyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Kimseye bağlı değilim, kime ne?

Her türlü fiziksel ya da ruhsal olarak edepsizlik yapıp saf numarası yapmıyorum en azından, güzel bir kadın da görsem, yakışıklı bir adam da görsem, güzelliğini irdelemeyi ve yorumlamayı seviyorum.

Aynı şeyi sevimli bir çocuk, hayvan gördüğümde, estetik bir yapı, heykel gördüğümde ya da dikkatimi çeken diğer her güzellikte de yapıyorum.

İsteyen istediğini düşünsün, insanların beni yanlış anlamalarından dolayı huzursuzluk yaşayamayacağım kadar kısa hayat, istediğim gibi düşünürüm, kime ne?

Dahası, sanan ne?

• 1ay

2. tekil olarak yazmamin sebebi karsi cinsinize ithafen'di. bunu anlayacagini sandim.

kusura bakma ama, stalklayarak nefsinle hareket ettigini zaten belli etmisin.
      tabii ki de dini motiflerle müslüman olunmaz hemen, lakin ne yaptigini apaçik belli ettin sende. siz kizlar var ya, temiz gözüküp de, aslinda içi kirli olanlarsiniz (istisnalar kaide'yi bozmaz). erkekler en azindan herseyi apaçik yapiyor (ben yapmadim, yapmam'da).

• 1ay

Biraz demagoji ve biraz da manipülasyon ile ne de kolay öyle tartışmaları yönlendirmek değil mi narsistik kardeş...

Ben gayet iyi anladım sen merak etme, ama sen beni yanlış anlamıyorsun, yanlış anlamaya çalışıyorsun. Bilerek yapıyorsun bunu.
      Narsistik sosyo-psikopatik rahatsızlığı olanların sık başvurduğu bir yöntemdir manipülasyon. Tedavi olursun umarım en kısa sürede.
      (evet, kesin "sen yapmazsın" narsist arkadaş...)
      Ve bravo, siz kızlar diyip genelleme yaparak milyonlarca kızın vebalini aldın. Hayırlı olsun.

• Ya Siz Ne Rezil Kepaze insanlarsiniz Ya Yüzsüzler Bugun 18 Şehit Verdik Nasil Olurda Hicbir Sey Olmamis Gibi Davranabiliyosunuz Siz Nasil insanlarsiniz Maçında Sizinde Canınız Cehenneme

0|0
    1|0
  • Çocuğu bir dikmedigin kalmış

0|0
    0|0
  • kinci terim ve manevi evladı ozan tufannnnnnnnn volken şen kırmızı gorcek

1|0
    0|0
    • 2ay

Fatih Terim bitmiş artık, bu gün tesadüfen konuşmasını gördüm tv de, futboldan bıkmış adam resmen.. Ben ki futboldan anlamayan halimle bunu gördüm.

• 2ay

ıcerde kuyu kazanlarda var ama bence futbol kapatılsın

• sanaca onun önünde neler neler vardır hey yavrum hey

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Omer ve Caner sagolsun... Izlanda icin oynasalardi anca bu kadar ise yararlardi...

1|0
    0|0
Yükleniyor...