Kaslen Araba Çizdim Ve yarın Polise İfade vermem gerek itirafmı ediyim yalanmı söyleyim ??

nedenını anlatayım arkdslar bu adm sımdı daha oncekı ısyerıne yenı gelen usta bası ve bana takıntılıydı dısım agrıodu bıgun ızın vermedı gelmedm ıse ogunnn ertesı gunu benı ısten cıkardı ve canıma tak ettı senmısın bnı ısten cıkartan dıe gıttm 2 3 hafta once eskı dukkana ve olesıne zıyaret dıe sonra oglen yemek paydosunda ben onlar cıkarkene adamın arabasıı ogrendm honda cıvıc yenı kasa beyaz renklı araba 3 arkdsa soledm hangısı dıe ve cızdm ve bneden supelenmsler ortada kamera kaydı yok 3 unden tekıne zorla bana sahıtlık etceksın demıs vbende ogrendm arkdsa ana bacı sovdm adm demıs etmessen ısten atarm tazmınat bıle alamssn dems buda zorlada olsa sahıtlık etms ve ben nasıl sıyrılablrm bu ısten pısıkologa gıdıorm moral bozuklugu ve uyku problemım ıcın bu ısımı gorurmu ? yarın polise ne anlatım oldugu gıbı adm bnı attı bende snrlendm cızdm desem cezasını blmıorm :S:S:S yardm edın Allah rızası ıcın bneden sonra akıllandm kotu cocuk olmucagıma anneme soz verdmşu anhapse gırmktn korkuyorm..s.s.

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• doğruyu söyle .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...