Spor Salonuna Gidicem ?

2 gün sonra spor salonuna başlıycam daha önce hiç gitmedim obez falan değilim daha önce gidenler tecrübeliler bir nasıl yapıyolar anlatabilirmi? Bide erkekler gibi spordan sonra supplement ya da ton balığı vs. yiyor musunuz? Spor yaparken yanınıza havlu alıyor musunuz? Bayanlara özel spor salonu

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Salonda havlu vardır büyük ihtimal ter için tabiki. Eğer zayıflayacaksan protein ağırlıklı hafif öğünler. Kilo alacaksan karbonhidrat ve protein ağırlıklı sık ve kalabalık öğünler olmalı. Nasıl yapılıyor sorusu da orada sana program çıkartılar vucüduna göre ve yardım ederler en verimli sonuçları alman için merak etme

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaninda yedek kiyafet havlu su temiz ayakkabi gotur. Zaten spor hocalari nasil beslenecgini soyluyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Iyi yaparsın yaa yakışıklı kaslı çocukları kestim gözüne

0|0
    0|0
  • Zor değil alışırsın.

0|0
    0|0
  • bilemme

0|0
    0|0
  • Boy kilo kaç?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır kesinlikle spordan sonra 1 2 saat yemek yeme kilo olarak dönüş yapar o sana. Havlu al bulunsun yanında. Bayanlara özel spor salonu dediğin b-fit olabilir mi ? Türkiye genelinde yaygındır

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayır Jim Fit

• 1ay

Bayanlara özele gittim bende bir ara ve 3 turluk bir sistem vardı yani normal spor salonları gibi şu kadar koşmak falan değil hareket ve alet vardı. Yani oldukça hareketlı bir sordu muhtemelen gideceğin yerde öyledır.

• 1ay

Ben zumba da yaptım. En iyi kilo verdiren dans gerçekten de

• Ilk gittiğimde kilomu ölçtüler vücut olculerime baktılar ve ne istediğimi sordular ona göre hareketleri falan gösterdiler ne yiyip ne yemeyecegimi söylediler düzenli olarak gidiyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben kilo vermek bide six pack falan yapmak istiyorum karın bölgesinden kilo alıyorum. Benimde aynı seninki gibi kilo vs ölçeceklermis bide her hafta diyetisyen gelecekmiş.

• 1ay

Aynen diyetisyen eşliğinde yapman daha iyi olur beslenme de çok önemli

Yükleniyor...